سرقت ۳۰۰ واکسن کرونا با حمله به یک تاکسی در تهران

07/06/1400 03:07 ب.ظ

سارقان بعد از خروج خودرو حامل واکسن از انبار وزارت بهداشت در منطقه یافت آباد تهران به آن حمله کرده و ضمن ضرب و شتم راننده ۳۰۰ دوز واکسن را سرقت کردند. اخبار_ایران

استان‌وایر- رسانه‌های ایران از حمله سارقان به یک تاکسی حامل واکسن کرونا و سرقت ۳۰۰ دوز واکسن خبر داده‌اند.رکنا نوشته است سارقان بعد از خروج خودرو حامل واکسن از انبار وزارت بهداشت در منطقه یافت آباد به آن حمله کرده و ضمن ضرب و شتم راننده واکسن ها را سرقت کردند.

رکنا نوشته است سارقان بعد از خروج خودرو حامل واکسن از انبار وزارت بهداشت در منطقه یافت آباد به آن حمله کرده و ضمن ضرب و شتم راننده واکسن ها را سرقت کردند. حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ این سرقت را تایید کرده است.

وی درباره جزییات این رویداد به رسانه‌ها گفته خودرویی که قرار بود واکسن ها با آن منتقل شود یک تاکسی بود و سارقان به خودرو حمله کرده و محموله واکسن را به سرقت بردند. ساعاتی پیش، کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذاو دارو از سرقت دو محموله واکسن کرونا خبر داده بود.

با این حال، حسین رحیمی، فرمانده پلیس تهران گفته تنها یک محمول به سرقت رفته و تعداد آن ۳۰۰ دز بوده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

این ۳۰۰ دوز برای مصرف فامیل و دوستان بوده است. اشکالی ندارد

آیا تزریق واکسن کووید برای افراد آلرژیک توصیه می شود؟به گفته انجمن آلرژی شناسی فرانسه تنها افرادی که قبلا در اثر تزریق یک واکسن، یا یک داروی ناشناخته یا معالجه با تزریق آمپول، واکنش آلرژیک شدید نشان داده‌اند باید قبل از تزریق واکسن کووید به متخصص مراجعه کنند.

اجازه تولید به موقع واکسن کرونا را به موسسه رازی ندادند و کارشکنی کردندنماینده کرج، فردیس و اشتهارد گفت: کارشکنی‌ها، دعواهای بین دستگاهی و نداشتن اجازه برای تولید واکسن سبب عدم توفیق توسط بزرگترین مجموعه واکسن و سرم سازی کشور شد. اگر آذرماه گذشته این اجازه به آنها داده می‌شد، می‌توانستند درصد قابل توجهی واکسن تولید کنند. دروغ نگو .علت اصلی نداشتن تجهیزات تولید واکسن و کشت بود که سبب شد نتوانستند واکسن بسازند. تجهیزات واکسن سازی مختص امریکا است.

نتیجه مانع‌تراشی وزارت بهداشت در مقابل واردات واکسن توسط بخش خصوصی ناگوار بودنائب رئیس اتاق بازرگانی ایران: *اگر وزارت بهداشت به جای توهین و تحقیر بخش خصوصی و مانع‌تراشی برای واردات واکسن، از آن حمایت می‌کرد، امروز این بیماری تا حدودی مهار شده بود *وزارت بهداشت و سازمان غذا به طرز عجیبی مقابل سازندگان معتبر مقاومت و کارشکنی کردند کجای دنیا بخش خصوصی واکسن وارد کرده خوشم میاد که هنوز اسکولها نفهمیده اند که هیچ ارده ای برای پایان بخشیدن به کرونا وجود ندارد واگر کسی واکسن وارد کند زندانی و مفقودالاثر میشود کاسبان کرونا حتی مقابل دولت هم شمشیر میکشند ،،

دو مرد جوان ژاپنی بعد از تزریق واکسن مدرنا جان خود را از دست دادنددولت ژاپن اعلام کرده این دو نفر چند روز پس از اینکه دز دوم واکسن مدرنای خود را دریافت کردند جان باختند. دوز اول یا دوم ؟ این تاپیک هایی که انتخاب میکنید بیشتر باعث ترس از واکسن میشه اطلاعات شفاف و دقیق تری ارائه بدین تا ابهام زدایی بشه اين چه طرز تيتر زدنه !؟

واردات واکسن کرونا ازسوی هر نهاد یا شخصی باید تحت اشراف و نظارت وزارت بهداشت باشد/ با سوءاستفاده کنندگان از موضوع واکسن، قاطعانه برخورد شودرئیس‌جمهور، پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر اینکه متاسفانه وضعیت شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، وضعیت قابل قبولی نیست، گفت: با وجود اینکه باید ازتلاش‌های جهادگونه کادر درمان و همه دست‌اندرکاران مقابله با شیوع کرونا و نیز نیروهای داوطلب مردمی صمیمانه قدردانی کنم، اما گزارش‌های دریافت شده و مشاهدات بنده و وزیر بهداشت حاکی از آن است که وضعیت شیوع بیماری به هیچ وجه خوب نیست.

کرونا در ایران؛ تکرار نام ووهان، از صادرات ویروس تا واردات واکسنpkhwshhal کافی بود از چند نفر تست خون برای چک کردن آنتی بادی میگرفتن تا معلوم بشه چین چ حقه ای زده ولی این خائنین از این کارها نمیکنن pkhwshhal کمتر مزخرف بگید. این منبع آگاهتون اسکلتون کرده.

استان‌وایر- رسانه‌های ایران از حمله سارقان به یک تاکسی حامل واکسن کرونا و سرقت ۳۰۰ دوز واکسن خبر داده‌اند.

رکنا نوشته است سارقان بعد از خروج خودرو حامل واکسن از انبار وزارت بهداشت در منطقه یافت آباد به آن حمله کرده و ضمن ضرب و شتم راننده واکسن ها را سرقت کردند.

حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ این سرقت را تایید کرده است.

وی درباره جزییات این رویداد به رسانه‌ها گفته خودرویی که قرار بود واکسن ها با آن منتقل شود یک تاکسی بود و سارقان به خودرو حمله کرده و محموله واکسن را به سرقت بردند.

ساعاتی پیش، کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذاو دارو از سرقت دو محموله واکسن کرونا خبر داده بود.

با این حال، حسین رحیمی، فرمانده پلیس تهران گفته تنها یک محمول به سرقت رفته و تعداد آن ۳۰۰ دز بوده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: