سرقت میلیاردی از خانه یک نماینده مجلس تائید شد

07/07/1398 07:11 ب.ظ

استان‌‌وایر- سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گزارش‌ها در مورد سرقت دو تا سه میلیارد تومان پول نقد از خانه یکی از نمایندگان مجلس را تائید کرد. پیشتر این رقم ۴۰۰ میلیون وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار اعلام شده بود. اخبار_ایران

محمدجواد جمالی گفته که این پول از خانه یکی از نمایندگان استان آذربایجان غربی به سرقت رفته است. جمالی افزوده که از این خانه «۴۰۰ میلیون تومان پول نقد و مقداری دلار به سرقت رفته است که مبلغ آن به تومان، دو تا سه میلیارد تومان در مجموع است.

»

وی اضافه کرده «دو تا سه میلیارد تومان پول در حد فروش یک آپارتمان ۱۵۰ متری در منطقه دو یا سه تهران است.» نادر قاضی‌پور دیگر نماینده مجلس هم گفته که «فردی که از منزل وی سرقت انجام شده است، سید تقی کبیری نماینده مردم خوی است.»

قاضی‌پور افزوده «مقدار و حجم مبلغ سرقت شده از منزل ایشان آن چیزی نیست که در رسانه‌ها منتشر شده و موارد سرقتی بیشتر مربوط به طلاهای موجود در خانه این نماینده است.» روز گذشته سایت «نماینده» خبر داده بود که ۴۰۰ میلیون وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار از منزل یک نماینده مجلس در شهرک غرب به سرقت رفته است. headtopics.com

فی الواقع دزد به دزد زده که میگن همینه.

این سایت نوشته بود که سارقان با دستبرد به منزل شخصی یک نماینده مجلس اموال و دارای‌اش را با خودشان بردند.

ادامه مطلب:
iranwire »

«سرقت ۴۰۰ میلیون تومان و ۲۰۰ هزار دلار از خانه یک نماینده مجلس»

«سرقت ۴۰۰ میلیون تومان و ۲۰۰ هزار دلار از خانه یک نماینده مجلس»

مبلغ ربوده شده از خانه نماینده مجلس ۲۵۰ هزار یورو بوده، نه ۲۰۰ هزار دلار

یک فوریت لایحه حذف 4 صفر از پول ملی تصویب شدیک فوریت لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی تصویب شد نمایندگان مجلس یک فوریت لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور را تصویب کردند.

آمریکا اجازه عیادت ظریف از تخت‌‎روانچی را به آزادی یک زندانی منوط کردوزارت خارجه آمریکا تایید کرده است که در ازای اجازه به محمدجواد ظریف برای فراتر رفتن از محدودیت ترددش، خواهان آزادی یک شهروند آمریکایی زندانی در ایران شده است. آقای ظریف می‌خواسته به عیادت مجید تخت‌روانچی برود که در بیمارستان بستری است.

اورانگوتان برخوردار از 'حقوق انسانی' به پناهگاه منتقل می شوداورانگوتانی که برای ۲۰ سال در باغ وحشی در آرژانتین نگهداری می شد پس از دریافت حقوقی برابر با انسان به یک پناهگاه حیوانات در آمریکا منتقل می شود.

استان‌‌وایر- سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گزارش‌ها در مورد سرقت دو تا سه میلیارد تومان پول نقد از خانه یکی از نمایندگان مجلس را تائید کرد.

محمدجواد جمالی

گفته که این پول از خانه یکی از نمایندگان استان آذربایجان غربی به سرقت رفته است.

جمالی افزوده که از این خانه «۴۰۰ میلیون تومان پول نقد و مقداری دلار به سرقت رفته است که مبلغ آن به تومان، دو تا سه میلیارد تومان در مجموع است.»

وی اضافه کرده «دو تا سه میلیارد تومان پول در حد فروش یک آپارتمان ۱۵۰ متری در منطقه دو یا سه تهران است.»

نادر قاضی‌پور

دیگر نماینده مجلس هم گفته که «فردی که از منزل وی سرقت انجام شده است، سید تقی کبیری نماینده مردم خوی است.»

قاضی‌پور افزوده «مقدار و حجم مبلغ سرقت شده از منزل ایشان آن چیزی نیست که در رسانه‌ها منتشر شده و موارد سرقتی بیشتر مربوط به طلاهای موجود در خانه این نماینده است.»

روز گذشته سایت «نماینده» خبر داده بود که ۴۰۰ میلیون وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار از منزل یک نماینده مجلس در شهرک غرب به سرقت رفته است.

این سایت نوشته بود که سارقان با دستبرد به منزل شخصی یک نماینده مجلس اموال و دارای‌اش را با خودشان بردند.

چندی پیش نیز برخی گزارش‌ها حکایت از آن داشت که از خانه عوامل دو نماینده مجلس بیش از ۱۲۰ شمش طلا کشف شده است.

⁧محمد عزیزی⁩ و ⁧فریدون احمدی⁩ دو نماینده‌ای هستند که در ارتباط با فساد در صنعت خودرو بازداشت و پس از تودیع وثیقه آزاد شده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: