سرقت از علی دایی

08/08/1399 05:39 ب.ظ

علی_دایی، بازیکن سابق تیم ملی، روز چهار‌شنبه ۷ آبان، مورد حمله دو سارق موتورسوار قرار گرفت. سارقان توانستند گردن‌بند طلای او را به سرقت ببرند. گفته می‌شود که علی دایی در حال سوار شدن به اتومبیل خود بوده که مورد حمله سارقین قرار گرفته است. اخبار_ایران

گفته می‌شود که علی دایی در حال سوار شدن به اتومبیل خود بوده است که دو سارق موتورسوار به او حمله کرده‌اند. سارقان گردن‌بند طلای «علی دایی» را از او گرفته‌اند.

دایی در کلانتری ۱۲۲ «دربند» از سارقان شکایت کرده است و پلیس گفته است که تحقیقات برای شناسایی و بازداشت سارقان در جریان است.

اطلاعاتی درباره مسلحانه بودن این سرقت یا مقاومت «علی دایی» منتشر نشده است. این بازیکن سابق تیم ملی ایران پیش از این در اسفند سال ۱۳۹۱ نیز مورد حمله

ادامه مطلب:
iranwire »

سارق کسی نیست جز سیدعلی چلاق دزد کلاهبردار شیاد شارلاتان حرومزاده اون دیگه چی بوده که از سردسته مافیای فوتبال ایران دزدی کرده حالا ما با اين خبر چيكار كنيم؟ كجاى دلمون بزاريم؟ براى كى اصلن مهمه اين؟ گردنبندش فکر کنم یک کیلو وزن داشت عوضش امنیت داریم خامنه‌ای_گوه_خورد این که چیزی نیست. هر روز هزاران مورد سرقت و کیف قاپی خشن صورت میگیره که از روی اجبار و فقر هست

یه بشگون از خرس گریزلی چیزی نیست 😂 سلبریتی ها و ورزشکارهایی که در مقابل ظلم حاکم سکوت میکنند و فقط به فکر منافع مالی خودشان هستند به زوذی مزه فقر و فلاکت مردم را با گوشت و پوست درک خواهند کرد.

پوگبا از رسانه‌های منتشرکننده خبر خداحافظی او از تیم ملی شکایت می‌کندستاره تیم ملی فوتبال فرانسه می‌گوید کخ با خشونت و ترور مخالف است اما نه درباره خداحافظی از تیم ملی فوتبال حرفی زده و نه حتی در این خصوص فکر کرده است.

بیش از نیمی از فوتی‌های روزانه کرونا مربوط به تهران استقربانیان کرونا در ۸ ماه، بیش از شهدای سالانه جنگ تحمیلی! رییس سازمان پیشگیری ومدیریت بحران تهران: متاسفانه درحالیکه نزدیک به ۸ ماه ۳۳هزار نفر را بدلیل کرونا از دست دادیم که درجریان جنگ تحمیلی سالانه حدود ۳۰ هزار نفر از رزمندگان وهموطنان به شهادت می‌رسیدند اگر اونجا امثتل رضایی داشتیم الان هم امثال نمکی داریم قابل پیش, بینی بود, فروردین پیش بینی شد که احمال وکم کاری در مبارزه با کرونا چنین کشتاری را ایجاد خواهد, کرد ایشان اصلاح طلب مصدقی است. فکر می کند رایفی پور و رفقاش حامی من هستند. دارد به رایفی پور و بقیه اتهام می زند. دارد هشدار میدهد

شکایت صداوسیما از شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از ایران

رقم بزرگی از کاربران تلگرام قبل از فیلترینگ کسر شده است/ وزیر پاسخگو باشدنایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از زمان استقرار CDN های تلگرام در کشور، می بایست ترافیک استفاده از این پیام رسان با نرخ داخلی برای کاربران محاسبه می شده درحالیکه با نرخ بین الملل و چندبرابری نسبت به ترافیک داخلی مورد محاسبه قرار گرفته و از حساب کاربران کسر شده است وزیر باید در این خصوص در کمیسیون شفاف سازی کنند. پولامونو خوردن دیگه چه فایده... ان شاء الله اون دنیا حساب میکنیم... __sarbazgomnam فریدون=دزد کبیر!!! بیا. اینم یه گندکاری دیگه

بیانیه جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین در حمایت از بهنام محجوبی

خامنه‌ای به جوانان فرانسوی: از رئیس جمهورتان بپرسید چرا از توهین به پیامبر دفاع می‌کنددادگاه‌های فرانسه در موارد بسیاری با استناد به این قانون، شکایت‌های وارده در مورد توهین به مقدسات را نپذیرفته‌اند. این شکایت‌ها غالبا در مورد مطالب یا تصاویر طنزآمیز و فکاهی بوده است. خاک بر سر خبرگزاری شما که پوشش میدید این خبرو من از خود کثافتش میپرسم چقدر گند زدین به مملکت که نود درصد جوانان مملکت آتئیست شدند و به سر تا پای اسلام و محمد و قران میرینن همین که یک جنایتکار میگه این سوال رو بپرسن و این جانی‌ها طرفداری می‌کنن ازش بنظرم خودش باید موضوع رو روشن کنه برای جوانان فرانسوی!

استان‌وایرـ «علی دایی»، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران، روز چهار‌شنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، مورد حمله دو سارق موتورسوار قرار گرفت. سارقان توانستند گردن‌بند طلای «علی‌ دایی» را به سرقت ببرند.از سرقت از «علی دایی»، فوتبالیست سابق و مربی سابق تیم‌های «پرسپولیس» و «سایپا»، در مقابل دفتر کارش در محله «زعفرانیه» تهران خبر داده‌اند.

گفته می‌شود که علی دایی در حال سوار شدن به اتومبیل خود بوده است که دو سارق موتورسوار به او حمله کرده‌اند.

سارقان گردن‌بند طلای «علی دایی» را از او گرفته‌اند.

دایی در کلانتری ۱۲۲ «دربند» از سارقان شکایت کرده است و پلیس گفته است که تحقیقات برای شناسایی و بازداشت سارقان در جریان است.

اطلاعاتی درباره مسلحانه بودن این سرقت یا مقاومت «علی دایی» منتشر نشده است.

این بازیکن سابق تیم ملی ایران پیش از این در اسفند سال ۱۳۹۱ نیز مورد حمله

قرار گرفت و با مقاومت در برابر آن‌ها از ناحیه گردن زخمی شد.، از افزایش ۵۰ درصدی دزدی‌های «باراولی» خبر داده بود. او دلیل این موضوع را «شرایط بد اقتصادی» خوانده بود.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: