سردار جلالی: اینستاگرام آمریکایی حتی از «سیمای سلیمانی» هم می‌ترسد!

13/10/1399 01:38 ب.ظ

سردار جلالی: *اینستاگرام آمریکایی حتی از «سیمای سلیمانی» هم می‌ترسد! *از نظر ما سردار سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار ترور شد *ترامپ صرفا تبلور وحشی‌گری این رژیم تروریست بوده است *با آمدن بایدن ما این جنایت بزرگ را نه فراموش می‌کنیم و نه خواهیم بخشید

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت او را در شرایطی برگزار می‌کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس دارند! ویژگی اصلی شهید سلیمانی، ولایتمداری ایشان بود. فارغ از تواضعی که حاج قاسم در برابر خلق خدا و البته خشوعی که در برابر پروردگار داشت، ایشان فردی به تمام معنا ولایتمدار بودند. ایشان یک سرباز واقعی برای امامین انقلاب اسلامی بود.

حاج قاسم امر ولی را «مطاع» و خود را مطیع ولایت فقیه می‌دانست. شهادت ایشان در مسیر تحقق آرمان‌ها و اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران، مترادف با سربلندی ایشان در آزمون سخت ولایتمداری و ولایتپذیری بود. سومین ویژگی حاج قاسم سلیمانی، «اقتدار در برابر دشمنان» بود. اگر این خصلت حاج قاسم را با خصلت قبلی ایشان مبنی بر «تواضع در برابر دوستان» تجمیع کنیم، به تفسیر آیه «و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم» می‌رسیم.

سردار سلیمانی در برابر دشمنان تروریستی- تکفیری و سایر دست پروده های ایالات متحده و رژیم اشغالگر قدس در منطقه، لحظه‌ای مدارا به خرج نداد و در نابودی آنها لحظه‌ای شک و تردید به خود راه نداد. چهارمین ویژگی حاج قاسم سلیمانی، نگاه نظام‌مند و استراتژیک ایشان در قبال تحولات میدانی منطقه بوده است. بر همین اساس، حاج قاسم را یک «مهندس قهار در عرصه نبرد با دشمنان» می‌دانیم. «فرمانده بودن» شرط لازم برای «ضربه زدن به دشمن» است اما لزوما شرط کافی نیست.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

خفه شو خرس کون سوراخ چه عکسی! کاش عکاس ها ایشون رو زیاد جلو‌نکشن و‌با لنز معمولی عکس بگیرن زدن طرف رو کتلت کردن بعد ازش میترسن؟ عجبا