سردار قاآنی: انتقام اساسی خون شهید سلیمانی را با سبک خود می‌گیریم

14/10/1400 10:11:00 ب.ظ

فرمانده سپاه قدس گفت: انتقام اساسی ما از دشمن گرفته خواهد شد البته ما سبک جنایتکاران را نداریم ولی سبک خود را داریم.

فرمانده سپاه قدس گفت: انتقام اساسی ما از دشمن گرفته خواهد شد البته ما سبک جنایتکاران را نداریم ولی سبک خود را داریم. وی ادامه داد: راه شهدای ما راه عزت، سربلندی و افتخار است که پرچم آن را سالار شهیدان بلند کرد و ما...

وی ادامه داد: راه شهدای ما راه عزت، سربلندی و افتخار است که پرچم آن را سالار شهیدان بلند کرد و ما شیعیان مفتخریم که همه رهبران ما شهید شدند. برای ادامه دادن راه شهدا باید بررسی کنیم شهدا چگونه از تعلقات مادی گذشتند و چگونه از معیارهای مادی گذشتند. ما باید به سبک شهدا زندگی کنیم تا راه آنها را ادامه دهیم. شعار رسیدن به کربلا یا شعار آزادسازی قدس شریف، هدف مقطعی است و هدف نهایی ما در این مرحله رسیده به حکومت جهانی مهدی(عج) است.

فرمانده سپاه قدس همچنین خطاب به دشمنان گفت: شما خیلی کوچک‌تر از آنی هستید که بدانید در فرهنگ غنی اسلام و شیعه چه نهفته است. شما معنای شهادت را نمی‌دانید. شما دفاع، جهاد و شهادت شهید را نمی‌فهمید. شما فکر می‌کنید با شهید کردن شهدا، راه آنها متوقف می‌شود؟. شما فهمیدید چه غلطی کردید؟به لحاظ عرف بین‌المللی بالاترین جنایت را کردید. اما شهید سلیمانی قوی‌تر از سردار سلیمانی مسیر حق را در جهان طی می‌کند و روز به روز جلو می‌رود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ذغال را برداشته کام بعدی را میگیرد آره تو بمیری با سبک خود یعنی نشستن کنار منقل تریاک و زدن یه بست مشتی دختره پتیارش داره با آیفون سیزده پرو مکس و فیلترشکن پست میزاره که انتقامشو بگیرن دیگه شما جوش نزن شیرت خشک میشه سردار بابا نکشیمون ونگوگ میخواد برای همه‌ی دار و دسته آیفون بخره دیگه :)) قيافش تابلوئه كه صاحب سبكه!

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی«ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی» ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی بوده و یا در خلال مبارزه و فعالیت سیاسی آشنایی‌ای صورت گرفته. اما الان به این شکل است که یا خانواده داماد و عروس هم از میان سیاسیون بوده‌اند یا معرف و یا واسط ازدواج یک فردسیاسی بوده است

شماها جز جک چیزی نیستید شما برای مردم بی سلاح ایران شاخ هستید وگرنه اسراییل که قد کرجه هم نمیتونید کاری کنید مگه بعد از این همه که زدن تونستید با تیرکمون به بلندهای جولان یه تیر بیندازید یه کفتر بکشید؟ مفعول حمام منصوری رو چه به این حرفا hero نحن_قاسم قهرمان_من این سردارقاانی احتیاج به دکتر روانپزشک دارد انتقام ساختمان وسایل زندگی و ملزومات زندگی نیست که اساسی درست کنیم چراباید هرچیزرامثل ۴۳سال گذشته چشم بسته قبول کنیم مثل خمینی گفت جنگ نعمت است اقتصاد مال خراست پس مامردم چشم بسته ‌مانگول بایدباشیم این سرداران مگرازمردم ایران بالاترهستن

طیب الله 👏 👏 نرینی سردار 💩 مگر هزاران آمریکایی در عین الاسد نکشتید؟ به بشریت رحم کنید بذارید چند آمریکایی زنده بمانند. 👏👏👏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇦🇫🇾🇪🇱🇧🇮🇶🇹🇷🇵🇰👏👏👏 همش حرف همش زرمفت سبک گنده گوزی! بپا تو ام مث قاسم تبدیل به کتلتی شامی کبابی چیزی نشی نمیخواد انتقام بگیری گوزو :))))

کمبود روغن تولیدکنندگان را زمین‌گیر کردکمبود روغن تولیدکنندگان را زمین‌گیر کرد دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات ایران از کمبود روغن صنعت، افزایش بیش از دو برابری قیمت این ماده اولیه و کاهش تولید این محصولات خبر داد و علت آن را بلاتکلیفی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی عنوان کرد.

بععععع به قول بایدن انشااله…

استخبارات افغانستان ۳هزار لیتر مشروب الکلی را در کابل به کانال آب ریختدر فایل ویدیویی منتشر شده از سوی این نهاد امارت اسلامی افغانستان چند نفر که احتمالا متهم به نگهداری مشروبات الکلی بودند، با دستان و چشمان بسته رو به دیوار و پشت به دوربین، دیده می‌شوند. خبری درباره کم‌وکیف مجازات این افراد منتشر نشده است. کانال آب به کجا میریزه؟ اونو به من نشان بده. استخبارات افغانستان نگو بگو استخبارات پنجاب منظور طالبان بود دیگر !

گروه طالبان 3 تن نوشیدنی الکلی را در رودخانه کابل ریختگروه طالبان 3 تن نوشیدنی الکلی را در رودخانه کابل ریخت سازمان اطلاعاتی گروه طالبان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که 3 تن نوشیدنی الکلی با تخلیه در رودخانه کابل معدوم شده است.

زندانیان سیاسی درباره بکتاش آبتین: قوه قضاییه بیماری ساده را به مرگ و زندگی تبدیل می‌کند۱۹ نفر از زندانیان سیاسی اوین با انتشار بیانیه‌ای «قوه‌ قضاییه‌ و سازمان زندان‌ها» را مسئول وضعیت سلامت بکتاش آبتین، نویسنده ایرانی که در پی ابتلا به کرونا در کما به‌سر می‌برد،... در حكومت دجاليه و دجالتن رژيم قاتل هيچگونه رفعت اسلامى وجود ندارد بياييد با تويت كردن ریدم_تو_اسلام اين ترند را به بالاترين تفكر ضد دينى از هر نوعش تبديل كنيم مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ بر انديشه هاى كثيف رهخر دجال حكومت دجاليه شورش٥٧

ائتلاف سعودی می‌گوید حوثی‌ها یک کشتی اماراتی را ربودند🔺ائتلاف سعودی می‌گوید حوثی‌ها یک کشتی اماراتی را ربودند ▪️به نوشته نشریه اماراتی نشنال،‌ ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان، می‌گوید یک کشتی باری به نام «روابی» عصر یکشنبه در نزدیکی شهر بندری حدیده ربوده شد. ⬇️ بیشتر بخوانید: