سردار سلامی: نمی‌گذاریم گرد و غبار ِمحرومیت بر رخسار مردم بنشیند

30/02/1401 12:25 ب.ظ

سردار سلامی: نمی‌گذاریم گرد و غبار ِمحرمیت بر رخسار مردم بنشیند

به گزارش ایسنا، سردار حسین سلامی در اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) خطاب به پاسداران سپاه محمد رسول‌الله اظهار کرد: بار دیگر لشکریان آسمانی خداوند روی زمین صف کشیدند. شما سپاه رسول خدا هستید. امتداد آن نسل عظیم و باشکوه که در چنین روزهایی خرمشهر را آزاد کرد. شما همچنان محافظان اسلام و رویش‌های جدید در عرصه انقلابمان هستید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره اشغال جنوب لبنان توسط رژیم صهیونیستی گفت: لشکری که به آن سرزمین اعزام شد، لشکر محمد رسول الله بود. اولین فرمانده رشیدی که در آن میدان توسط رژیم صهیونیستی به اسارت گرفته شد، حاج احمد متوسلیان بود. این نشان می‌دهد که فاتحان بیت المقدس بشارت دهندگان نسیم رحمت الهی برای آزادی مسلمانان از بردگی کفار و نجات آنها از شر شرارت‌های رژیم صهیونیستی است.

سردار سلامی خطاب به رزمندگان سپاه محمد رسول الله گفت: شما کسانی بودید که در سخت‌ترین حادثه تاریخ، زمانی که دشمنان اسلام و ایران از آمریکا تا اروپا و نظام‌های مرتجع او همراه آمریکا و صدام بودند، ایستادید. امام را در صحنه نبرد جهانی تنها نگذاشته و به عهدتان وفا کردید. شما مردان والفجر هشت هستید که از اروند عبور کردید. شما آمدید تا مانع از تکرار تجربیات تلخ تاریخ صدر اسلام شوید. headtopics.com

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاریخ را مردانی می‌سازند که به اهدافشان اسقامت بورزند، گفت: ملت‌ها برای زندگی و بقای عزتمندانه همواره باید بدرخشند. حیات و بقای عزتمند و استقلال و آزادی فقط با استقامت در یکسری لحظات محقق نمی‌شود. مقاومت باید امتداد داشته باشد.

برو سیسمونی بخر

ادامه مطلب:
isna_farsi »

در حال حاضر، دغدغه اصلی ما مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است/ رئیسی اجازه ندهد مطالبات اجتماعی اقتصادی مردم، امنیتی شودمعاون سیاسی حزب اتحاد ملت گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و رنجی که آن‌ها می‌کشند، تمرکز حزب ما بر این موضوع است و انتظار ورود به مسئله انتخابات درست نیست و مردم فعلا حوصله فکر کردن به انتخابات را ندارند.

قیمت دلار در بازار خودرو حرف اول را می‌زند/ سامانه‌ای که باعث سردرگمی مردم شده استیک کارشناس صنعت خودرو گفت: وقتی قیمت ارز نوسان دارد نمی‌توانیم خودرو رابا یک نرخ ثابت وارد کنیم پس باز هم شرایط ثبات قیمت را نخواهیم داشت، چون در بازار خودرو قیمت دلار حرف اول را می‌زند.

جنگ اوکراین؛ فرماندار دونتسک: هیچ جای امنی وجود ندارد، مردم سریعا از منطقه خارج شوندفرماندار دونتسک: هیچ جای امنی وجود ندارد، ساکنان منطقه را ترک کنند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

آلودگی هوا در ایران؛ افزایش سه برابری مراجعه مردم به مراکز درمانیمعاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت_بهداشت از افزایش سه برابری مردم برای مراجعه به مراکز درمانی به دلیل آلودگی ناشی از ورود گرد و غبار به کشور خبر داد.او گفته مردم هنگام خروج از خانه ماسک بزنند و افراد آسیب‌پذیر نیز از منزل خارج نشوند. آلودگی_هوا

خدمت به مردم هرگز از اولویت سپاه خارج نمی‌شود/ آبرسانی سپاه به ۱۰ هزار روستافرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای ما ضمن آنکه از لحاظ آمادگی های دفاعی در سطح کشور رشد شتاب‌دار خود را انجام داده و مدام با تغییر و تحولات فناوری در عرصه های دفاعی رشد می کنند به موازات آن امداد و خدمتگزاری به مردم هرگز از دستور کارشان خارج نمی‌شود. خدمت اقای سلامی به مردم گلوله است رید... به ایران از اولویت سپاه ..... دروغ نگو الدنگ. جای مُهر روی پیشونی ات نشون میده که یهودی هستی. جای مُهر شیعه با کلیمی فرق دارد! توضیح در تصاویر👇🏻

جولان گرد و خاک در نقاط مختلف کشور/ کاهش دما تا ۱۰ درجه‌ در برخی مناطقجولان گرد و خاک در نقاط مختلف کشور کاهش دما تا ۱۰ درجه‌ در برخی مناطق رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش دمای ۸ تا ۱۰ درجه‌ای در برخی نقاط کشور و خیزش گرد و خاک تا پنج روز آینده خبر داد.