سردار حاجی زاده: حماس یک تفکر است و نمی‌توان آن را از بین برد

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اوضاع نیروهای مقاومت فلسطین خوب است، گفت حماس یک تفکر است و نمی‌توان آن را از بین برد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، سردار «امیرعلی حاجی زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، امروز (دوشنبه)، در گفت‌وگو با شبکه «المیادین» بر آمادگی جنبش‌های مقاومت فلسطین تاکید کرد.

سردار حاجی زاده در ادامه اضافه کرد: «مقاومت فلسطین خود را برای یک جنگ طولانی‌مدت آماده کرده و در انتظار آغاز جنگ زمینی بود. شرایط اکنون مهیا است». «کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکنون در بیانیه‌های مکرر از تقابل نیروهای مقاومت فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی و انهدام ده‌ها تانک و خودروی زرهی اسرائیلی که در تلاش برای نفوذ به شهر غزه بوده‌اند، خبر داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پامپئو: ضعف واشنگتن دلیل حمله ۷ اکتبر استوزیر خارجه سابق آمریکا دلیل حمله حماس در هفتم اکتبر را ضعف آمریکا دانست و تاکید کرد، رژیم صهیونیستی قدرت بازدارندگی خود را از دست داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دفاع از صهیونیست‌ها، توهین به انسانیت و شرافت انسانی استیک دکترای علوم سیاسی رژیم صهیونیستی را پاسبان و نگهبان منافع استکبارجهانی و آمریکا در منطقه خواند و اعلام کرد: هر گونه دفاع از صهیونیست‌ها، توهین به انسانیت و شرافت انسانی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بمب‌های اسرائیل نفوذ جهانی آمریکا را فرو می‌ریزد«دیپلمات‌ها و مقام‌های اطلاعاتی آمریکا این هشدار را دریافت کرده‌اند که حمایت آمریکا از نسل‌کشی اسرائیل در غزه دارد به از بین رفتن وجهه آن در جهان اسلام منجر می‌شود».
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سایت فیفا: آنچه رخ داد در تاریخ فوتبال ایران ثبت خواهد شدسایت فیفا در گزارشی از برد تاریخی ایران برابر برزیل نوشت و عنوان کرد این برد را باید در تاریخ فوتبال ایران ثبت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش فیفا به تاریخ‌سازی نوجوانان ایران مقابل برزیلسایت فیفا در گزارشی از برد تاریخی ایران برابر برزیل نوشت و عنوان کرد این برد را باید در تاریخ فوتبال ایران ثبت کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

دکترین های صهیونیسم فروپاشیده است/ ظرفیت بازدارندگی اسرائیل از بین رفته است/ آمریکا نمی تواند این رژیم اشغالگر را نجات دهد/ امروز فرازهای آخر صهیونیست هاست/ جهان، امروز بیش از هر زمان دیگری علیه آمریکا متحد استسردار سلامی در اجتماع بزرگ حافظان قرآن استان تهران، گفت: امروز فرازهای آخر رژیم اشغالگر صهیونیستی است و جهان، امروز بیش از هر زمان دیگری علیه آمریکا و اسرائیل متحد شده‌ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »