سردار سلامی: نزدیک خیمه دشمنان هستیم | DW | 12.12.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده کل سپاه، سران آمریکا، اسرائیل، بریتانیا و برخی همسایگان ایران را تهدید کرد دست از دشمنی با جمهوری اسلامی بردارند. اخیرا تونلی ساخت ایران در مرز سوریه و عراق کشف شد که گویا انبار جنگ‌افزار و خودروهای نظامی است.

فرمانده کل سپاه، سران"آمریکا، اسرائیل، انگلیس و برخی همسایگان" را تهدید کرد دست از دشمنی با جمهوری اسلامی بردارند. اخیرا تونلی ساخت ایران در مرز سوریه و عراق کشف شد که گویا انبار جنگ‌افزار و خودروهای نظامی است.

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران جمهوری اسلامی روز ۲۱ آذر در جمع سپاهیان و بسیجیان شهرستان ری، با مسئولان آمریکا، اسرائیل، بریتانیا و کشورهایی که او آنها را"دشمنان‌ منطقه‌ای" نامید، اتمام حجت کرد که دست از"فتنه" بردارند. این فرمانده سپاه که تسنیم، خبرگزاری نزدیک به سپاه پاسداران سخنان او را منتشر کرده، خطاب به سران این کشورها گفت: «اگر دست از فتنه برندارید، منافعتان را به آتش می‌کشیم و این آخرین کلام ماست.»تهدیدهای مسئولان ارشد نظامی جمهوری اسلامی مرتب تکرار میشوند، اما این بار سردار سلامی تصریح کرد: «در حال حاضر به دشمن و خیمه آن‌ها نزدیک هستیم و آن‌ها در حال عقب‌نشینی هستند و در حال عقب‌نشینی این فتنه‌ها را برپا می‌کنند.». منظور او از فتنه، اعتراضات اخیر مردم در ایران است.

سردار سلامی، فرمانده سپاه ۱۱ آبان امسال خطاب به کشورهای جهان گفته بود: «ما به اندازه کافی و بیش از نیاز موشک ذخیره کرده‌ایم و اهداف ما هم مشخص بوده و نیروهای ما هم آماده هستند.»سخنان امروز این فرمانده سپاه اما می‌تواند برخی نگرانی‌ها را افزایش دهد که جمهوری اسلامی همواره با ارسال تسلیحات نظامی و تجهیزات موشکی به گروه‌هایی نظیر شیعیان حوثی یمن، حزب‌الله لبنان و برخی گروه‌های فلسطینی نظیر حماس، یک خطر جدی در منطقه محسوب می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خب شما هم دست از دشمنی با آمریکا و اسرائیل وعربستان و مردم سوریه وعراق ووووووو بردارید

اسرار غمش گفتم در سینه نگه دارم رسوای جهانم کرد این رنگ پریدنها Can somebody help me with the translation of this couplet plz?

الان قسمت اول خبر به قسمت دوم چه ربطی داشت، ایران چندین ساله تو سوریه و عراق حضور داره.

دقیقا

قرمساق يه انگشت بكنن تو ماتحتت دو متر نمى تونى بدوى بعد اينطورى گوز گوز ميكنى 😂

اینها ترسو ترین افرادند فقط ژست الکی است وقتی از مردم ایران قایم می شن پشت این همه تجهیزات و وبادیگاردها بعد می خواین از کشورها قایم نشن 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣

مواظب باشید دشمن کون پارهتان را جر ندهد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه پاسداران ایران: اظهارات سردار قربانی تحریف شده استسخنگوی سپاه پاسداران ایران اظهارات مرتضی قربانی مبنی بر هدف قرار دادن تل آویو از لبنان در صورت ارتکاب خطای اسراییل در قبال این کشور را «تحریف و برداشت نادرست رسانه‌ای» خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل از آلمان خواست سیاست قاطع‌تری علیه ایران در پیش گیرد | DW | 12.12.2019در ارتباط با اقدام ایران در کاهش گام به گام تعهدات خود در برجام، دولت اسرائیل خواستار اقدام مشترک علیه این کشور شد. اسرائیل از طریق سفیر خود در برلین از آلمان درخواست کرده بر فشارهای خود علیه حکومت ایران بیافزاید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مقام آمریکایی: متحدان ایران در عراق به خط قرمز نزدیک می‌شوند | DW | 12.12.2019یک مقام بلندپایه ارتش آمریکا می‌گوید، شبه‌نظامیان مسلح مورد حمایت ایران در حال نزدیک شدن به خط قرمزی هستند، که در آنجا نیروهای ائتلاف با شدت (خشونت) به آنها واکنش نشان خواهند داد. 😛😛😛👊 برو عمو. قبلا از شما اجازه گفتن. باید با جمهوری اسلامی مقابله نظامی شود
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه آلمان، سرکوب اعتراضات در ایران را به‌شدت محکوم کرد | DW | 12.12.2019وزیر امور خارجه آلمان با اشاره به اینکه صدها تن در جریان اعتراضات اخیر ایران کشته شده‌اند، سرکوب خشونت‌بار این اعتراضات را به شدت محکوم کرد. چرا پس دیر ؟از ترس اینکه دیگه نفت مجانی نیاد به اروپا؟ چ عجب😳 ای بابا مگه شمخانی بهش نگفته کشتار مردم کار معاندین بود؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دادستان ایران: تعدادی از معترضان با گلوله‌های خاص کشته شدند | DW | 12.12.2019منتظری، دادستان کل ایران گفت که تعدادی از مردم در اعتراض‌های اخیر با 'گلوله‌های خاص' کشته شده‌اند. او با اعلام اینکه در روزهای اعتراض در یکی از میدان‌های شهر قم ۸۴ اسلحه شکاری کشف شد، کشورهای دیگر را عامل اعتراضات دانست. این یارو دادستان کل کشور اصرار عجیبی داره که ثابت کنه از بقیه آخوندها حرومزاده تره خوب نگاه كن حرامزاده خفه شید بابا،کلی به مختون فشار اوردین تا این چرندیات تحویل دنیا بدین،همه دیدن و فهمیدن که چطور مزدورانتون مردم به گلوله بستین
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عربستان کشورهای خلیج فارس را به اتحاد برابر ایران فراخواند | DW | 10.12.2019پادشاه عربستان در مراسم گشایش چهلمین اجلاس سران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بار دیگر خواستار اتحاد اعراب برای مقابله با ایران شد. در اجلاس ریاض نخست وزیر قطر شرکت کرده است. با سیاست اخوند ها ایران شده کیسه بوکس تو سری خور جهانی 😤😤😤 عربستان رو حوثی ها تحقیر میکنند عربستان هم خودش رو نیش میزنه هم ما و هم کل منطقه رو احمق تر از حکام عربستان و ایران وجود نداره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »