سرباز ارمنی در حین مین‌گذاری توسط نیروهای آذربایجانی اسیر شد

18/03/1400 04:20:00 ب.ظ

نیروهای ارتش آذربایجان یک سرباز ارمنی که قصد داشت در خاک این کشور مین گذاری کند را به اسارت گرفتند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای ارتش آذربایجان یک سرباز ارمنی که قصد داشت در خاک این کشور مین گذاری کند را به اسارت گرفتند. - خبرگزاری آناتولی 08.06.2021 باکو/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع آذربایجان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور یک سرباز ارمنی که قصد داشت در خاک این کشور مین گذاری کند را به اسارت گرفتند.

گروه شناسایی و خرابکاری نیروهای ارمنستان با بهره گیری از شرایط بد آب و هوایی از مرز لاچین عبور و وارد خاک آذربایجان شده بودند.

سربازان آذربایجانی آرتور کارتانیان، یکی از این سربازان ارمنی را به اسارت گرفتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

نماینده‌ای که به سرباز سیلی زد در ۳ مورد مجرم شناخته شدقرار مجرمیت صادر شده. با مجرم شناخته شدن فرق داره ایران وایر جان As if he promoted.

'قرار مجرمیت برای نماینده مجلس در پرونده سرباز راهور' | DW | 07.06.2021از درگیری یک نماینده مجلس با یک مامور پلیس بیش از چهار ماه می‌گذرد. حال از صدور قرار مجرمیت این نماینده سخن می‌رود. انتشار این خبر همزمان شده با یک خبر جنجالی دیگر. هزینه توهین و سیلی زدن به ماموران در ایران چقدر است؟

یک پیشمرگه در شهر دهوک عراق توسط اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک کشته شدیک پیشمرگه در شهر دهوک عراق توسط اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک کشته شد

نماینده‌ای که به سرباز سیلی زد در ۳ مورد مجرم شناخته شدقرار مجرمیت صادر شده. با مجرم شناخته شدن فرق داره ایران وایر جان As if he promoted.

زن‌کشی؛ دختری در سقز توسط نامزدش به آتش کشیده شد

ایران 3 - بحرین صفر/ آتش‌بازی یوزهای ایرانی در منامهگروه C مقدماتی جام جهانی 2022 قطر؛ ایران 3 - بحرین صفر/ آتش‌بازی یوزهای ایرانی در منامه