سرایت کرونا به درون لابی صهیونیستی آیپک- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

07/03/2020 10:12:00 ق.ظ

آزمایش کرونای دو نفر مثبت تشخیص داده شده که اخیرا در نشست یک لابی صهیونیستی در آمریکا شرکت کرده بودند.

کرونا, ویروس کرونا

سرایت کرونا به درون لابی صهیونیستی آیپک لابی صهیونیستی «آیپک» اواخر جمعه اعلام کرد که آزمایش دو نفر نشان می‌دهد که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند آیپک بزرگترین گروه لابی صهیونیستی در آمریکا محسوب می‌شود

آزمایش کرونا ی دو نفر مثبت تشخیص داده شده که اخیرا در نشست یک لابی صهیونیستی در آمریکا شرکت کرده بودند.

، لابی صهیونیستی «آیپک» اواخر جمعه اعلام کرد که آزمایش دو نفر نشان می‌دهد که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بچه‌های لابی آیپک همه یجا زندگی می‌کنن؟

کمک 50میلیارددلاری صندوق بین‌المللی پول به اقتصادهای نوظهور درگیر کرونا- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimکمک ۵۰ میلیارد دلاری صندوق بین المللی پول به اقتصادهای نوظهور درگیر کرونا صندوق بین المللی پول ۵۰ میلیارد دلار به کشورهای نوظهور دارای درآمد پایین برای مقابله با ویروس جدید کرونا کمک می کند گربه ها دارند برای رضای خدا موش می‌گیرند.

سخنگوی وزارت خارجه: ظریف سالم است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه: ظریف سالم است سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به شایعه مثبت بودن نتیجه آزمایش کرونا ی ظریف که در فضای مجازی در حال انتشار است گفت: الحمدلله ایشان در صحت و سلامت کامل هستند چه خبر بدی؟ ان شالله هرچه سریعتر خبرهای خوب بیشتری از نابودی حاکمان ظلم و جور بشنویم امین الحمدلله ایشون درصحت وسلامتین یعنی کرونا برا بقیه خوبه!!!؟ چه فرقی میکند؟

آستان قدس سامانه تلفنی «کاهش اضطراب کرونا» راه‌اندازی کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimآستان قدس سامانه تلفنی «کاهش اضطراب کرونا » راه‌اندازی کرد سامانه تلفنی ارائه مشاوره «ارتقاء سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا » توسط مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی راه‌اندازی شد 38008، 32280544 و 32280545 شماره تلفن‌های این سامانه است که خانواده‌ها می‌توانند در صورت نیاز به دریافت مشاوره بهداشت روانی در زمینه مبارزه با کرونا و مدیریت استرس و چالش‌های اعضای خانواده با این سامانه تماس حاصل نمایند و از مشاوره این مرکز بهره‌مند شوند دست‌مریزاد. میشه انتظار داشت که مردم زنگ بزنند فحش بدهند به علم‌الهدی و خامنه‌ای و هر گوساله دیگری که در این فاجعه شریکه. این هم روشی است برای ارتقاء سلامت روان. رضا به الکل حساسه ؟

واکنش رسمی باشگاه استقلال به شایعه محرومیت آبی‌پوشان- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimباشگاه استقلال رسماً اعلام کرد خطر محرومیت این باشگاه را تهدید نمی‌کند.

عملیات ضد عفونی معابر شهر توسط نیرو های مسلح - قمعملیات ضد عفونی معابر شهر توسط نیرو های مسلح - قم کرونا _را_شکست_می‌دهیم اگر فقط آب خالی باشد، تنها کاری که انجام شده رفع تشنگی ویروس جان میباشد. اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

تاکید جهانگیری بر بسیج همه امکانات برای مقابله با شیوع "کرونا"- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimتاکید جهانگیری بر بسیج همه امکانات برای مقابله با شیوع ' کرونا ' معاون اول رئیس‌جمهور در گفتگو با برخی استانداران: دولت با کمک همه نهادها در تلاش است تا نیازمندی ها و امکانات مورد نیاز همه مناطق کشور برای مقابله با این بیماری را تامین کند تو از کرونا بدتری مستند_اختاپوس

خبرگزاری تسنیم ، لابی صهیونیستی «آیپک» اواخر جمعه اعلام کرد که آزمایش دو نفر نشان می‌دهد که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند.خبرگزاری تسنیم به نقل از فاکس بیزینس، صندوق بین‌المللی پول 50 میلیارد دلار به کشورهای نوظهور دارای درآمد پایین برای مقابله با ویروس جدید کرونا کمک می‌کند.۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶.بی‌توجهی به مصوبه کارگروه مقابله با کرونا در جایگاه‌های سوخت ایلام مشهود است  38008، 32280544 و 32280545 شماره تلفن‌های این سامانه است که خانواده‌ها می‌توانند در صورت نیاز به دریافت مشاوره بهداشت روانی در زمینه مبارزه با کرونا و مدیریت استرس و چالش‌های اعضای خانواده با این سامانه تماس حاصل نمایند و از مشاوره این مرکز بهره‌مند شوند.

آیپک بزرگترین گروه لابی صهیونیستی در آمریکا محسوب می‌شود. این نشست اول تا سوم ماه مارس (11 الی 13 اسفند) در واشنگتن برگزار شد  و حدود 1800 نفر شرکت کرده بودند. بخشی از آن هم صرف نجات کسب‌وکارهایی می‌شود که بیش از همه تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته‌اند. .