سرانه فضای آموزشی در کشور سه و نیم برابر افزایش یافته است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

سرانه فضای دانش‌آموزی چقدر است؟ | رییس سازمان نوسازی مدارس: امروز با تلاش جهادگران با وجود رشد جمعیت دانش‌آموزی سرانه فضاهای آموزشی در کشور از ۱/۵متر مربع قبل از انقلاب به ۵/۲متر مربع رسیده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مهراله رخشانی مهر روز یکشنبه در مراسم آغاز بهره‌برداری از سالن ورزشی روستای سلیمانی در شهرستان فیروزه افزود: این نشان می‌دهد سرعت افزایش فضاهای آموزشی‌ در طول ۴۰ سال پس از انقلاب بیشتر از سرعت رشد جمعیت دانش‌آموزی بوده که موفقیت بزرگی است.

رییس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: از سال ۹۶ بیش از ۵۰ درصد مدارس ساخته شده در کشور توسط خیر یا با مشارکت خیرین ساخته شده است و امسال برای مهرماه بیش از هشت هزار کلاس درس تحویل می‌دهیم که نیمی از این‌ میزان خیرساز است. وی اضافه کرد: ما بیش از این که نیازمند توسعه مدارس باشیم به دنبال توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی هستیم و در این چارچوب طرح هر ایرانی یک آجر مطرح شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزش باد به نسبت شدید در ۱۱ استان کشوروزش باد به نسبت شدید در ۱۱ استان کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد به نسبت شدید در ۱۱ استان کشور طی سه روز آینده خبر داد و گفت: دمای هوا نیز در نوار شمالی بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش باران در برخی مناطق کشور تا ۴ روز آیندهبارش باران در برخی مناطق کشور تا ۴ روز آینده مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی چهار روز آینده گفت: بارش باران امروز (۲ شهریور) در چهار استان شدت بیشتری دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۱۱۳ ابتلا و ۱۴۱ فوتی جدید کرونا در کشور۲۱۱۳ ابتلا و ۱۴۱ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۱۱۳ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۴۱ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۵۸۹۰۵ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۰۹۴۶۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۰۴۶۳ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش باران در استان‌های شمالی/احتمال خسارت به شالیزار‌ها؛ شالیکاران مراقب باشند/ وزش باد شدید در جنوب کشوربه گفته کارشناس سازمان هواشناسی، بارش در استان‌های ساحلی دریای خزر تداوم پیدا می‌کند و احتمال خسار ت به شالیزار‌ها و بالاآمدن آب رودخانه‌ها وجود دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 126 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۲۶ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۳۵۶ هزار و ۷۹۲ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۰ هزار و ۵۰۲ نفر رسید ۳۰۷ هزار و ۷۰۲ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر کشور ترکیه: نیروهای امدادی تاکنون 127 تن از شهروندانمان را نجات داده‌اندوزیر کشور ترکیه: نیروهای امدادی تاکنون 127 تن از شهروندانمان را نجات داده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »