سرانجام وصیت‌نامه آیت‌الله

27/12/2020 03:49:00 ب.ظ

سرانجام #وصیت‌نامه #آیت‌الله | بیشتر بخوانید:

وصیت‌نامه, آیت‌الله

سرانجام وصیت‌نامه آیت‌الله | بیشتر بخوانید:

تهران- ایرنا- وصیت‌نامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی فصل آخر از کتاب خاطراتش و یک سند مهم در تاریخ معاصر کشور به حساب می‌آید؛ وصیت‌نامه ‌ای که بعد از درگذشت او بارها و بارها از طرف رسانه‌ها با حاشیه‌هایی همراه شده تا اینکه اخیرا محسن هاشمی توضیحاتی در این مورد داده است.

وصیت‌نامه‌ای که در صداوسیما خوانده شدفردای درگذشت آیت الله هاشمی، «رضا سلیمانی» مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با «تابناک» در پاسخ به اینکه آیا تا این لحظه وصیت نامه آیت الله قرائت شده است یا خیر، گفت که وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی در دست خانواده ایشان است و فعلاً از سوی آنان خوانده نشده است.

در ادامه، روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه «محسن هاشمی» در ابتدای حضور خود در شبکه ۳ سیما با تشکر از حضور وصف‌ناپذیر مردم در مراسم تشییع پیکر پدرش که روز سه‌شنبه در تهران برگزار شده بود، در مورد وصیت‌نامه پدرش گفت که وصیت نامه مربوط به سال ۷۹ است. چند سال قبل که قرار بود انژیو شوند یک وصیت نامه نوشتند و به من دادند و من را وصی کردند، وصیت نامه جدیدی از ایشان هنوز پیدا نکرده ایم. محسن هاشمی در همین برنامه بخشی از وصیت نامه پدرش را که همراه داشت قرائت کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>