سران اتحادیه اروپا بر سر بودجه‌ای ۱.۸۲ تریلیون یورویی برای احیای اقتصاد کشورهای عضو به توافق رسیدند

31/04/1399 07:41:00 ق.ظ

این توافق پس از چهار روز بحث و گفتگوی پرتنش حاصل شد. طرح اهدای کمک مالی ۷۵۰ میلیارد یورویی برای تقویت توان کشورها در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز به تصویب رسید.

این توافق پس از چهار روز بحث و گفتگوی پرتنش حاصل شد. طرح اهدای کمک مالی ۷۵۰ میلیارد یورویی برای تقویت توان کشورها در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز به تصویب رسید.

این خبر در حال تکمیل است.....به گزارش ایلنا، ولی اسماعیلی‌ تصریح کرد: پیرو جلسه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل شستا با کمیسیون اجتماعی، با موافقت هیات امنای سازمان تامین اجتماعی مصوب شد دو درصد از سهام واگذار شده شستا به بورس برای مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی تعلق بگیرد ...استان‌وایر- سه جوان در بانه به اتهام آتش زدن بنر قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی «قدس» سپاه پاسداران در مجموع به ۱۶ سال و هفت ماه زندان محکوم شدند..

هم‌رسانی این مطلب:..اسماعیلی بیان کرد: در راستای تاکید رهبر معظم انقلاب(مدظلله) مبنی بر همکاری دولت و مجلس برنامه ای برای استیضاح رئیس جمهور نداریم..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

خبرهای خوش برای بازنشستگان و مستمری بگیران/ عزم جدی برای رسیدگی به وضعیت معیشت کارگراننائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بازنشستگان و مستمری بگیران منتظر خبرهای خوش باشند، گفت: ضروری است قبل از آنکه وضعیت معیشت کارگران تبدیل به یک معضل جدی شود به این امر رسیدگی شود.

یارانه ۵۳۶ میلیون دلاری توکیو به شرکت‌های ژاپنی برای کاهش اتکا به چینبا افزایش تنش‌های تجاری میان ایالات متحده آمریکا و چین، کشورهایی که روابط نزدیکی با آمریکا دارند هم در این جنگ تجاری وارد می‌شوند. تصمیم ژاپن مشابه اقداماتی است که تایوان در سال ۲۰۱۹ میلادی برای بازگرداندن سرمایه‌های خود از چین اتخاذ کرد.

۱۶ سال حبس برای سه جوان به اتهام آتش زدن بنر سلیمانی

داشتن خانه ۵۰ متری برای جوانان به آرزوی دست نیافتنی تبدیل شده است

خرید روغن و گوشت برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده استیک نماینده مجلس گفت: امروز تامین روغن، گوشت و کالاهای اساسی برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده اما هیات رئیسه توجهی به درخواست‌ها برای دعوت از وزرا نمی‌کند.

ظریف: سفر الکاظمی به تهران فرصت خوبی برای توسعه روابط ایران و عراق استبغداد - ایرنا - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه در دیدار با فائق الزیدان، رئیس شورای عالی قضایی عراق گفت که سفر آینده نخست وزیر این کشور به تهران بهترین فرصت برای توسعه روابط دو کشور است.