سخنی با علمای اهل سنت بلوچستان که برای حوادث آمریکا اشک می‌ریزند

07/04/1399 09:01:00 ب.ظ

شماری از علمای اهل_سنت سیستان‌ و بلوچستان همسو با نظام جمهوری اسلامی برای «جورج_فلوید»، اشک تمساح ریخته‌اند در حالی که طی روزهای گذشته بیدادگاه‌های جمهوری اسلامی برای معترضین آبان‌ ۹۸ حکم اعدام صادر کرده‌اند. اطلاع_رسانی یادداشت عبدالستار_دوشوکی👇

قبل از هر چیز اجازه بدهید مراتب تاثر و تسلیت خویش را در مورد درگذشت برخی از علمای سیستان‌وبلوچستان که ظاهرا تعدادی از آن‌ها به دلیل عدم رعایت بهداشت و فاصله‌گذاری اجتماعی در مورد ویروس کرونا در طی روزهای گذشته جان داده‌اند، ابراز کنم.

امروز در بسیاری از سایت‌ها آمده است که شماری از علمای اهل سنت سیستان‌وبلوچستان ازجمله «مولوی عنایت‌الله رسولی‌زاده»، امام‌جمعه اهل سنت سرباز، «مولوی بلال مقدسیان»، امام‌جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان، «مولوی مجیب‌الرحمن رئیسی»، امام‌جمعه اهل سنت شهر جالق، «مولوی دوست‌محمد درواخ»، امام‌جمعه اهل سنت شهر کهک زهک، با بیان اینکه هفته حقوق بشر آمریکایی فرصتی مغتنم برای بازگویی جنایت‌های آمریکای تروریست‌پرور علیه ملت ایران است، به تبعیت از مسئولین نظام، سردمداران آمریکا را گروهی خودخواه، خون‌ریز و صفاک لقب داده‌اند که بویی از انسانیت نبرده‌اند و همسو با نظام جمهوری اسلامی برای «جورج فلوید»، شهروند سیاه‌پوست آمریکایی اشک تمساح ریخته‌اند. این در حالی است که در طی روزهای گذشته بیدادگاه‌های رژیم جمهوری اسلامی برای معترضین آبان‌ سال گذشته حکم اعدام صادر کرده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

روز جهانی مبارزه با شکنجه؛ اعتراف اجباری، شکنجه جسمی و روانی با اثر ماندگار

تصاویر خبر ساز از سلماس؛ سگ‌کشی با ماشین پرس زباله یا زنده‌گیری حیوان با طناب؟

پومپئو: توجیه عدم موافقت با تمدید تحریم تسلیحاتی ایران مشکل استمایک پومپئو که پنجشنبه به طور ویدیویی در گردهمایی صندوق مارشال آلمان صحبت می کرد، با اشاره به رفع تحریم های تسلیحاتی شورای امنیت علیه ایران تا چهار ماه دیگر، تمدید این تحریم ها را ضروری خواند. آقای پومپئو هشدار داد که اگر این اتفاق نیفتد ایران به یکی از بزرگ ترین فروشندگان تسلیحات در دنیا تبدیل خواهند شد و به سراغ خریداری جت های جنگنده چینی و روسی خواهد رفت.

پمپئو: به رغم اختلاف با اروپا، نمی‌گذاریم تحریم تسلیحاتی ایران لغو شود«آمریکا در هفته‌های آتی نیز به مذاکره با کشورهای اروپایی ادامه خواهد داد تا قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران تصویب شود.»

گیلان؛ دستگیری ۸ هزار نفر در ارتباط با مواد مخدر

سفارت ایران در بغداد: آماده بازگشایی تمام مرزها با عراق هستیمسفارت ایران در بغداد: آماده بازگشایی تمام مرزها با عراق هستیم معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت که ایران آماده بازگشایی تمام مرزهای خود با عراق به منظور انجام فعالیت های تجاری است