سخنی با عطاالله مهاجرانی و توهین‌های او به ملت ایران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 77 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 63%

«هزار افسوس که جنابعالی بهترین فرزندان بپاخاسته این ملت شوریده و داغدیده را “جمع شلخته چارلنگی و مات و مبهوت” خوانده اید.» پاسخ عبدالستار دوشوکی به عطاء الله مهاجرانی MohajeraniSayed پیرامون توییت اخیرش درباره اعتراضات گرانی بنزین👇 اعتراضات_پاییز_۹۸

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نیک می دانید که بنده علیرغم اختلاف نظر بنیادین همواره نسبت به جنابعالی رعایت ادب، نیک گفتاری و مدنیت رفتاری را داشته ام؛ و به دلیل نزاکت در کلام با جنابعالی حتی مورد حملات تند و سخیف برخی از دوآتشه های مخالفان قرار گرفته ام. لهذا خیلی متاسف شدم از اینکه“ اپوزسيون منحوس برانداز، برای بار چهارم، كوشيد بر موج اعتراض مردمی سوار شود و گاری شكسته بسته اش را . . . . . .

درست است که ما اپوزیسیون برانداز و بخشی لایتجزا از ملت به پا خاسته ایران هستیم تا متحدانه خود را از این بختک دهشتناک منحوس و کابوس گونه چهل ساله رها سازیم، اما موج سواری نمی کنیم زیرا خودمان بخش لاینفک از امواج سونامی انقلاب رهایی بخش ملت ایران هستیم که پدیدار شده است. بقول اقبال لاهوری موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

جناب آقای مهاجرانی، سوال خیلی ساده است: چرا باید مردم مظلوم سیستان و بلوچستان (مثل مردمان بقیه نقاط کشور) در فقر مطلق زندگی بکنند و پول آنها صرف فرصت طلبان اجنبی تحت عنوان “محور مقاومت” بشود؟ بنده بعنوان مدیر شرکت های پزشکی نظیر فایزر و ایلای لیلی و غیره به کشورهای خاور میانه بارها سفر کرده ام. به لبنان و مناطق شیعه نشین آن کشور نیز سفر کرده ام.

در پزشکی ضرب المثلی است که می گوید “هر کسی که یرقان دارد، همه دنیا را زرد می بیند”. یا بعبارت خودمان “کافر همه را به کیش خود پندارد”. رژیم جمهوری اسلامی عملا یک بیگانه پرست مطلق است. به همین دلیل مردم خودی را در فقر نگه داشته و بیرحمانه سرکوب می کند. اما برای اجنبی ء غیر ایرانی نظیر بشار اسد و حزب الله و جهاد اسلامی و حوثی ها جان و مال می دهد.

هزار افسوس که جنابعالی بهترین فرزندان بپاخاسته این ملت شوریده و داغدیده ( از جمله بر طبق گزارش بی بی سی فارسی قریب به ٢٠٠ شهید چهار روز گذشته) را “جمع شلخته چارلنگی و مات و مبهوت” خوانده اید. اسفاء از استفاده از چنین ادبیاتی که بمصداق پاشیدن نمک بر روی زخم های یک ملت داغدار می باشد و الاغیر! جنابعالی می توانید طرفدار پروپا قرص نظامی باشید که حتی شما را برنتابید و دفع و نفی بلد کرد؛ و میر حسین موسوی را که شما زمانی معاون وی در دوران نخست وزیری ایشان بودید سالها به حصر خانگی گرفتار آورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همراهی نمایندگان مجلس با حکومت در افزایش قیمت بنزین | DW | 17.11.2019اسدالله عباسى، سخنگوى هيات رئيسه مجلس شورای اسلامی از حمایت مجلس از افزایش قیمت بنزین خبر داد. عباسی گفت: «طرح سهميه‌بندى بنزين به تصويب شوراى عالى امنيت ملى و تاييد سران قوا و رهبرى رسيده است و مجلس از آن حمايت مى‌كند.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رهبر ایران با حمایت از طرح افزایش بهای بنزین: تخریب‌ها کار اشرار استرهبر ایران ضمن اعلام حمایت از طرح افزایش بهای بنزین گفت که تخریب‌ها و آتش زدن کار «اشرار» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قطع اینترنت در ایران؛ سه راه برای تماس با داخل کشوردر پی بروز ناآرامی‌های خیابانی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین و وضعیت اقتصادی در ایران، مقامات جمهوری اسلامی دسترسی داخل کشور را به شبکه جهانی اینترنت قطع کرده‌اند. در این مطلب سه راه برای تماس_با_ایران معرفی می‌شود این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکت گوگل با کابل زیردریایی «کوری» لس آنجلس را به شیلی متصل می‌کنداینترنت برای کارکردن به کابل‌های فیبر نوری متکی است و برای ارتباط دادن مناطق مختلف جهان به یکدیگر نیاز به نصب کابل‌های بزرگ زیردریایی هست. به گزارش مجله رایانه ای «پی‌سی»، شرکت گوگل، اعلام کرد که مو
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درگیری پلیس با دانشجویان در آخرین دانشکده تحت کنترل معترضانرسانه‌های وابسته به دولت هنگ‌کنگ می‌گویند یک مامور پلیس در این درگیری‌ها زخمی شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نقض گسترده حقوق بشر با قطع اینترنت و انسداد کامل خبری طی سه روز در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »