سخنی با وزیر محترم آموزش و پرورش

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«شما با پیچیدگیهای آموزش وپرورش آشنا نیستید.لطفا آموزش وپرورش را شتاب‌زده وارد میدان آزمون وخطایی نکنید که فردا روزی مصداق'خواست ابرو درست کند ،چشمش را کور ساخت' شوید» یادداشت ابراهیم سحرخیز معاون سابق آموزش وپرورش خطاب به وزیر جدید👇 اخبار_ایران معلمان

ابراهیم سحرخیز معاون سابق آموزش و پرورش، در یادداشتی که پس از انتخاب محسن حاجی میرزایی به‌عنوان وزیر آموزش و پرورش نوشته است؛ به بررسی وضعیت این وزارتخانه پرداخته است. این یادداشت را که در کانال چالش صنفی معلمان ایران منتشر شده را در ادامه بخوانید:

اگر قرار است نسخه املا شده در پیوست حکم وزیر، در اصطلاح علما "طابق النعل بالنعل"، "مسقط الراس" عملکرد آموزش و پرورش باشد که وامصیبتا! دولت به دنبال آموزش و پرورشی است که به طرفه العینی، راه را برای مدرسه فروشی یا همان خصوصی سازی، رشد فزاینده "خرید خدمات آموزشی" هموار سازد. با نام بهره وری، رشد بودجه در آموزش و پرورش متوقف شود؛ مطالبات بر زمین مانده معلمان روند کاهشی به خود گرفته، خودگردان شدن مدارس به فوریت در دستور کار قرار گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین نماد زنانه نسل آبی: نسلی که با پاشایی شروع شد و با سحر تداوم یافتپس از تظاهرات دی ماه سال ۹۶ یادداشتی را درباه ظهور نسل آبی در ایران، A “Blue” Generation and
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

با نهایی شدن توافقات با اروپا آماده بازگشت به تعهدات برجامی هستیمرئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا با خروج از برجام به عنوان یک توافق چندجانبه بین المللی، از انجام تعهداتش طفره رفته است، تاکید کرد: از دیدگاه دولت، مجلس و مردم ایران در شرایطی که تحریم‌ها باقی باشد، مذاکره با آمریکا معنا و مفهومی ندارد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ایران: عطش جنگ هم باید همراه با سردسته جنگ‌‌طلبان برودایران روز چهارشنبه چندین ساعت پس از برکنار جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که واشنگتن باید از «جنگ‌طلبان فاصله بگیرد» و تهران همچنان خواستار رفع تحریم‌ها پیش از هرگونه مذاکره‌ای است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صلح با طالبان؛ خبر بد برای صلح‌طلبان؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: دوست دارم با ایران توافق کنم اما اگر نشد هم مهم نیستترامپ: دوست دارم با ایران توافق کنم اما اگر نشد هم مهم نیست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکت دیزنی با یک جایزه، به اقدام نیکوکارانه پسربچه آمریکایی پاداش دادشرکت دیزنی با یک جایزه، به اقدام نیکوکارانه پسربچه آمریکایی پاداش داد جرمین که ۱۶ شهریور ۷ ساله شد، به خاطر اهدای پولی که در واقع کادوی تولدش بود به قربانیان دوریان، در رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبرساز شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »