سخنگوی سپاه: آمریکایی‌ها آمده بودند سارقان نفت ایران را اسکورت کنند

13/08/1400 02:03 ب.ظ

سخنگوی سپاه: *آمریکایی‌ها آمده بودند سارقان نفت ایران را اسکورت کنند *با توقیف این نفتکش، نیروهای آن‌ها پشت سلاح‌هایشان خشکشان زده بود *استکبار جهانی می‌داند که اگر بخواهد با ایران دست به مقابله بزند، با کوچکترین عملی بارانی از پهباد نصیبش خواهد شد

سردار رمضان شریف در مراسم ۱۳ آبان کرج با اشاره به موضوع توقیف یک نفتکش در دریای عمان اظهار کرد: آنها آمده بودند از سارقان نفت ایران حمایت و آنها را اسکورت کنند.به گزارش ایسنا، وی توضیح داد: با توقیف این نفتکش، نیروهای آنها پشت سلاح‌هایشان خشکشان زده بود و حتی پلک هم نمی‌زدند و فرزندان این مرز و بوم را نظاره می‌کردند.

به گزارش ایسنا، وی توضیح داد: با توقیف این نفتکش، نیروهای آنها پشت سلاح‌هایشان خشکشان زده بود و حتی پلک هم نمی‌زدند و فرزندان این مرز و بوم را نظاره می‌کردند. این مسئول تاکید کرد: البته از این دست اتفاقات برای اولین بار نبوده و صحنه رویارویی با آمریکایی‌ها و اظهار عجز آنها در مقابل نیروهای ایران چند بار دیگر هم تکرار شده است.

این مسئول توضیح داد: آمریکایی‌ها در دوران ترامپ با آن همه شناورهای مدرن و سلا های مخرب که به زعم خودشان هر یک از آنها می‌تواند هزار نفر را بکشد، در مقابل فرزندان این مرز و بوم زانو زدند. سخنگوی سپاه گفت: اصابت موشک‌های ما به هواپیمای فوق مدرن آمریکا یکی دیگر از صحنه‌های رویایی ما با نظام استکبار بود که بار دیگر نشان داد که قدرتی جلو دار ایران نیست.

وی اضافه کرد: بدون شک موضوع گرفتن نفتکش توسط تکاوران سپاه تا همیشه در تاریخ و یاد و خاطره نظامیان دنیا باقی می‌ماند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

لماذا أعتقد أن محمد قاسم هو الإمام المهدي؟ لأن أحلامه لها علاقة غريبة بأحاديث النبي محمد صلى الله عليه وسلم. والأهم من ذلك أنه لا يطالب باللقب.

اسرائیل از گفت‌وگوهای بیشتر با آمریکا برای مقابله با ایران خبر دادبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، اعلام کرد که با لوید آستین، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا درباره رویارویی با جاه‌طلبی‌های هسته‌ای ایران گفت‌وگو کرده آمریکا مؤسس و پشتیبان جمهوری اسلامی ایران است تلاش اسرائیل بیهوده است ، همون‌طور که اسرائیل فرزند آمریکا محسوب میشه جمهوری اسلامی هم فرزند ناخلفش هستش آمریکا اسرائیل جمهوری_اسلامی فلسطین العربيه_فارسى اسرائیل از گفت‌وگوهای بیشتر با آمریکا برای مقابله با ایران خبر داد .

جدال توئیتری سناتور جمهوری‌خواه و سخنگوی وزارت خارجه ایران درباره آینده «برجام»تد کروز، نماینده‌ جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا در جدالی توئیتری به سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت، رئیس‌جمهوری جمهوری‌خواه آینده در ایالات

سخنگوی وزارت امور خارجه: تهدید، هرگز علیه ایران نتیجه‌بخش نبوده استسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت :تهدید، هرگز علیه ایران نتیجه‌بخش نبوده است. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی ✋ علیه ایران نبوده، ولی علیه کون مردم نتیجه بخش بوده. دقیقا منظورش اینه تهدید بسه چهارتا موشک بزنین

سپاه پاسداران از «خنثی کردن» تلاش آمریکا برای مصادره نفت ایران خبر دادرسانه‌های داخل ایران به نقل از سپاه پاسداران خبر دادند که نیروی دریایی سپاه مانع ازمصادره نفت ایران توسط نیروی دریایی آمریکا شد. جوووووووووووووووووون 🇮🇷 در صورت تکرار این اقدام از طرف آمریکا ایران ناچار است به پایگاهها و ناوهای آمریکایی حمله موشکی شدید کند. رستاخیز_ملی_با_پهلوی چیز خاصی نبود یه دورهمی بود دیدیم هالوینه گفتیم یه خودی نشون بدیم نگن یادمون رفته شما اصلا خودتو نگران نکن عزیزم اتفاق خاصی نیوفتاده

سپاه از 'تقابل' با نیروی دریایی آمریکا در آبهای عمان خبر داد | DW | 03.11.2021نیروی دریایی سپاه پاسداران از تلاش نیروهای آمریکایی به منظور 'توقیف نفتکش حامل نفت ایران' در دریای عمان خبر داد. سپاه پاسداران مدعی شده از 'مصادره نفتکش ایرانی' ممانعت کرده است. آمریکا هنوز این خبر را تائید نکرده است. مگر هر چی آمریکا گفت و ما تایی نکردیم ، شما منتشر نمی کنی ... ضربه محکم بوده ....فعلا درد داره ) دزدی بوده مصادره نه امریکا هم تایید میکنه جاکشا🍆 یعنی باید آمریکا بگه رسیدیم شما هم فقط ژست رسانه بی طرف دارید دروغگوها

پنتاگون روايت رويارويى سپاه پاسداران ایران درباره نفتكش را تكذيب كردوزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، «پنتاگون» روایت‌های سپاه پاسداران ایران درباره حادثه نفتکش توقیف شده در دریای عمان را تکذیب و ادعاهای آن مبنی بر رویارویی یادش بخیر گرفتن rq170 رو هم تکذیب کردن. از این تکذیب ها زیاد انجام میدن

سردار رمضان شریف در مراسم ۱۳ آبان کرج با اشاره به موضوع توقیف یک نفتکش در دریای عمان اظهار کرد: آنها آمده بودند از سارقان نفت ایران حمایت و آنها را اسکورت کنند.

به گزارش ایسنا، وی توضیح داد: با توقیف این نفتکش، نیروهای آنها پشت سلاح‌هایشان خشکشان زده بود و حتی پلک هم نمی‌زدند و فرزندان این مرز و بوم را نظاره می‌کردند.

این مسئول تاکید کرد: البته از این دست اتفاقات برای اولین بار نبوده و صحنه رویارویی با آمریکایی‌ها و اظهار عجز آنها در مقابل نیروهای ایران چند بار دیگر هم تکرار شده است.

این مسئول توضیح داد: آمریکایی‌ها در دوران ترامپ با آن همه شناورهای مدرن و سلا های مخرب که به زعم خودشان هر یک از آنها می‌تواند هزار نفر را بکشد، در مقابل فرزندان این مرز و بوم زانو زدند.

سخنگوی سپاه گفت: اصابت موشک‌های ما به هواپیمای فوق مدرن آمریکا یکی دیگر از صحنه‌های رویایی ما با نظام استکبار بود که بار دیگر نشان داد که قدرتی جلو دار ایران نیست.

وی اضافه کرد: بدون شک موضوع گرفتن نفتکش توسط تکاوران سپاه تا همیشه در تاریخ و یاد و خاطره نظامیان دنیا باقی می‌ماند.

وی توضیح داد: استکبار جهانی به ویژه آمریکا می‌داند که اگر بخواهد با ایران دست به مقابله بزند، با کوچکترین عملی بارانی از پهباد نصیبش خواهد شد.