سخنگوی دولت ایران، عضو شورای نگهبان را به توهین به حسن روحانی متهم کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی دولت ایران، سخنگوی شورای نگهبان قانون اساسی را به توهین به حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران متهم کرده است. علی ربیعی گفته است عباسعلی کدخدایی نباید 'مانند سخنران اقلیتی خاص' رفتار کند.

سخنگوی دولت ایران، یک عضو شورای نگهبان قانون اساسی را به توهین به حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران متهم کرده است.

آقای ربیعی در یادداشت خود از متهم کردن حسن روحانی به مشارکت در"پروژه ضد ملی" انتقاد کرده و گفته است نظارت مورد نظر شورای نگهبان،"ریشه در قانون اساسی ندارد." حسن روحانی چند روز پیش در جلسه هیات دولت با انتقاد از وضعیت تعیین صلاحیت کاندیداهای انتخابات گفته بود"با یک جناح نمی‌شود، کشور را اداره کرد."در واکنش، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در توییتر که در ایران همچنان فیلتر است به این انتقادها پاسخ داد و گفت"جنجال برای تایید افراد فاقد صلاحیت تازگی ندارد، اما پیشگامی رییس جمهوری در این پروژه ضدملی تاسف‌بار است".

این شورا همواره متهم بوده که مانعی برای انتخابات آزاد در ایران است. منتقدان می‌گویند اعضای این شورا، بی‌طرف نیستند و دیدگاه‌های سیاسی خود را در تائید صلاحیت کاندیداهای مجلس و ریاست‌جمهوری به کار می‌گیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گه خورد متهم کرد یه عمر حسن چاک دهنش باز بوده حالا یکی قهوه ایش کرده

دعوا نکنید تا فرصت هست با هم بخورید دیگه زیاد به جمع شدن بساط همتون نمونده

اینم شد نگارش ! درست بنویس

بعد از حادثه هواپیما اتاقهای فکر حکومت اینبار جهت نجات تحریم انتخابات شکل گرفته. دولت و روحانی دارن از بالادستی ها انتقاد میکنند تا فضای دو قطبی قبل انتخابات شکل بگیره. فقط با ایجاد این فضا میتونن تنور انتخابات و مثلا رقابت رو گرم کنند.

چطوری دلش آمد به حسن فداکار توهین کنه اخی 😂🤣

توهین که بسیار محترمه لجن مال و ترورشخصیتیش کرد از نوع فاظلابی

آیت ا.. پی پی سی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الکویت به دلیل اوضاع متشنج سیاسی ایران حاضر به بازی با استقلال در تهران نیستباشگاه الکویت در نامه‌ای رسمی از فیفا خواست به دلیل اوضاع متشنج سیاسی در تهران بازی نماینده کشورش با کدوم اوضاع متشنج سیاسی؟؟؟ بهتر ما خودمونم جرات نمیکنیم بریم ورزشگگگگگگگگگگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: رهبر ایران به جای هراس افکنی به دنبال عظمت دوباره کشورش بروددونالد ترامپ در توییتر و در واکنش به اظهارات امروز آیت‌الله علی خامنه‌ای به فارسی نوشته: 'مردم ایران سزاور دولتی هستند که به جای تمرکز بر کشتن آنها به جرم احترام‌خواهی، به آنها کمک کند'. آقای ترامپ همچنین به رهبر ایران توصیه کرده که جای 'هراس افکنی' به دنبال بازگرداندن عظمت به کشورش باشد. اینقدر ایران عظیم هست ک تمام فکر ک وقت آمریکا رو ب خودش مشغول کرده ! قبل از حرف زدن بهش بگید نشخوار کنه حرفش رو سیل جمعیت و سخنان نشون دهنده همه چیز هست.. Shut up you realDonaldTrump ترامپ همین که امریکا رو به عظمت رسوند، بستشه !!! فعلا خودشو از این گَند کاریها و سوتی‌هایی که تو امریکا انجام داده، نجات بده. بقیه ‌خواسته‌ها و اوامرش پیشکش 🧐🧐🧐
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کانادا: ایران جعبه سیاه هواپیمای اوکراین را به فرانسه بفرستد | DW | 17.01.2020نخست‌وزیر کانادا از ایران خواست جعبه سیاه هواپیمای مسافربری سرنگون شده شرکت هوایی اوکراین را به فرانسه بفرستد. او می‌گوید درباره این حادثه همچنان پرسش‌های زیادی وجود دارد که از سوی مسئولان ایران بی‌پاسخ مانده‌اند. دیگه چه ابهامی بابا قبول کردند اشتباه کردند شما که اینقدر بفکر ایرانی ها هستید چرا روابط کنسولی با ایران و قطع کرده و دنبال راحتی ایرانی های مقیم کانادا و خانواده هاشون نیست چرا چرا تو هم خودتو سرویس کردی او غلط کرد که در مقام سگ آمریکا به کشتار مردم ایران با تحریم آمریکا ادامه میدهد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک صفحه مانده به آخر کتاب؛ ایران تعهد داد با اسراییل مبارزه کندyounesipour مثل اینه که به شغال بگی از اون انگورها برندار. اینها نمیتونن خلاف ذات تبعیض گرشون عمل کنن. حتی اگر قول بدن younesipour دروغی دیگر به دنیا younesipour گفت توچرا باور میکنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: غنی‌سازی اورانیوم ایران به بیش از دوران قبل از برجام رسیدحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران با تاکید بر این که امروز در بهره‌برداری از انرژی اتمی هیچ محدودیتی نداریم، گفت:«از نظر وضعیت هسته‌ای وضع‌مان بهتر از قبل برجام است و امروز غنی‌سازی بیشتر از آن موقع انجام می‌شود.» روزانه نههه بگو هفتگی اونم فقط جمعه هاااا میخواستم بگم که طرفین برجام یعنی ایران و ارپا و امریکا از مرز تهدید گذشتن.یعنی تهدید دیگه کاربرد نداره.یعنی راه حل نهایی گفتگوا.گفتگو هم کمی واقع بینی و شل گرفتن نیاز داره که دو طرف ندارن و همدیگه رو متهم به چیزای مختلف میکنن.شاید بعدا بشه گفتگو نمود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جامعه ایران به سمت خشونت پیش می‌رودروزنامه‌_خوانی ۲۶ دی‌ماه ابتکار: جامعه ایران به سمت خشونت پیش می‌رود آرمان ملی: لب مرز حرکت می‌کنیم آفتاب: سیل چیزی به بدبختی‌های ما اضافه نکرد جهان صنعت: بودجه بحران‌زا فرهیختگان: تابوت‌های مخفی عین‌_الاسد بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »