سخنگوی نیروی انتظامی: برخورد و تذکر پلیس به بدحجابی سلبریتی‌ها

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احمد نوریان، سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد به تعدادی از سلبریتی‌ها و افرادی که اقدام به 'ترویج حجاب اختیاری' در فضای مجازی می‌کنند، 'تذکراتی به آنها داده شده' و پیگیری نیز می‌شود.

Mehr

سخنگوی نیروی انتظامی همچنین گفت به وزارت ارشاد درباره پوشش بازیگران"تذکراتی" داده شده و از این وزارت‌خانه خواسته شده تا موارد را به هنرمندان منتقل کند. خانم علی‌نژاد، روزنامه نگار آزاد ساکن آمریکا که هدایت کمپین"چهارشنبه های سفید" برای مبارزه با حجاب اجباری را به عهده دارد گفته است که ارسال عکس و ویدئوی زنان این کمپین برای او ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما تب دارین؟؟؟؟؟

قانون برای همه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش پلیس به ادعای حامد زمانی پس از دستگیری در فرودگاهدستگیری خواننده ای به نام حامدزمانی و یکی از همراهانش در فرودگاه مهرآباد همچنان حواشی را به دنبال داشته و در تازه ترین اظهارنظرات، این فرد در گفت وگویی ویدیویی مدعی شده که ماموران پلیس او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند، ادعایی که سخنگوی نیروی انتظامی آن را رد کرده است. دست به فیلمشون خوبه که ...فیلم رو پخش کنن.ببینیم واقعا دست نوازش بر سرش کشیدن....البته کاری هست که همیشه انجام میدن بعد می گن تکذیب می کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله به زندانیان زن در زندان قرچک؛ عاطفه رنگریز به بیمارستان منتقل شدبه دنبال حمله یک زندانی به ندا ناجی، عاطفه رنگریز و سپیده قلیان در زندان قرچک، عاطفه رنگریز به دنبال حمله آسمی به بیمارستان منتقل شده است. جمال عاملی، همسر ندا ناجی، در صفحه توئیتر خود نوشت یک زندا از خون جوانان وطن لاله دمیده خدایا😔 وقتی دیگه زندانا جا نداشته باشن، وقتی دیگه ملت از زندان نترسن، مجبورن که زندانو نا امن کنن.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تهدیدها علیه امضا کنندگان نامه به رهبری؛ شلیک گلوله‌ به آرایشگاه همسر جواد لعل محمدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ظریف خطاب به ترامپ: دیپلماسی همان عقلانیت است و هرگز به معنای ضعف نیستوزیر امورخارجه ایران در واکنش به پیام توئیتری رئیس جمهور آمریکا نوشت: اقای ترامپ! تاریخ مجعول تیم بی و عطش آنها به جنگهای بی‌پایان را نپذیر. دیپلماسی همان عقلانیت است و هرگز به معنای ضعف نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بولسونارو ملاقات خود با لودریان را به‌خاطر رفتن به آرایشگاه لغو کردژائیر بولسونارو، رئیس جمهور راستگرای برزیل تنها ساعتی پس از لغو دیدارش با ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه، ویدئوی زنده‌ایی که او را در حال کوتاه کردن موهایش نشان می داد، در حساب فیس بوکش منتشر کرد. دست راستیا لودر و بولدوزر حالیشون نیست چپیها حتی بابیل و بیلچه هم دیدار میکنن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند امام خمینی ره hsr
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »