سخنگوی ارتش ایران: آمریکا به جای قلدری به فکر نجات از کرونا باشد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی نیروهای مسلح ایران: آمریکا به جای قلدری در خلیج فارس به فکر خروج از بحران کرونا باشد

سخنگوی نیروهای مسلح ایران روز چهارشنبه در پاسخ به تهدید مطرح شده از سوی رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر پاسخ قاطع به قایق‌های مزاحم ایرانی در خلیج فارس گفت که دونالد ترامپ بهتر است به جای خط و نشان کشیدن برای دیگران به فکر نجات کشورش از بحران کرونا باشد.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه در واکنش به آنچه واشنگتن طی روزهای گذشته ایجاد مزاحمت از سوی قایق‌های تندرو ایران برای ناو‌های آمریکایی در خلیج فارس خوانده بود با انتشار توییتی اعلام کرد: به نیروی دریایی آمریکا دستور دادم تا به روی هر شناور ایرانی که قصد مزاحمت برای کشتی‌های ما در دریا را داشت،‌ شلیک و آن را منهدم کنند.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح ایران در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرده است: «اگر آمریکایی‌ها خیلی هنر و عرضه دارند نیروهای خود را در منطقه غرب آسیا از کرونا نجات دهند و آنها را از این منطقه خارج کنند و سپس سایر نیروهای خود را مانند بسیجیان و نیروهای مسلح ایران که امروز به کمک مردم خود شتافته‌اند به آمریکا ببرند تا مردمشان را از از بحران عظیمی که برای این کشور ایجاد شده نجات دهند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ریدم به تمام تاریخ معاصری که من ایرانی رو منزجر می‌کنه از خودش... تحلیلاتونم بوی لاش سگ میده آخه ... چون بوی گند لاشخوری ازش بلنده‌. لاشخوورای جهان.

از زندگی شما آمریکا حذف بشه دیگه خودتون معنی ندارین. چون تاریخی برامون نمونده جز شهره شدن به همین جنگ طلبی. از ابوعلی سینامون تا مولانا رومی مون دست بقیه افتاده. لاف مونده برامونو و یه فطرف مصرف گرایی که حتی منتظره تا بیگانه آنتی ویروس کرونارو کشف کنه...

اونایی که با آمریکا مشکل دارن؛ سرتونو بچرخونید. از برق بالا سرتون تا اینترنتی که بهتون حق صحبت داده رو از آمریکا دارید. تعریفتون از مدرنیته رو. خاطرات و نوع فکر کردنتونو. حتی دشمن فرضی ستیزی تو نو که دستاویزی شده برای توجیح بیخاصیتیتون.

هیچی باقی نمی مونه جز اینکه بگم ریدم به مغز تک تک ایرانی جماعت. فقط یک چاک از تاریخ دو ماه گذشته شده معیار عرعر و من خوبم تو بدی. تک تکمون نمادی از بیمصرفی و حرافی هستیم. واستادیم بقیه بخورن زمین که ما با نکرده هامون بشیم قهرمان. چی ارایه دادیم که حالا شدیم خوب؟ زارت

الان این حرف چه ربطی داشت ؟؟ گوووووززز چه ربطی به شقیقه داره؟؟؟؟

از عکس معلومه چه کسی قلدره.

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. امام خمینی ره

ما خودمان را نجات دادیم دلمان برای آمریکا میسوزد

حرف حساب جواب نداره

خیلی باحال بود دمت گرم

The area doesn't need any more tension.

ههههههه خدایش جواب هر سخن جا ونقطه مکانی داره اینه ...واشینگتنو ناک اوت کرده این افسر ایرانی

جواب منطقی

داداش تو اگه بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن

رید با این پاسخ دندان شکن!

😂😂😂😂 یاد جمله‌ی تیپیک مامانا افتادم: به جای زل زدن به گوشی بشین سر درس و مشقت. خدایا این سپاه و مشتقاتش رو از ما نگیر یکم به پررویی‌ها و اختراعاتش بخندیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کیت تشخیص کرونا ویروس از فرانسه وارد کشور شدکیت تشخیص کرونا ویروس از فرانسه وارد کشور شد مدیرکل گمرک بازرگان: *کیت‌های تشخیص کرونا ویروس خریداری شده از کشور فرانسه به ارزش ۴۴۴ هزار و ۶۸۵ یورو وارد کشور شد *این محموله ۳۸ پالت کیت تشخیص آزمایشگاهی برای تشخیص بیماری کرونا ویروس است یا خدا دوباره اینا الوده نباشه مثله اون خونها که ایدز رو وارد ایران کرد خوش به حال مسئولین و آقازاده ها اونها چند چند بار تست میدن ولی مردم عادی در شرایط بحرانی و با آزمایش بالینی (آزمایش خون و سی تی اسکن) باید تشخیص داده شوند. راستی مگر نگفته بودید در تولید کیت تشخیص خودکفا و حتی صادر کننده شده ایم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیتر مصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟🎨 تیتر_مصور|کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟ 👈مشاهده و دریافت تصویر باکیفیت 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

پاس گل عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به کی‌روش/ فرار رو به جلو به‌ جای پاسخگویی- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimپاس گل عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به کی‌روش/ فرار رو به جلو به‌ جای پاسخگویی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن تایید شکایت ۲۰۰ هزار دلاری کی‌روش از ایران به جای حمایت از مواضع فوتبال ایران، اظهارنظر عجیبی انجام داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جریمه 86 میلیون دلاری بانک کره ای به خاطر مراودات مالی با ایران- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimجریمه ۸۶ میلیون دلاری بانک کره ای به خاطر مراودات مالی با ایران این پرونده به اتهام کنت زانگ، یک شهروند آمریکایی و از مشتریان بانک صنعت کره در ۲۰۱۱ برمی‌گردد وی تحریم‌های_ایران را با انتقال پول به موسساتی که تحت کنترل این کشور بودند نقض کرد به این میگن قدرت نرم تحت کنترل این کشور منظور کدام کشور است؟ وقتی متنی را ترجمه می کنید یکبار آنرا بازخوانی کنید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 2.5میلیون نفر گذشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمارهای رسمی منتشرشده از سوی نهادهای دولتی کشورهای مختلف نشان می‌دهد که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کوویدــ‌19) در جهان اکنون به بیش از 2.5میلیون نفر رسیده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چرا بانک مرکزی اروپا قادر است منطقه یورو را از بحران کرونا نجات دهد؟چرا بانک مرکزی اروپا قادر است منطقه یورو را از بحران کرونا نجات دهد؟ ان تو همه اتحادیتون اروپاییای پفیوز
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »