سخنگوی وزارت بهداشت: از حضور تفننی در امکان عمومی خودداری کنید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی از همه هموطنان خواست که از حضور تفننی در اماکن عمومی خودداری کنند

به گزارش ایسنا، دکتر لاری اظهار کرد: تاکید ما بر این است که افراد مسن، افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای دارند و خانم‌های باردار بیشتر در معرض خطر بیماری کووید 19 هستند اما این موضوع به معنای آن نیست که سایر افراد از خطر این بیماری در امان هستند.

سخنگوی وزارت بهداشت همچنین تاکید کرد: تمامی افراد تا جایی که امکان دارد بدون هدف از خانه خارج نشوند و از حضور تفننی در امکان عمومی خودداری کنند. هر چه مدت زمان و دفعات حضور ما در بیرون از منزل بیشتر باشد شانس ابتلا به بیماری بیشتر می‌شود. وی در پایان گفت: توصیه وزارت بهداشت این است که از امکانات فضای مجازی به‌جای دورهمی‌های حضوری استفاده کنیم همچنین تاکید ما بر رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‌ها است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از ۱۴۰ نفر در تظاهرات ضد پوتین در روسیه دستگیر شدند | DW | 16.07.2020بیش از ۱۴۰ معترض به تغییرات بحث‌برانگیز در قانون اساسی روسیه دستگیر شدند. طبق اصلاحات جدید قانون اساسی که اوایل ژوئیه نهایی شد، برای ولادیمیر پوتین امکان دو دوره ریاست جمهوری دیگر فراهم شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی کرملین: نشانه‌های اولیه از احیای همکاری روسیه-آمریکا دیده می‌شودسخنگوی کرملین گفت، نشانه‌های اولیه‌ای از احیای همکاری بین روسیه و آمریکا در بحبوحه کرونا ویروس وجود دارد اما هنوز زود است که بخواهیم درباره آن گمانه‌زنی کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ساعاتی بعد از اعتراض چند میلیونی در توئیتر؛ خبرهای ضد و نقیض از توقف موقت اجرای اعدام سه جوان معترض در ایرانساعاتی بعد از اعتراض چند میلیونی در توئیتر؛ خبرهای ضد و نقیض از توقف موقت اجرای اعدام سه جوان معترض در ایران امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی پیشتر به اعدام محکوم شده بودند ودیوان عالی رای آنها را تایید کرده بود اعدام_نکنید StopExecutionsInIran
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمایت ترامپ از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلخ و شیرینِ شراب از زبان شراب‌شناس ایرانی در فرانسه«شراب‌شناسی به پیشه‌هایی چون رستوران‌داری و هتل‌داری گره خورده و کارشناسان شراب‌، در بسیاری از کشورها، در هر سطحی که باشند آیندهٔ کاری روشنی دارند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتشار عکس‌هایی از عملیات «صلح قبرس» ترکیه در توئيتر
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »