سخنگوی سپاه؛ تشریح 'مطالبه رهبر' و 'وظیفه فعالان رسانه‌ای' | DW | 27.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رمضان شریف می‌گوید همه کشورهای جهان برای فضای مجازی 'ملاکی دارند' اما به نظر او هیچ کشوری در حوزه مجازی 'رهاتر' از ایران نیست.

سردار رمضان شریف ادعا می‌کند در حوزه فضای مجازی هیچ کشوری"رهاتر" از ایران وجود ندارد. او می‌گوید رسانه‌ها باید حواسشان باشد که با تکرار مشکلات"تیشه به ریشه نظام" نزنند و"آبروی انقلاب" را به بازی نگیرند.سخنگوی سپاه پاسداران روز گذشته، چهار‌شنبه پنجم خرداد با تکرار انتقادهای اول فروردین علی خامنه‌ای گفت: «در حالی که هیچ تسلطی روی شبکه‌های اینترت و فضای مجازی نداریم، تمام همت خودمان را برای توسعه این امر گذاشتیم.

امضاءکنندگان این نامه ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی و محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم را"متهمان ردیف اول" این پرونده معرفی کرده و خواستار محاکمه آنها شدند.رهبر جمهوری اسلامی در سخنرانی اول فروردین ماه امسال خود شبیه به این دغدغه را تکرار کرد و گفت: «همه‌ی کشور‌های دنیا، بر فضای مجازی اعمال مدیریت می‌کنند، اما در کشور ما، برخی به رها بودن فضای مجازی افتخار می‌کنند درحالی‌که این شیوه به هیچ‌وجه افتخار ندارد.

این که اوضاع مردم ایران مدام وخیم‌تر و مشکلاتشان بیشتر می‌شود واقعیتی است که حتی برخی مسئولان هم به آن اعتراف می‌کنند و معضلاتی نظیر بیکاری، فقر و افزایش سرمام‌آور قیمت‌ها در گزارش‌های رسمی نیز منعکس می‌شود. اخیرا مشکل قطع برق و آب نیز به این معضلات اضافه شده است.به گزارش فارس، سخنگوی سپاه در بخش دیگری از سخنانش با تائید وجود برخی مشکلات در کشور گفت: «نباید به بهانه این مشکلات، آبروی انقلاب را در رسانه به بازی بگیریم و کل نظام را زیر سوال ببریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مموریهای پسمانده ی صده های پیشین سیاره که پس از مرگشان انگلیسی آموخته اند\\امت شیعه راتشکیل میدهندکه پیش ازروشن شدن اینترنت واتمسفر جهانی به ایران هجوم آوردند و ملکه شان روح ملکه انگلیسی هزاره اول میلاد که \\ر از جهل و خرافه و بیماری بیولوژیک است با مصطفی خمینی قرین

ایدئولوژی ها و‌باورهای مکتسب از تفکرات عقب افتاده، بدون‌حذف عامل “آگاهی” نمی توانند پایدار بمانند. پایداری اینگونه ایدئولوژی ها و‌تفکرات، نه بر پایه “حقانیت” بل برپایه “تحمیق” و “سرکوب” بوده است.

بزودی اینتر نت ماهواره ای میاد با سرعت بالا تا هر لات بی سرو پایی دایم راجع به فضای مجازی صحبت نکنه!

مایه تاسف است انتظار بیشتر از این از ایشون

به رمضون بگین همه جای دنیا یه دونه نیروی نظامی دارن!

کاملا درست میگن، کشوری که کل فضای مجازیش فیلتر هست و تمام کاربران اعم از خودی و غیر خودی از فیلترشکن که ناامن ترین فضا رو درست می‌کنه استفاده میکنن، عملا میشه گفت حوزه مجازی در ایران از همه کشورها رهاتر است

از کجا آمار تمام کشورها را بدست آورده

رها؟! وقاحت تا کجا آخه

ما در المان هيچ ملاكي نداريم، ان كشورها منظور چين است با كره شمالي ؟ اگر دلتان ميخواد ايران را كره شمالي كميد كور خوانديد ، شدني نيست !!

اولا فقط دیکتاتوری ها و چنتا کشور داغون اینجور هستن .... ( از نوع مد نظر ایشون ) درضمن چقدر وقاحت باید داشته باشی که بقیه موارد بگی اینجا حکومت اسلامی هست و ما با دنیا کاری نداریم ... و در اخر اینکه دشمن دانایی و اطلاع داشتن مردم و رسوا شدنشون هستن ...

دقیقا منظورش از هیچ کشوری شامل کدامها ست؟

رهایانِ عالم به دنبال راهِ رهایی رهای اعظم و راهیان رهایی، رهایان در راه های رها گشته و رهروانِ راه های بگایی!! دیگه ببخشید نتونستم فحش ندم!!! مردک ناشریفِ “رها” مغز!!! 🤐

برو به جهنم حرومزاده

چقدر رها؟! چقر آزاد؟! چقدر دموکراتیک؟!

چي ميزنه اين؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها