سخنگوی دولت روحانی: نباید برای ادامه تحریم‌ها «بهانه» داد

27/07/2021 06:25:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

روحانی, علی ربیعی

سخنگوی دولت روحانی : نباید برای ادامه تحریم ‌ها «بهانه» داد حسن روحانی ماه گذشته در سخنانی از نبودن هماهنگی میان قوای سه گانه برای حل و فصل پرونده‌هایی مانند تحریم ‌های هسته‌ای ابراز ناخشنودی کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

سخنگوی دولت جمهوری اسلامی ایران می‌‌گوید که نباید برای «استمرار تحریم» به تحریم‌کنندگان «بهانه» داد. علی ربیعی، روز سه‌شنبه ۵ مرداد، سال‌های گذشته را به عنوان «سال‌های گذار» و «حیاتی» دانست و گفت که «آثار حاد» تحمل سه سال پرفشار اقتصادی در اثر تحریم در چند ماه گذشته بر زندگی مردم «مشهودتر» شده است.

پیش‌تر، سخنگوی دولت حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران اعلام کرده بود که شورای عالی امنیت ملی «تفاهم‌های اولیه» برای رفع تحریم‌ها را رد کرده است.حسن روحانی نیز ماه گذشته در سخنانی از نبودن هماهنگی میان قوای سه گانه برای حل و فصل پرونده‌هایی مانند تحریم‌های هسته‌ای ابراز ناخشنودی کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

وازکتومی یا کاندوم؛ راهکارهای جدید دانشمندان برای پایان دادن به این دو راهی چیست؟محققان با توجه به علاقه روزافزون مردان به استفاده از روش‌های متنوع ضدبارداری در تلاش برای ارائه گزینه‌های بیشتر هستند؛ گزینه‌هایی که هم حاوی روش‌های هورمونی و هم راهکارهای غیر هورمونی هستند.

نخست وزیر عراق برای دیدار با جو بایدن راهی واشنگتن شدسوران خاطری - لعنت خداوند بر ۱۲ امام شیعه و پیامبر زنباره اش محمد رونمایی از جدیدترین مدل دودره باز که با دجال ترین سیاست مداران رقابت میکند الکاظمی کسی که راه صدساله را میخواهد زود طی کند .شبی در آغوش بایدن و شبی دیگر در دامان ایران برای چپاول

«اتحاد برای نوید» خواستار تعلیق مدال طلای المپیک عضو سپاه پاسداران شددر میان انتقادات گسترده ایران یان در شبکه‌های اجتماعی از کمیته بین‌المللی المپیک بابت اعطای مدال طلای رشته تیراندازی المپیک توکیو به یکی از اعضای سپاه ورزش رو وارد لجنزار سیاسی خودتون نکنید 4FreedominIran آدمکش حرفه ای پاسدار جواد فروغی که در شلیک به معترضان در ایران و کشتن مردم سوریه مرتکب جنایت شده صاحب مدال شد این عضو سپاه باید به دلیل عضویت در یک سازمان تروریستی دستگیر میشد المپیک۲۰۲۰ جواد_فروغي

جهانپور: خوش‌قول‌ترین کشور تامین‌کننده واکسن برای ایران، چین بودجهانپور: *خوش‌قول‌ترین کشور تامین‌کننده واکسن برای ایران ، چین بود *بسته ۱۰ میلیونی واکسن از چین محقق شد *واردات واکسن از چین ادامه خواهد یافت

آمریکا با اوج گرفتن کرونا محدودیت‌های سفر برای اروپاییان را همچنان اعمال می‌کندآمریکا دیروز دوشنبه اعلام کرد که محدودیت‌های فعلی برای سفر به این کشور را به دلیل نگرانی در مورد افزایش میزان عفونت گونه دلتای ویروس کرونا، همچنان حفظ خواهد کرد. کوشش کنید که سرمایه تان کم نشود هربلای سرمردم بیچاره آمد میآید.

خط انتقال نفت گور-جاسک؛ گام ایران برای تامین امنیت انرژی ایران در راستای برطرف کردن ریسک‌های موجود در منطقه تنگه هرمز و حوزه خلیج و همچنین کاهش اثرات منفی تحریم ‌های آمریکا طی روزهای گذشته پروژه خط انتقال نفت گوره-بندرجاسک را راه‌اندازی کرد. - خبرگزاری آناتولی

آرشیو سخنگوی دولت جمهوری اسلامی ایران می‌‌گوید که نباید برای «استمرار تحریم» به تحریم‌کنندگان «بهانه» داد.بیش از یک قرن است که پیشگیری از مردان برای پیشگیری از بارداری زنان فقط دو راه پیشِ‌رو داشته‌اند: استفاده از کاندوم یا انجام عمل وازکتومی که در واقع روشی برای عقیم‌سازی دائمی است.نخست وزیر عراق، مصطفی کاظمی، کە برای دیدار با جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا راهی ایالات متحدە شدە است، می گوید کشورش دیگر بە حضور نیروی نظامی هیچ کشور خارجی نیاز ندارد.پاسداران ایران، سازمان ورزشی حقوق بشری «اتحاد برای نوید» خواستار تعلیق اعطای این مدال و دیگر مدال‌های احتمالی به اعضای سازمان‌های سیاسی و نظامی ایران شد.

علی ربیعی، روز سه‌شنبه ۵ مرداد، سال‌های گذشته را به عنوان «سال‌های گذار» و «حیاتی» دانست و گفت که «آثار حاد» تحمل سه سال پرفشار اقتصادی در اثر تحریم در چند ماه گذشته بر زندگی مردم «مشهودتر» شده است. پیش‌تر، سخنگوی دولت حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران اعلام کرده بود که شورای عالی امنیت ملی «تفاهم‌های اولیه» برای رفع تحریم‌ها را رد کرده است. اما هم‌زمان با تلاش فزاینده‌ای زنان طی سال‌های طولانی برای مقابله با بارداری انجام داده‌اند، مردان نیز به مرور برای ایفای نقش در این مسئولیت مشترک راغب‌تر شده‌اند. حسن روحانی نیز ماه گذشته در سخنانی از نبودن هماهنگی میان قوای سه گانه برای حل و فصل پرونده‌هایی مانند تحریم‌های هسته‌ای ابراز ناخشنودی کرد. آقای کاظمی گفت آنچە امروز عراق از حضور نیروهای آمریکایی می خواهد «حمایت نیروهای عراق در آموزش، پیشرفت توانایی‌ها و ظرفیت‌های این نیروها و همکاری در زمینە‌های امنیتی» است. او روز چهارشنبه ۱۶ تیر گفت تهران می تواند همین هفته تصمیم بگیرد که تحریم‌ها لغو شود یا اینکه «ماه ها ادامه پیدا کند. همچنین در ایالات متحده نیز ۷۷ درصد مردان شرکت کننده در نظرسنجی سال ۲۰۱۷ اعلام کرده‌اند که «بسیار یا تا حدودی» علاقمند به آزمایش یک روش ضدبارداری به غیر از کاندوم یا وازکتومی هستند.» به گزارش ایسنا، روحانی در جلسه هیات دولت با انتقاد از ناهماهنگی میان قوای سه گانه جمهوری اسلامی گفت لغو تحریم‌ها «دست خودمان است و می‌توانیم همین هفته تصمیم بگیریم که آن را تمام کنیم.» پیشتر، کمیته بین‌المللی المپیک با پست کردن تصویری از فروغی در حساب توییتر خود که بیش از شش میلیون نفر دنبال‌کننده دارد، به این عضو سپاه پاسداران که سازمانش به عنوان یک «سازمان تروریستی» در ایالات متحده ثبت شده تبریک گفته بود: «اولین طلایی! مدال مقام اول.

» مقامات ایران پیشتر کشورهای دیگر را عامل ادامه تحریم‌ها عنوان کرده‌ بودند اما با نزدیک شدن به پایان عمر دولت فعلی، نهادها‌ی مختلف در داخل کشور را باعث برداشته نشدن تحریم‌ها معرفی می‌کنند. این روش، استفاده روزانه از ژِل تستوسترون بر روی بازوها، پشت و شانه‌هاست.» آقای کاظمی در مورد روابط بین ایران و آمریکا در عراق گفت، نزدیک شدن دیدگاەهای ایالات متحدە و ایران در راستای منافع عراق و صلح و ثبات در منطقە است. تاکنون شش دور از مذاکرات احیای برجام در وین انجام گرفته است و مقامات ایران به طرف‌های مذاکره کننده در وین گفته‌اند که تا روی کار آمدن ابراهیم رئیسی، مذاکرات ادامه پیدا نمی‌کند. سخنگوی دولت ایران: شورای عالی امنیت ملی «تفاهم‌های اولیه» برای رفع تحریم ها را رد کرد علی ربیعی گفت: «تا جایی که به محدوده اختیارات دولت دوازدهم مربوط بوده، بخش اصلی مذاکرات انجام شده و تفاهم‌های اولیه در رفع قسمت عمده تحریم‌ها صورت گرفته است. پروژستین مانع تولید تستوسترون طبیعی در بیضه‌ها می‌شود و تولید اسپرم را کاهش می‌دهد.» خبرهای دیگر . و شامل موضوعات آموزشی، فرهنگی، سلامت، امنیت و انرژی می شود.. با این حال، پروفسور ریچارد اندرسون از دانشگاه ادینبورگ که پروژه ارزیابی نتایج استفاده از این ژل را بر روی ۳۰ مرد داوطلب به پایان رسانده به یورونیوز گفت که نتایج استفاده از این ژل بسیار دلگرم کننده بوده، به طوری که تا کنون هیچ مورد حاملگی نداشته‌ایم..

. . به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید قرص ضدبارداری مردان دانشمندان همچنین در حال آزمایش مصرف قرص ضدبارداری مردان نیز هستند؛ قرصی که تولید دو هورمون مورد نیاز برای ایجاد اسپرم زنده را سرکوب می‌کند: هورمون محرک فولیکول(FSH) و هورمون لوتئینه کننده(LH). سفر کاظفی به آمریکا در شرایطی است که باقیمانده داعش به حملات خود ادامه می‌دهد و شبه نظامیان مورد حمایت ایران نیز به منافع آمریکا در عراق حمله می‌کنند.