سخنگوی دولت: برای احقاق حقوق مردم با کسی مماشات نمی‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی دولت گفت: دولت مردمی برای احقاق حقوق مردم با هیچکس مماشات نمی‌کند؛ حتی خود دولت!

«دولت مردمی برای احقاق حقوق مردم با هیچکس مماشات نمی‌کند؛ حتی خود دولت! فردا معاون اجرایی رئیس جمهور به همراه نمایندگان تام‌الاختیار وزارت خانه‌ها برای پیگیری اجرای مصوبات و دستور اخیر رئیس جمهور عازم گیلان خواهند شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قرارداد ۳ میلیارد دلاری دولت رئیسی و سپاه پاسداران برای تولید برنجدر ادامه واگذاری پروژه‌های کلان به سپاه پاسداران، وزیر کشاورزی ایران از ورود قرارگاه عمرانی خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران به حوزه تولید برنج خبر داده و گفته است دولت با این... شیر مرغ تا جون ادمی زاد را از سپاه بخواهید هنوزپولی ازادنشده پفیوزداره تقسیم میکنه حال نوبت برنجه که در کنترل سپاه پاسداران درآمده ، معلومه که از این راه پول خوبی گیرشون میاد،اینپاسداران بیناموس دست رو مه چیز که توش پوله گذاشتن حتی خانم فروشی .
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت مشخص شدسقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت مشخص شد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت که کمیسیون تلفیق مصوب کرد که سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در سال آینده ۴۷۲ میلیون تومان شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوانان با حقوق ۴میلیون تومانی چگونه ازدواج کنند؟ / دولت به دنبال ایجاد نظام هماهنگ حقوق در کشور باشدیک فعال کارگری گفت: یکی از درخواستهای ما این است که در پرداخت حقوق یک نظام هماهنگ وجود داشته باشد. کف و سقفی برای حقوق تعیین شود و همه آن را بگیرند. اینگونه است که مسئولی که حقوق نجومی می‌گیرد درد حداقل‌بگیرها را متوجه نمی‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مخالفت کمیسیون تلفیق با کاهش 20 درصدی سهم صندوق توسعه ملی/ سهم صندوق 40 درصد تعیین شد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimسهم صندوق_توسعه_ملی ۴۰ درصد تعیین شد سخنگوی کمیسیون تلفیق: نمایندگان در نشست کمیسیون با درخواست دولت برای کاهش ۲۰ درصدی سهم صندوق توسعه ملی به دلیل نداشتن اذن مقام معظم رهبری مخالفت و سهم صندوق توسعه را براساس قانون ۴۰ درصد تعیین کردند شما درست خبر بزن مردم رو به جون مسئولان نندازه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مخالفت کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 با حذف ارز ترجیحی- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید **طنز** ارز ترجیحی همان ارز جهانگیری است؟ **طنز** وقتی shepool2 توئیت خاله زنکی میزند تا تسنیم آنرا سانسور نکند🤣🤣 می بینی تسنیم جان، این مدل توئیت زدن اصلا کار سختی نیست. حتی می شود لینک و عکس هم ضمیمه توئیت های خاله زنکی کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مذاکرات به نقطه تصمیم‌گیری رسیده است/ تلاش شد تا حلقه گل پیروزی، بر گردن دولت حسن روحانی انداخته نشودیک تحلیلگر ارشد مسائل بین‌الملل گفت: ایران علی‌رغم همه تلاش‌هایی که برای بی نیازی از برجام صورت داده و علی رغم همه مخالفت‌ها با مذاکره، حالا می‌بیند که چاره‌ای جز همراهی برای احیای توافق هسته‌ای ندارد و تنها تلاش شد تا این حلقه گل پیروزی بر گردن دولت حسن روحانی انداخته نشود. اقای عریز چندباد باید حلقه گل بندارند گردن اقای روحانی هرچه گل تو این چند سال تولید شد همش حلقه شد برای اقای روحانی وافراد دولتش بابت گلی که به سرملت غیور ابران زدندشما دیگه خوش رقصی نکید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »