سخنگوی دولت روحانی: بحران قره‌باغ راه حل نظامی ندارد | DW | 06.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی ربیعی سخنگوی دولت روحانی و علی‌اکبر ولایتی، مشاور امور بین‌المللی خامنه‌ای اعلام کردند که ایران خواستار 'تخلیه مراکز اشغال شده آذربایجان' است. درعین‌حال هر دوی آنها تاکید کرده‌اند که بحران قره‌باغ راه‌حل نظامی ندارد.

علی ربیعی سخنگوی دولت روحانی و علی‌اکبر ولایتی، مشاور امور بین‌المللی خامنه‌ای اعلام کردند که ایران خواستار"تخلیه مراکز اشغال شده آذربایجان" است. درعین‌حال هر دوی آنها تاکید کرده‌اند که بحران قره‌باغ راه‌حل نظامی ندارد.

«به هر حال ایران کشوری است که در آن گفت‌وگو و پویایی وجود دارد و جامعه تک صدایی نیستیم، افراد نظرات خودشان را بیان می‌کنند. قطعاً افرادی که در مناطق مرزی هستند ممکن است گرایش دیدگاه‌های خودشان را در موضوعات منطقه‌ای بیان کنند.» ربیعی بار دیگر بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای حل مناقشه بین دو کشور همسایه شمالی این کشور تاکید کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی کاخ سفید هم کرونایی شدکایلی مک‌انانی، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد به کرونا مبتلا شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی کاخ سفید می‌گوید آزمایش کرونای او نیز مثبت شده استسخنگوی کاخ سفید می‌گوید آزمایش کرونای او نیز مثبت شده است سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه ۱۴ مهر در توئیتر اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونای روز دوشنبه او مثبت شده است و او «روند قرنطینه را آغاز می‌کند.» اونجا کاخ سفیده یا حرمسرای ترامپ؟😏 طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید به کروناسخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید به ویروس کرونا مبتلا شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روحانی در گفت‌و‌گوی تلفنی با الهام علی‌اف: پایان درگیری‌های نظامی بسیار حائز اهمیت است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimرئیس جمهور با بیان اینکه تحولات اخیر منطقه ناشی از درگیری دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان را با حساسیت و نگرانی دنبال می کنیم، گفت: مسئله صلح در منطقه بسیار مهم است و البته تمامیت ارضی همسایگان نیز برای ما دارای اهمیت بالایی است. «امنیت ایران را امنیت آذربایجان می دانیم»..غلط کردی مردک...تو اون قضیه که نتانیاهو اون CD و اسنادو ب نمایش گذاشت و ادعا کرد که از منطقه ای از تهران بردن بعد مشخص شد جاسوسای اسراییلی از خاک آذربایجان استفاده کرده بودن
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دولت کویت استعفا کرددولت کویت استعفا کرد نخست‌وزیر کویت استعفای دولتش را تقدیم امیر این کشور کرد. دولت کویت با اون همه ثروت و ارزش پول استعفا میده اونوقت این مسئولان مملکت، ما رو بدبخت کردن ول کن نیستن :/
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادصندلی_زخم_بستر_گرفت همواره موتور روحانی شنبه کار میکنه ....
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »