سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: کارزار فشار اقتصادی حداکثری ما بر ایران پابرجا است؛ ایالات متحده به دشمن «پاداش» نمی‌دهد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با تاکید بر ادامه داشتن کارزار فشار حداکثری آمریکا علیه ایران، می‌گوید که سیاست ایالات متحده در خاورمیانه پاداش دادن به متحدان، و نه دشمنان، است.

خانم اورتگاس گفت: «کارزار فشار اقتصادی حداکثری ما [بر ایران] همچنان پابرجا است. اما به خاطر داشته باشید که پرزیدنت ترامپ گفته است که خواستار رسیدن به یک راه‌حل صلح‌آمیز با ایران است و مایل است برای توافقی تازه و بهتر وارد مذاکره شود.» خانم اورتگاس در گفتگو با شبکه «سی ان بی سی» گفت: «یكی از نقص‌های اساسی این توافق این بود كه ایران به جای بهبود زندگی طبقه متوسط ​​، میلیاردها دلار بابت معافیت در تحریم‌ها را خرج ساخت موشک کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سركارخانم مشكل شماونجاست كهدوست و دشمن خودتون رو تشخيص نميدي و با دوستدارانتون دشمني ميكنيد و دشمنانتان رو دوست ميداريد!درخال حاضر بزرگترين اشتباه شما اينه كه تمام تخمه مرغهاتونو توجيب نتانياهو گزاشتيد اصلا اون دوست شما نيست ايرانيها عاشق شماهاهستن ! ترامپ امريكا رو سيبل ما كرده

شما یانکی ها هیچی نیستید بزدل و ترسو

بر ایران یا مردم بدبخت ایران؟؟؟

شما فکر میکنید خود خامنه ای به آخرت و جهنم و بهشت اعتقاد داره و اینهمه جنایت میکنه یا هزار تا محافظ و پزشک و هواپیما-بیمارستان و دستگاه تست غذا و...داره که یه وقت نمیره!؟ یا به امام زمان باور داره یا فقط اونو غایب کرده که خودش به نیابت اون حکومت کنه!

درسته ولی برای فروش اصلحه به اعراب پاچه میدهد

فعلا که دارید می دهید!

ایران هم سر دشمن رو له میکنه ، خواهیم دید تاوان ترور رو چگونه میدین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در پی رسیدن به توافقی جدید با ایران هستیمسخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: *در پی رسیدن به توافقی جدید با ایران هستیم *واشنگتن به فشار حداکثری علیه ایران ادامه خواهد داد *صلح و دموکراسی بر روی میز باقی می‌ماند تا دولت ایران هرزمان که خواست با ما در این خصوص به تعامل بپردازد! ینی این ترامپ عالیه اون بوش ابله چکار کرد، این چکار میکنه میگه بیا صحبت کنیم با صلح و دوستی ازونطرف دلار شده ۳۰ تومن یک سنت هزینه نکرده، کلی اسلحه به اعراب فروخته، یک کشته نداده بشین تا توافق بشه برای چی توافق الان بجای ایران رکورد فروش وصادرات نفت امریکا به چین رو شکست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا: روسیه، چین، و ایران تهدید علیه نظام انتخابات آمریکا محسوب می‌شوندکفیل وزارت امنیت میهن آمریکا: روسیه، چین، و ایران تهدید علیه نظام انتخابات آمریکا محسوب می‌شوند آقای ولف با تاکید بر ادامه تمرکز بر اقدامات تهدیدآمیز روسیه، اطمینان داد که «با تهدیدهای چین و ایران نیز برخورد خواهد شد.» یانکی های بدبخت از دست ایران خواب ندارند بزرگترين تهديد براي دنيا الحق و الانصاف ، ايالت متحده است علي الاطلاق .! دليل اين امر هيچ كشور و شخصي نيست به جز اسراييل و صهيونيسم ، علي الاطلاق.!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران ناکام مانده است - BBC News فارسیامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفته است سیاست فشار حداکثری آمریکا بر ایران تاکنون ناکام مانده است. او همچنین گفت کشورش با بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه تهران موافق نیست چرا که واشنگتن از توافق هسته‌ای سال خارج شده است. قیافه یک ابله به خیال تو ناکام مونده ماکارونی دو تا معامله بکن با ایران بعد این حرف و بزن!!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: رژیم فاسد ایران مسئول فقیرشدن مردمش است نه آمریکا - BBC News فارسیالیوت آبرامز، مسئول امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا به بی‌بی‌سی گفت که این رژیم ایران است که مسئول فقیرترشدن و بدتر شدن وضعیت اقتصادی این کشور است نه آمریکا یا کشوری دیگر. قیافه شو ، بزار واسه فیلم ترسناک 🥵🥵 از طرف من بهش بگو برو بمیر بی ریخت چهره نورانی این مرد بنده را یادِ شوهر خانم هبیشان میاندازد وصدالبته طائب
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: تمایلی به مذاکره مستقیم با آمریکا نداریم/ آماده تبادل زندانیان دو تابعیتی با آمریکا هستیمظریف: *تمایلی به مذاکره مستقیم با آمریکا نداریم *آماده تبادل زندانیان دو تابعیتی با آمریکا هستیم *ایران از دیگر دولت‌ها نظیر سوئیس استفاده می‌کند تا 'نقشی مثبت را در این مسئله ایفا' کنند *امروز زندانی آمریکایی تک تابعیتی نداریم نیشتو ببند اوسکول بالاخره جام زهر رو می‌نوشید. کاری که چهل سال پیش با لجبازی نکردید و کشورو رسوندید به این اوضاع. مذاکره مستقیم و غیر مستقیم نداریم. بجای دور زدن تحریمها ایران را دور میزند. ظریف مزدور یا احمق؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیر قطر: جامعه جهانی در مقابل لجبازی اسرائیل ناتوان استامیر قطر در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت جامعه جهانی در قبال «لجبازی» اسرائیل ناتوان است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »