سخنگوی وزارت خارجه ایران: در صورت نیاز، آماده ارسال محموله‌های سوختی بیشتر به لبنان هستیم

01/06/1400 03:59 ب.ظ

◾️سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت_خارجه_جمهوری_اسلامی اعلام کرد در صورت نیاز، ایران آماده ارسال محموله‌های سوختی بیشتر به لبنان است. حسن‌نصر‌الله، رهبر حزب‌الله لبنان پیشتر از اعزام کشتی‌های حامل سوخت از ایران به لبنان خبر داده بود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی اعلام کرد در صورت نیاز، ایران آماده ارسال محموله‌های سوختی بیشتر به لبنان است. حسن‌نصر‌الله، رهبر حزب‌الله لبنان پیشتر از اعزام کشتی‌های حامل سوخت از ایران به لبنان خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، آقای خطیب‌زاده در جلسه روز دوشنبه یکم شهریور با خبرنگاران گفت: «ما اعلام آمادگی می‌کنیم که اگر دولت لبنان هم تمایل داشته باشد به غیر از خریداری که توسط تجار لبنانی انجام شده است حاضریم که سوخت به دولت این کشور بفروشیم.»پیشتر و روز ۲۸ مرداد گفته بودپیشتر نیز روزنامه تایمز اسرائیل سخنان نصرالله را مبارزه‌جویی و گردن‌کشی در برابر آمریکا و اسرائیل دانست، و افزود، نصرالله توضیح نداد که نفتکش از چه مسیری به لبنان خواهد رسید و چگونه تخلیه خواهد شد.

به نوشته خبرگزاری فرانسه، نصرالله افزود این نفکش حامل سوخت برای بیمارستان‌ها، داروسازی‌ها و کارخانجات مواد غذایی، نانوایی‌ها و ژنراتورهای خصوصی است، و برای مقابله با کمبود سوخت در لبنان، نفتکش‌های دیگری هم فرستاده خواهند شد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دزدای قاتل، برای همین بنزین هزاران جوان رو در آبان ۹۸ قتل‌عام کردند.

سازمان حقوق بشر ایران: وضعیت قادر محمدزاده در پی اعتصاب غذا رو به وخامت استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد: وضعیت حقوق بشر در ایران «رو به وخامت» استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شکنجه و قتل کافران (دگر اندیشان) از اصول شرع هست طبق ایات بسیار در قر ان بخوانید کتاب خشونت در قران کتاب صوتی ونوشتاری نقد قرآن از دکتر سها و .... در کتابخانه تلگرام آوای بوف avayebuf وضعیت ایران شباهت زیادی به ژاپن و آلمان نازی را دارد، بسیارخطرناک شده و هیچ مقاومت و اپوزیسیون داخلی وجود نداره که جلوی سیاستمداران مزدور و نظامیان جنایتکار را بگیرد. نقش ایران اشغالی درطی۴۳ سال فقط تخریب بوده و آشوب بین المللی و نسلکشی از خود مردم بی دفاع ایران. مرگ_بر_طالبان خب الان سوال اینجاست سازمان ملل متحد زیر نفوذ هیچ کشوری نیست؟ یعنی هیچ کشوری تو امورات و بیانیه های سازمان ملل دخیل نیست؟🤔

نصرالله: دومین محموله سوخت از ایران چند روز دیگر به لبنان می‌رسد | DW | 23.08.2021لبنان با بحران اقتصادی و کمبود شدید سوخت روبه‌رو است. رهبر حزب‌الله از جمهوری اسلامی ایران درخواست کمک کرده است. تا کنون یک تانکر حامل سوخت ایران به لبنان ارسال شده است. گفته می‌شود نفتکش دوم به سوی لبنان در حرکت است. ایران از بیگانگان هرگز ننالد که با او هر چه کرد آن آشنا کرد. مرگ بر آمریکا

لبنان: 2 قدم به جلو، یک قدم به عقب و شاید برعکسصحنه‌ سیاسی لبنان شبیه سریال‌های چندصد قسمتی شده است که سیر حوادث در آن 2 قدم به جلو می‌رود و یک قدم به عقب بازمی‌گردد. بزرگ‌ترین معضل موجود بر سر راه میقاتی مشخص کردن نام صاحبان کرسی وزارتخانه‌های کشور و دادگستری است. 'Muslims started to say that how did Allah helped Qasim and turned his dreams into a reality and indeed Allah has shown great favor to them' - From Muhammad Qasim's dream. I think he is the future Imam Al-Mahdi. Many muslims are claiming this already!

سن مرگ و میر بیماران به زیر ۵۰ سال رسیده استسن مرگ و میر بیماران به زیر ۵۰ سال رسیده است مدیر درمان تـامین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه سن مرگ و میر بیماران کووید به زیر ۵۰ سال رسیده، گفت: در بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان کمبود دارو نداریم و داروها به دلیل عوارض‌شان کمتر استفاده می‌شوند سن مرگ و میر تند تر از سن اونایی که نوبتشونه واکسن بزنن داره میاد پایین :) اين هم يكى ديگر از دستاوردهاى كثيف جمهورى اسلامى ، اگر اين دست آورد نيست پس چيست هم دارو هست هم تخت خالی هم امکانات لازم هم واکسن هم رضایت مردم از بهشت زهرا..

سفیر ایران سوئد را به نقض کنوانسیون‌های جهانی متهم کرد | DW | 22.08.2021احمد معصومی‌فر، سفیر جمهوری اسلامی ایران در استکهلم، سوئد را به نقض کنوانسیون‌های جهانی و شکنجه روحی و جسمی متهم کرد. او از ملاقات با یک زندانی ایرانی در سوئد سخن گفته است. موضوع بر سر حمید نوری، از متهمان کشتار ۶۷ است. اخه نیست شما در ایران حقوق بشر دارید بچه ۱۲ ساله برای اب فریاد زد دستگیر شد او AhmadMasoumifar از شکنجۀ من در زندان سوئد سخنها دارد و اتهام من در سوئد نگارش کتاب مستند 'هویت زدایی کودکان مسلمان در سوئد'است. کیمیّا و کیانا گروگان نگارش من در سوئد مطابق با حکم قضائی سوئد در دادگاههای فرمایشی سوئد. IRIMFA AnnLinde SR_Farsi_Dari 😂😂وقاحت

Print this page

سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی اعلام کرد در صورت نیاز، ایران آماده ارسال محموله‌های سوختی بیشتر به لبنان است. حسن‌نصر‌الله، رهبر حزب‌الله لبنان پیشتر از اعزام کشتی‌های حامل سوخت از ایران به لبنان خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، آقای خطیب‌زاده در جلسه روز دوشنبه یکم شهریور با خبرنگاران گفت: «ما اعلام آمادگی می‌کنیم که اگر دولت لبنان هم تمایل داشته باشد به غیر از خریداری که توسط تجار لبنانی انجام شده است حاضریم که سوخت به دولت این کشور بفروشیم.»پیشتر و روز ۲۸ مرداد گفته بودپیشتر نیز روزنامه تایمز اسرائیل سخنان نصرالله را مبارزه‌جویی و گردن‌کشی در برابر آمریکا و اسرائیل دانست، و افزود، نصرالله توضیح نداد که نفتکش از چه مسیری به لبنان خواهد رسید و چگونه تخلیه خواهد شد.

به نوشته خبرگزاری فرانسه، نصرالله افزود این نفکش حامل سوخت برای بیمارستان‌ها، داروسازی‌ها و کارخانجات مواد غذایی، نانوایی‌ها و ژنراتورهای خصوصی است، و برای مقابله با کمبود سوخت در لبنان، نفتکش‌های دیگری هم فرستاده خواهند شد.

فقدان اعتبار دولت ورشکسته لبنان برای وارد کردن سوخت و کالاهای اساسی، از جمله به کمبودهای فلج‌کننده و گاه مرگبار برق، بنزین و دارو منجر شده است.حزب‌الله: نفتکش سوخت ایران به سوی لبنان در حرکت است؛ حریری: سخنان نصرالله برای کشور «خطرناک» است

حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، روز پنج‌شنبه ۲۸ مرداد (۱۹ اوت) طی سخنانی به مناسبت روز عاشورا گفت: «این نفتکش از لحظه‌ای که تا چند ساعت دیگر به راه می‌افتد، تا وقتی وارد آبهای مدیترانه شود، بخشی از خاک لبنان شمرده می‌شود.» وی افزود: «به آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها، می‌گویم خاک لبنان است.»

انفجار مخزن سوخت در لبنان دست‌کم ٢٨ کشته برجای گذاشت؛ وعده نصرالله برای واردات سوخت از ایران

خبرگزاری رویترز به نقل منابع امنیتی و نظامی لبنانی می‌گویند ارتش این کشور یک مخزن سوخت را در اختیار گرفته بود که دلالان بازار سیاه آن را پنهان کرده بودند. نیروها هنگامی که انفجار رخ داد بنزین را به ساکنان محلی تحویل می‌دادند. لبنان با کمبود شدید سوخت مواجه است.

هزاران لبنانی در سالگرد انفجار بندر بیروت تظاهرات کردند و علیه نفوذ ایران شعار دادند

هزاران لبنانی در نخستین سالگرد انفجار مهیب بندر بیروت تجمع کردند و خواستار برقراری عدالت شدند. آنها همچنین طی شعارهایی خواستار خروج ایران از لبنان شدند که مخالفت آنها را با نفوذ جمهوری اسلامی ایران در آن کشور نشان می‌دهد. تصاویر اعتراضات روز چهارشنبه لبنانی‌ها و شعارهایشان علیه نفوذ ایران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.