سخنگوی کمیسیون آموزش: از ستاره‌دار شدن‌ها بی‌خبریم، دانشجویان نامه بنویسند

14/07/1398 03:12 ب.ظ

حدود یک ماه از اعلام خبر ستاره‌دار شدن دبیر پیشین شورای صنفی مرکزی دانشگاه_تهران می‌گذرد؛ بعد از مسئولان سنجش و وزیر علوم، اینبار اعضای کمیسیون آموزش ضمن اظهار بی‌اطلاعی از موضوع اعلام کردند: اگر کسی در این باره مشکلی دارد، نامه بنویسد، پیگیری خواهیم کرد

تهران- ایرناپلاس- حدود یک ماه از اعلام خبر ستاره‌دار شدن دبیر پیشین شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران می‌گذرد؛ بعد از مسئولان سازمان سنجش و وزیر علوم، این بار اعضای کمیسیون آموزش ضمن اظهار بی‌اطلاعی از موضوع اعلام کردند: اگر کسی در این زمینه مشکلی دارد، به کمیسیون نامه بنویسد، پیگیری خواهیم کرد. علیرضا سلیمی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش هم در این‌باره به ایرناپلاس می‌گوید: اگر این موضوع صحت داشته باشد، آقایان باید پاسخگو باشند. شعار آقای رئیس‌جمهور تقبیح ستاره شدن دانشجویان بود.

یک منبع آگاه در معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز از پیگیری حقوقی این موضوع، از طریق وزارت علوم خبر می‌دهد. گفتنی است، پیگیری ایرناپلاس از مسئولان وزارت علوم به دلیل بی‌اطلاعی برخی و عدم پاسخگویی برخی دیگر، بی‌نتیجه مانده است.

نیمه شهریور ماه، سها مرتضایی، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با روزنامه همدلی از ممنوع‌التحصیلی خود در مقطع دکتری خبر داد. او در این مصاحبه از درخواست کتبی خود و قول پیگیری مسئولان سازمان سنجش برای حل موضوع خبر داده است.

منصور غلامی، وزیر علوم در مصاحبه‌ای با رویداد ۲۴ در مورد پرونده این فعال صنفی و دانشجویی گفته است: «ایشان باید تقاضایش را بدهد، ببینیم ماجرا از چه قرار بوده است‎.» پایان ستاره‌دارها؟ «ستاره‌دار» یا ممنوع التحصیل از ابداعات وزارت علوم محمدمهدی زاهدی وزیر علوم دولت نهم بود، به دنبال این رویه تعداد زیادی از دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در دولت محمود احمدی‌نژاد بازماندند.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

کمیسیون انتخابات افغانستان: تعدادی از دستگاه‌های بیومتریک ناپدید شده‌اندکمیسیون انتخابات افغانستان می‌گوید در کابل و شمار دیگری از ولایت‌ها چند دستگاه بیومتریک ناپدید شده و حافظه چند دستگاه دیگر نابود شده‌اند. مولانا عبدالله، عضو این کمیسیون گفت موارد اندکی از این دست اتفاقات در کابل و شماری از دیگر از ولایت‌ها رخ داده که در مورد آرای چنین محلاتی بعدا مطابق طرزالعمل تصمیم گرفته خواهد شد. نامزدها چطور ؟ دزدیده نشدند؟ هههههه خدایش کی از موبایل اندرویدی بدش میاد

از 'ایوب امینی' هیچ نشانی باقی نماند، نگرانی ۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی از رکود ادامه‌دار ساخت‌وساز

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان و قرائت آن در مجلس شدند. این درخواست در هیات رئیسه فراکسیون امید تصویب و نامه مرتبط با آن نوشته شد.

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان در مجلس شدند.

ناشنوایان ایرانی؛ از باغچه اطفال تا کنگره‌های جهانی | DW | 05.10.2019۹۵ سال از تاسیس اولین مدرسه ناشنوایان می‌گذرد. حالا این اقلیت زبانی، جامعه‌ای آگاه و متشکل است که در مناسبت‌های مختلف داخلی و خارجی، حقوق انسانی و اجتماعی خود از جمله دسترسی فراگیر به رابط و زبان اشاره را مطالبه می‌کند. داداش!! این مترجم‌های در پیت که کودکستان را باغچه اطفال ترجمه می‌کنن از کجا دزدیدید؟؟ خیلی کارشون درسته!! تا به حال نمیدونستیم اطفال مثل بادمجان جزء صیفی‌جات محسوب میشن!!

صدور گواهی حذف سرخک در ایران از سوی سازمان جهانی بهداشتوزیر بهداشت گفت: دستاوردهای کشور در حوزه سلامت پس از انقلاب اسلامی، قابل توجه است، در میزان پوشش واکسیناسیون، کاهش مرگ و میر کودکان و مادران باردار و توسعه زیرساخت ها مانند شبکه های بهداشتی و درمانی توانستیم رتبه های ممتازی را در جهان به دست بیاوریم.