سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: خواستار ازسرگیری هرچه سریعتر مذاکرات احیای برجام هستیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

♦سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: خواستار ازسرگیری هرچه سریعتر مذاکرات احیای برجام هستیم ◾ ند پرایس می‌گوید که ایالات متحده خواستار ازسرگیری مذاکرات احیای برجام در اسرع وقت است، اما این روند نمی‌تواند برای مدت نامحدود ادامه پیدا کند. ⬇ بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که ایالات متحده خواستار ازسرگیری مذاکرات احیای برجام در اسرع وقت است، اما این روند نمی‌تواند برای مدت نامحدود ادامه پیدا کند.

وی افزود: «ما اظهارات مختلفی را از ایران درباره برنامه زمانی آن‌ها شنیده‌ایم. ... ما مایل به ازسرگیری آن مذاکرات در اسرع وقت هستیم تا بتوانیم امکان‌پذیر بودن بازگشت متقابل به رعایت [برجام] را مورد بررسی قرار دهیم.» ند پرایس در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره خودداری احتمالی جمهوری اسلامی از بازگشت به مذاکرات وین، گفت: «این تصمیمی است که آن‌ها باید بگیرند و در مورد آن تصمیم اطلاع بدهند. تا جایی که ما می‌دانیم آنها هنوز چنین تصمیمی نگرفته‌اند و قطعا آن را منتقل هم نکرده‌اند. پس نمی‌خواهم در مورد چیزی که هنوز نیست چیز بیشتری بگویم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دولت بایدن به حقارت خودش افتخار میکنه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیران خارجه آلمان و آمریکا خواستار همکاری طالبان شدند | DW | 08.09.2021هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در پایگاه هوایی رامشتاین دیدار کرد. موضوع دیدار و گفت‌وگوی این دو سیاستمدار اوضاع حاکم بر افغانستان و تصرف قدرت توسط طالبان بود. آلمان پس از 'پایان' جنگ جهانی دوم، 1945، هنوز مستعمرۀ آمریکا است. بهتر است آلمان برای استقلال خود از مستشاران اجتماعی- نظامی ایران کمک بگیرد. بشینن تا همکاری کنن! دیر نیست که کشورهای اروپایی از حملات تروریست‌هایی که حالا جای امن در جهان پیدا کردند، مورد حمله قرار بگیرن المانیای سسشر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن در پاسخ به تنش‌افزایی ایران: آمریکا به رها كردن برجام نزدیک‌تر می‌شودآنتونی بلینکن در پاسخ به اظهارات مقامات ایران مبنی بر عدم کاهش تنش در فعالیت‌های هسته‌ای هشدار داد که «ایالات متحده به رها كردن مساله توافق هسته‌ای با مگه تا حالا نکرده بود برجام رو؟ از یک معاهده مگه چند بار بیرون میشه رفت؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یکصد و پنجاه افغان کشورشان را به مقصد آمریکا ترک کردندیک مقام از فرودگاه کابل گفت که 150 افغان کشور خود را به مقصد آمریکا ترک کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شاهزاده سعودی از آمریکا خواست سامانه‌های پدافند موشکی پاتریوت را در عربستان نگه دارد🔺شاهزاده سعودی از آمریکا خواست سامانه‌های پدافند موشکی پاتریوت را در عربستان نگه دارد به نوشته سی.ان.بی.سی در روز پنجشنبه ۱۸ شهریور، شاهزاده الفیصل گفت کشورش «قربانی حملات موشکی و پهپادی - نه فقط از یمن بلکه از ایران - بوده است.» ⬇️ بیشتر بخوانید: آمریکا عقل داشته باشه خاور میانه را ترک می‌کنه می‌ره بخاطر اعراب خودشو به خطر نمیندازه ایندفعه سلاحهای آمریکایی در عربستان دست القاعده می افته. وای بر ابلهان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیروی دریایی آمریکا یگان ویژه پهپادی در خلیج فارس راه‌اندازی می‌کنداین یگان به پهپادهای دریایی، زیردریایی و هوایی مجهز خواهد بود و هدف از راه‌اندازی آن نظارت و تسلط بیشتر بر مسیرهای دریایی در آسمان و اعماق آبها اعلام شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده به حمایت از حقوق مردم افغانستان ادامه خواهد داد♦ وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده به حمایت از حقوق مردم افغانستان ادامه خواهد داد ◾ وزارت خارجه آمریکا بیانیه‌ای را درباره نشست نمایندگان کشورهای متحد و شریک در مورد أفغانستان با میزبانی وزیران خارجه آمریکا و آلمان منتشر کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: آمریکا به هیچ قانونی پایبند نیست ۲۰ سال‌ در افغانستان چکار کردی که حالا گاهی با یک تویت میخواهی انجام دهی افغانیا بیچاره شدن. به ایرانیها هم همین حرفا رو زدن تا حدی که شده بود نشونه. امریکا اعلام میکرد پشت مردم ایران هستش. این یعنی دارن دزدکی تو قطر مذاکره میکنن معلومه . سالی که نکوست از بهارش پیداست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »