سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به انصراف شرکت چینی از قرارداد با ایران واکنش نشان داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به انصراف شرکت چینی از قرارداد با ایران واکنش نشان داد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به انصراف شرکت چینی از قرارد با ایران گفت که ارزش ندارد [این شرکت‌ها] دارایی‌های خود را در خطر تحریم‌های آمریکا قرار دهند.

اعتراض شدید معترضان عراقی به دخالت‌های جمهوری اسلامی؛ خبرگزاری امنیتی در ایران اعتراضات را به غرب نسبت داد

گروه زیادی از مردم عراق از سه شنبه گذشته در اعتراض به نرخ بالای بیکاری، خدمات عمومی نامناسب، فساد اداری، و ناکارآمدی دولت در شهرهای مختلف این کشور به خیابان‌‌ها آمدند. خبرگزاری فارس پیش از این هم بارها سعی کرده بود اعتراضات داخل ایران را به غرب نسبت دهد. همین موضوع موجب شد که بارها معترضان ایرانی در تجمعات خوددر برخی از اعتراضات از جمله در بغداد پایتخت عراق، در روزهای گذشته معترضان با شعارهایی چون «بغداد، آزاد، آزاد؛ ایران برو بیرون، بیرون» خواستار پایان دخالت جمهوری اسلامی در عراق شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بله اصلاً ارزش انرا ندارد که با تروریست اقتصادی امریکایی فعلاً درگیر شوند، فریب و ضربه به تروریست اقتصادی تاکتیک های دیگری دارد که یکی از انها پرهیز از روبرو شدن اشکار با آن است،

خیلی عالیه. اشتغال مهندسان و کارگران ایرانی وقتی خودمان توان و علمش را داریم چکاریه بدهیم چین

بعد میگید آمریکا تروریست اقتصادی و زورگو نیست. زیباست

اقتصاد جمهوری اسلامی فرو پاشیده و منتظر یه تلنگره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ریاست اجراییه افغانستان به برکناری سخنگوی وزارت خارجه از سوی محمد اشرف غنیریاست اجرایی افغانستان یکشنبه شب (6 اکتبر) طی اعلامیه‌ای به برکناری سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت امورخارجه ترکیه کاردار سفارت آمریکا در آنکارا را احضار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران: تعهدات برآورده نشود، کاهش تعهدات ادامه می‌یابدبهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین‌الملل سازمان انرژی اتمی ایران گفته است که در صورت'عدم اقدام طرف‌های مقابل' در اجرای تعهداتشان در قالب برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام، کاهش تعهدات از سوی ایران ادامه خواهد داشت. یعنی اگە دنیا بھشون باج ندە، جمھوری اسلامی با تولید سلاح ھستەای، میخواد دنیا رو بە گروگان بگیرە از روسی ها اجازه گرفتین! یه دلار و3 سنت به جیرت اضافه گشت مزدور
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی کمیسیون آموزش: از ستاره‌دار شدن‌ها بی‌خبریم، دانشجویان نامه بنویسندتهران- ایرناپلاس- حدود یک ماه از اعلام خبر ستاره‌دار شدن دبیر پیشین شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران می‌گذرد؛ بعد از مسئولان سازمان سنجش و وزیر علوم، این بار اعضای کمیسیون آموزش ضمن اظهار بی‌اطلاعی از موضوع اعلام کردند: اگر کسی در این زمینه مشکلی دارد، به کمیسیون نامه بنویسد، پیگیری خواهیم کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کاخ سفید اعلام کرد مهاجرانی که قصد ورود به آمریکا دارند باید بیمه درمانی داشته باشند🔺 کاخ سفید اعلام کرد مهاجرانی که قصد ورود به آمریکا دارند باید بیمه درمانی داشته باشند ⚡️از سوم نوامبر تنها اشخاصی می‌توانند به آمریکا مهاجرت کنند که بیمه خدمات درمانی خریده باشند یا از توانایی مالی خرید آن ظرف سی روز پس از ورود به آمریکا برخوردارند. ترامپ این نوکر یهودیان را ادب خواهیم کرد!! ما برای ترامپ نقشه ها داریم!! ترامپ نقطه ضعفش دستیابی ایران به سلاح اتمیست!! ما به این سلاح نزدیک خواهیم شد!! اسرائیل را ادب خواهیم کرد!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پهپاد جاسوسی آمریکا با تجهیزات بومی ایران سرنگون شدجانشین وزیر دفاع: ۶۰ هزار آمریکایی در اطراف کشور ما حضور دارند و آنها قطعا این عقلانیت را دارند که اقدامی علیه ما نکنند می‌فهمند تجهیزات و امکاناتی می‌سازیم و استفاده می‌کنیم که توانسته هواپیماهای بدون سرنشین آنها را سرنگون کرده و یا پهپاد آنها را بنشانیم مث‌ ماهواره ای که بومی بود بعد گندش دراومد همه تجهیزاتش از المان خریداری شده و هنوز که هنوزه رو زمین به عنوان دکور ازش استفاده میشه سردار،سلاح‌های‌کشتار‌انسانها مثل درخت ‌وجانوری‌‌خاص‌نیست‌تا بخواهیدبومی‌ایرانشان‌کنید همه طراحی‌ و ساخت‌ غرب‌ می باشند چطور‌درعالم‌اندیشه‌هر‌استدلالی‌را‌با‌منشاء‌غربی‌نفی‌می‌کنید‌به‌اسلحه‌که‌می رسد هی‌افتخاردرورمیکنید.بس‌کنیداین‌مغاله‌هارا. آیا اینها اصلا فکر کردند آنها چه جوابی می دهند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »