سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به انصراف شرکت چینی از قرارداد با ایران واکنش نشان داد

15/07/1398 12:47 ب.ظ

🔺سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به انصراف شرکت چینی از قرارداد با ایران واکنش نشان داد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به انصراف شرکت چینی از قرارد با ایران گفت که ارزش ندارد [این شرکت‌ها] دارایی‌های خود را در خطر تحریم‌های آمریکا قرار دهند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به انصراف شرکت چینی و دیگر شرکت‌ها از قرارد با ایران گفت که ارزش ندارد [این شرکت‌ها] دارایی‌های خود را در خطر تحریم‌های آمریکا قرار دهند. مورگان اورتگاس، سخنگوی وز مهر ۱۴, ۱۳۹۸ اعتراض شدید معترضان عراقی به دخالت‌های جمهوری اسلامی؛ خبرگزاری امنیتی در ایران اعتراضات را به غرب نسبت داد معترضان عراقی با شعارهایی چون «بغداد، آزاد، آزاد؛ ایران برو بیرون، بیرون» خواستار پایان دخالت جمهوری اسلامی در عراق...

مهر ۱۴, ۱۳۹۸ اعتراض شدید معترضان عراقی به دخالت‌های جمهوری اسلامی؛ خبرگزاری امنیتی در ایران اعتراضات را به غرب نسبت داد معترضان عراقی با شعارهایی چون «بغداد، آزاد، آزاد؛ ایران برو بیرون، بیرون» خواستار پایان دخالت جمهوری اسلامی در عراق شدند.

در حالی که معترضان عراقی به صراحت خواستار توقف دخالت جمهوری اسلامی در این کشور شده اند، خبرگزاری فارس، که به نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران نزدیک است، در گزارشی مدعی شده است که این اعتراضات تحت تاثیر افرادی خارج از عراق روی داده‌اند، و حتی سعی کرده است که آن را به آمریکا و دیگر کشورهای غربی نسبت دهد.

گروه زیادی از مردم عراق از سه شنبه گذشته در اعتراض به نرخ بالای بیکاری، خدمات عمومی نامناسب، فساد اداری، و ناکارآمدی دولت در شهرهای مختلف این کشور به خیابان‌‌ها آمدند. به گفته کمیسیون حقوق بشر پارلمان عراق در تنش های پنج روز اخیر، دستکم ۹۹ نفر کشته و در حدود ۴ هزار نفر زخمی شده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اقتصاد جمهوری اسلامی فرو پاشیده و منتظر یه تلنگره

واکنش ریاست اجراییه افغانستان به برکناری سخنگوی وزارت خارجه از سوی محمد اشرف غنیریاست اجرایی افغانستان یکشنبه شب (6 اکتبر) طی اعلامیه‌ای به برکناری سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور

وزارت امورخارجه ترکیه کاردار سفارت آمریکا در آنکارا را احضار کرد

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران: تعهدات برآورده نشود، کاهش تعهدات ادامه می‌یابدبهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین‌الملل سازمان انرژی اتمی ایران گفته است که در صورت'عدم اقدام طرف‌های مقابل' در اجرای تعهداتشان در قالب برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام، کاهش تعهدات از سوی ایران ادامه خواهد داشت. یعنی اگە دنیا بھشون باج ندە، جمھوری اسلامی با تولید سلاح ھستەای، میخواد دنیا رو بە گروگان بگیرە از روسی ها اجازه گرفتین! یه دلار و3 سنت به جیرت اضافه گشت مزدور

سخنگوی کمیسیون آموزش: از ستاره‌دار شدن‌ها بی‌خبریم، دانشجویان نامه بنویسندتهران- ایرناپلاس- حدود یک ماه از اعلام خبر ستاره‌دار شدن دبیر پیشین شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران می‌گذرد؛ بعد از مسئولان سازمان سنجش و وزیر علوم، این بار اعضای کمیسیون آموزش ضمن اظهار بی‌اطلاعی از موضوع اعلام کردند: اگر کسی در این زمینه مشکلی دارد، به کمیسیون نامه بنویسد، پیگیری خواهیم کرد.

کاخ سفید اعلام کرد مهاجرانی که قصد ورود به آمریکا دارند باید بیمه درمانی داشته باشند🔺 کاخ سفید اعلام کرد مهاجرانی که قصد ورود به آمریکا دارند باید بیمه درمانی داشته باشند ⚡️از سوم نوامبر تنها اشخاصی می‌توانند به آمریکا مهاجرت کنند که بیمه خدمات درمانی خریده باشند یا از توانایی مالی خرید آن ظرف سی روز پس از ورود به آمریکا برخوردارند. ترامپ این نوکر یهودیان را ادب خواهیم کرد!! ما برای ترامپ نقشه ها داریم!! ترامپ نقطه ضعفش دستیابی ایران به سلاح اتمیست!! ما به این سلاح نزدیک خواهیم شد!! اسرائیل را ادب خواهیم کرد!!

پهپاد جاسوسی آمریکا با تجهیزات بومی ایران سرنگون شدجانشین وزیر دفاع: ۶۰ هزار آمریکایی در اطراف کشور ما حضور دارند و آنها قطعا این عقلانیت را دارند که اقدامی علیه ما نکنند می‌فهمند تجهیزات و امکاناتی می‌سازیم و استفاده می‌کنیم که توانسته هواپیماهای بدون سرنشین آنها را سرنگون کرده و یا پهپاد آنها را بنشانیم مث‌ ماهواره ای که بومی بود بعد گندش دراومد همه تجهیزاتش از المان خریداری شده و هنوز که هنوزه رو زمین به عنوان دکور ازش استفاده میشه سردار،سلاح‌های‌کشتار‌انسانها مثل درخت ‌وجانوری‌‌خاص‌نیست‌تا بخواهیدبومی‌ایرانشان‌کنید همه طراحی‌ و ساخت‌ غرب‌ می باشند چطور‌درعالم‌اندیشه‌هر‌استدلالی‌را‌با‌منشاء‌غربی‌نفی‌می‌کنید‌به‌اسلحه‌که‌می رسد هی‌افتخاردرورمیکنید.بس‌کنیداین‌مغاله‌هارا. آیا اینها اصلا فکر کردند آنها چه جوابی می دهند؟