سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: اهرم‌های فشار بسیار خوبی در مقابل ایران داریم

14/08/1400 03:47 ق.ظ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: اهرم‌های فشار بسیار خوبی در مقابل ایران داریم ند پرایس در پاسخ به این پرسش که آمریکا غیر از مساله تحریم‌ها چه اهرم‌های فشار دیگری در اختیار دارد گفت: «برخی از این اهرم‌ها شناخته شده‌اند و برخی هم در برجام گنجانده شده است.»

ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده گفت ایالات متحده اهرم‌های فشار بسیار خوبی نه فقط خودش که با همکاری متحدان و شرکایش در منطقه در مقابل ایران در اختیار دارد. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۳ آبان گفت ایالات متحده اهرم‌های فشار بسیار خوبی، نه فقط خودش که با همکاری متحدان و شرکایش در منطقه، در مقابل ایران در اختیار دارد.

وی در کنفرانس خبری خود در پاسخ به این پرسش که آمریکا غیر از مساله تحریم‌ها چه اهرم‌های فشار دیگری در اختیار دارد گفت:‌ «برخی از این اهرم‌ها شناخته شده هستند و برخی هم در توافق هسته‌ای برجام گنجانده شده است.»

ند پرایس افزود: «ولی در حال حاضر، تمرکز ما روی نخستین گام است و آن این که برنامه هسته‌ای ایران به محدودیت مشخص شده بازگردد و بار دیگر ایران به شکل دائمی و قابل راستی‌‌آزمایی، از دستیابی به تسلیحات هسته‌ای منع شود.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش که با این حساب چه چیزی جلوی ایران را پس از انقضای برجام خواهد گرفت گفت: «موارد راستی‌آزمایی و رصد که در برجام آمده، تاریخ انقضا ندارد. ما به اعلام دولت ایران یا فتوایی که صادر کرده‌اند، اتکا نمی‌کنیم.» headtopics.com

sigarchi چقدر لاف میزنه ! رئیست ترسو است !

رادیو فردا این را سانسور کرده بود

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

به همین خیال باشید....‌‌منتظر سورپرایز دیگر باشید..... آره اهرمت توی خلیج فارس که خیلی کاری بود😂 اينا از اهرمهاي شما، الاكلنگ ساخته اند. زیاد فشار نیار یه وقت اهرمت در میره لُبنان دمشق سوریه عَراق هر کجا شیعه تروریست باشد بمباران میشود.تهران هم با اَتم هدف میگیریم اگرخطری متوجه ملت مُعظم اسرائیل ازجانب فریه مَلعون شیعه رُخ دهد.خاورمیانه را جَهنم میکنیم.خط قرمز ما امنیت ملت اسرائیل است.دَمار از روزگار غزه در میاریم.حَواستان باشد ما هم اهرم فشار داریم

فکر میکنم ایران هم اهرم فشارهای خوبی داره که در برجام و خارج از برجام وجود داره. بایدن فقط سه سال دیگه سرکار هست و بهتره برجام جوری بسته بشه که هر سه سال یکبار نیاز به این گنده گوزی ها نباشه. اگر دُلار ب رژیم یاغی ضد اسرائیل جمهوری اَسلامی ایران برسد، بدون تفارف بگویید بایدن در آمریکا را بیچاره میکنیم و دولت های اروپایی هم گرفتار. برجام اوباما نزد ما اَعتباری ندارد و مُرده است. باید کامل بَساط تاسیسات اتمی و موشک بالستیک و محور مُقاومه جمع شَوَد 😎

بایدن همچنان نَشان داد فاقد اَقتدار است و اُمید رژیم یاغی جمهوری اسلامی ب نرمش های قهرمانانه بایدن میباشد.اسرائیل با برجام ننگین اوباما اروپا همراهی نَخواهد کرد.برجام یعنی زنده نگه داشتن آلترناتیو اتمی موشکی محور مُقاومه رژیم فاسد شیعه مَلعون ایران علیه اسرائیل 😎👎🏻

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا: ادعاهای جمهوری اسلامی در مورد نفتکش «کاملا نادرست و دروغ» است🔺 سخنگوی وزارت دفاع آمریکا: ادعاهای جمهوری اسلامی در مورد نفتکش «کاملا نادرست و دروغ» است ▪ جان کربی ادعاهای سپاه_پاسداران مبنی بر جلوگیری از تلاش آمریکا برای توقیف یک نفتکش حامل نفت ایران در دریای عمان را رد کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: چیزی به جز دروغ و جعل از جمهوری شیطانی اسلامی آخوندی انتظار نمیره چی؟ بچه آخوند و دروغ؟ آخوند دروغ نمیگه هیچ وقت، جن و جادو می کند، مثل اینکه فیلم های سینمایی آمریکایی زیاد دیده.😂😂😂 فیلمش هم فوتوشاپه نه؟

رشد جمعیت توان‌خواهان در ایران؛ امکانات ناچیز، حتی در حرم امام هشتم شیعیان

ایران: تلاش آمریکا در توقیف نفت کش حامل نفت کشور در دریای عمان ناکام ماندتلویزیون دولتی ایران اعلام کرد که تلاش نیروهای آمریکایی به منظور «توقیف نفت کش حامل نفت ایران» در دریای عمان ناکام مانده است. - خبرگزاری آناتولی

یک کتابفروشی در دل دیوار؛ بی در، بی پنجره و بدون تابلو

شورای اروپا به دنبال واکنش‌ها در فرانسه از کارزار «آزادی در حجاب» عقب‌نشینی کرداشاره به اسلام به عنوان «دشمن آزادی»، یادکردن از حجاب به عنوان «نماد زیر بار سلطه رفتن»، «ننگین و ناشایست» و «شوکه‌کننده و باورنکردی و خطرناک» دانستن پبام تبلیغی شورای اروپا بخشی از واکنش‌های گروهی از سیاستمداران فرانسوی به کارزار «آزادی در حجاب» بود.

ایران تصاویر «تلاش آمریکا در توقیف نفت کش در دریای عمان» را منتشر کردایران تصاویر «تلاش آمریکا در توقیف نفتکش در دریای عمان» را منتشر کرد خبرگزاری صدا و سیمای ایران ویدئویی از عملیات نیروهای دریایی سپاه پاسداران به روی عرشه یک نفتکش در دریای عمان را منتشر کرد.

چاپ

ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۳ آبان گفت ایالات متحده اهرم‌های فشار بسیار خوبی، نه فقط خودش که با همکاری متحدان و شرکایش در منطقه، در مقابل ایران در اختیار دارد.

وی در کنفرانس خبری خود در پاسخ به این پرسش که آمریکا غیر از مساله تحریم‌ها چه اهرم‌های فشار دیگری در اختیار دارد گفت:‌ «برخی از این اهرم‌ها شناخته شده هستند و برخی هم در توافق هسته‌ای برجام گنجانده شده است.»

ند پرایس افزود: «ولی در حال حاضر، تمرکز ما روی نخستین گام است و آن این که برنامه هسته‌ای ایران به محدودیت مشخص شده بازگردد و بار دیگر ایران به شکل دائمی و قابل راستی‌‌آزمایی، از دستیابی به تسلیحات هسته‌ای منع شود.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش که با این حساب چه چیزی جلوی ایران را پس از انقضای برجام خواهد گرفت گفت: «موارد راستی‌آزمایی و رصد که در برجام آمده، تاریخ انقضا ندارد. ما به اعلام دولت ایران یا فتوایی که صادر کرده‌اند، اتکا نمی‌کنیم.»

وی افزود: «چیزی که ما به آن‌ اتکا می‌کنیم، ابزارهای بین‌المللی است که در مورد آن مذاکره شده و تا همین سال‌های پیش در جای خود بود و به شکل دائمی و قابل راستی آزمایی، توانایی ایران را برای دستیابی به سلاح هسته‌ای در محدودیت گذاشته بود.»

ایران و آمریکا تا پیش از توقف مذاکرات در خرداد ماه، شش دور مذاکره غیرمستقیم در وین پایتخت اتریش، با هماهنگی اتحادیه اروپا و حضور دیگر اعضای برجام، برای بازگشت دوجانبه به پیروی کامل از این توافق داشته‌اند.

اتحادیه اروپا: دور بعد مذاکرات احیای برجام روز ۸ آذر در وین آغاز می‌شود

ایران و اتحادیه اروپا روز چهارشنبه اعلام کردند برای از سرگیری این مذاکرات در تاریخ ۲۹ نوامبر (۸ آذر) به توافق رسیده‌اند. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن استقبال از این خبر، تاکید کرد مذاکرات باید از همان جایی که متوقف شده است از سرگرفته شود.