سخنرانی پرحرارت گرتا تونبرگ در اجلاس اقلیمی سازمان ملل+ زیرنویس فارسی

02/07/1398 08:18:00 ب.ظ

سخنرانی احساسی گرتا_تونبرگ نوجوان فعال محیط زیست در همایش سازمان ملل 🔹گرتا تونبرگ، نوجوان ۱۶ ساله فعال محیط زیست، در همایش سازمان ملل رهبران دنیا را به باد انتقاد گرفت سخنرانی کامل تونبرگ را با زیرنویس_فارسی ببینید👇

گرتا تونبرگ، نوجوان سوئدی و فعال محیط زیست، در سخنرانی پرحرارت خود در مقابل رهبران جهان در سازمان ملل متحد، آنها را مایه سرافکندگی و ناکامی در مساله تغییرات اقلیمی متهم کرد.

تونبرگ گفت: «هیچ چیز سر جایش نیست. من نباید اینجا باشم. من باید آن طرف اقیانوس الان در مدرسه باشم. در مقابل شما به ما جوان‌ها چشم امید دوخته‌اید. چطور رویتان می‌شود؟».اشتراک.به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حسن روحانی که روز دوشنبه به منظور شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، امروز (سه‌شنبه) به وقت محلی در نخستین برنامه روز دوم حضور خود در آمریکا با مدیران و چهره‌های ارشد رسانه‌های این کشور و بین‌المللی دیدار خواهد کرد..به گزارش ایسنا، به نقل از سایت سازمان ملل، متن سخنان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به شرح زیر است:.

.او در ادامه افزود: «مردم می‌میرند. اکوسیستم‌ها در حال فروپاشی هستند. انقراض جمعی شروع شده و شما فقط می‌توانید از پول و افسانه رشد اقتصادی همیشگی حرف بزنید. چطور رویتان می‌شود؟».چاپ..رئیس‌جمهور روز گذشته نیز در نخستین روز حضور خود در نیویورک با «امانوئل ماکرون» و «عمران خان» همتایان فرانسوی و پاکستانی خود دیدار کرد..

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

پرزیدنت ترامپ می‌گوید در سخنرانی امروز در سازمان ملل درباره ایران صحبت خواهد کرددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده می‌گوید در سخنرانی روز سه شنبه خود در گردهمایی سالانه رهبران کشورها در سازمان ملل، در مورد ایران مسائلی را مطرح خواهد کرد.\r\n قرار است پرزیدنت ترامپ امروز سه شنبه مذاکره میشود امابعدازفروش سلاح بمنطقه وگسیل نیرو !درحال فعلی ج اس مجازاست بحملات ا یزایی وبدون تلفات ومختصرتامیزمذاکره راهی نمانده !!ترامپ زبل کارش بینظیره او هرروز افتخار انرا دارد كه در مورد ايران يا توييت و يا مصاحبه كند، كلاً صحبت و بحث در مورد ايران به نوعي از كلاس از فهم و شعور سياسي و به روز بودن براي سياستمداران امريكايي تبديل شده كه نميخواهند از يكديگر عقب بمانند، افتخار ميكنيم كه ايراني هستيم فکر نکنم برا سخنرانی روحانی بمونه

دیپلماسی فعال در بالاترین سطح ادامه دارد/ برنامه‌های رئیس‌جمهور در دومین روز حضور در نیویورکرئیس‌جمهور کشورمان در روز دوم حضور خود در نیویورک با ۶ تن از رهبران کشورهای حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار خواهد کرد.

سخنرانی ترامپ در مجمع عمومیجدیدترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید

ترامپ در آستانه سخنرانی امروز: شایسته دریافت جایزه صلح نوبل هستمرئيس جمهوری آمریکا می‌گوید تهران و واشنگتن برای مذاکره احتیاجی به میانجی ندارند و ایرانی‌ها می‌دانند در صورت لزوم با چه کسی تماس بگیرند. وقتي باراك اوباما گرفته چرا ترامپ نگيره؟ 🤣🤣 ساقیا سرت سلامت!

گرتا تونبرگ: ما در آستانه یک انقراض گسترده قرار گرفتیمگرتا تونبرگ، فعال محیط زیست در اجلاس تغییرات اقلیمی سازمان ملل خطاب به سیاستمدارن گفت: « من نباید اینجا باشم بلکه باید آنسوی اقیانوس در مدرسه می‌بودم. باوجود آنکه شما باید برای ما جوانان امید به ارمغان می‌آوردید اما شما با حرف‌های تو خالی کودکی و رویاهای من را دزدیده‌اید.» همان رهبرانی که مخاطب 🎥 گرتا تونبرگ هستند پس از این سخنان برای او کف زده و او را فراموش خواهند کرد. شاید رشد و دیده شدن گرتا_تونبرگ و متنی که قرائت می کند نیز کار خودشان باشد. اینکه مدعوی در برنامه‌تلویزیونی ادعا مریضی روحی این دختر را طرح کرد، چقدر درست‌ه؟تحقیق‌ مستقلی وجود دارد؟ و فارغ از آن آیا استفاده یا سواستفاده از کودکان در پیشبرد یک سیاست چه انگیزه‌هایی می‌تواند داشته باشد؟ در عین حال کنجکاوم گزارشی از نحوه عبور ادعایی از اقیانوس‌ش را ببینم.

پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه در سازمان ملل متحد درباره آزادی مذهبی سخنرانی می‌کند🔺پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه در سازمان ملل متحد درباره آزادی مذهبی سخنرانی می‌کند ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحد، قرار است روز دوشنبه اول مهر ماه در نشست امسال مجمع عمومی سازمان ملل متحد در شهر نیویورک، درباره آزادی مذهبی سخنرانی کند. مگر اطلاعات درباره مذاهب و تاریخ ادیان هم دارد،شخصیتی که تقریباً تمام رهبران دینی و سیاسی جهان از دالایی لاما در مذهب بودایی تا رهبران مسلمان و مسیحی و یهودی تنها به دلیل عدم بنیان اخلاقی خانوادگی ترامپ از ملاقات با وی حذر میکنند،چگونه میخواهد در باره مذهب و ازادی در ان صحبت کند خداتمام ادیان وپیامبران رابرای هدایت نسل بشربه سوی انسانیت خود،خلق کرد.درهردین ومذهبی مقابله باانسان وانسانیت وخصوصیات شیطانی مانند:تعصب مذهبی،دروغ وتزویر،قتل وجنایت ترویج شود،آن دین ومذهب شیطانی است ونبایدخودراآلت دست شیاطین قرارداد.