سخنرانی نماینده افغانستان در مجمع عمومی سازمان ملل لغو شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

پیش از این طالبان از سازمان ملل خواسته بودند تا به جای آقای اسحاق‌زی، به نمایندۀ جدید افغانستان در این سازمان یعنی محمد سهیل شاهین فرصت دهند که به عنوان نماینده افغانستان در این نشست سخنرانی کند.

سفیر افغانستان در سازمان ملل خواستار حذف نام کشورش از فهرست کشورهایی شد که قرار بود نمایندۀ آنها روز دوشنبه یعنی در آخرین روز برگزاری نشست مجمع عمومی این سازمان سخنرانی کنند.

مطابق برنامه از پیش تعیین شده قرار بود غلام اسحاق‌زی که از سوی دولت پیشین اشرف غنی به عنوان سفیر افغانستان در سازمان ملل گمارده شده بود، امروز دوشنبه به نمایندگی از کشورش در این رویداد بین‌المللی سخنرانی کند. پیش از این طالبان که از ماه اوت قدرت را در افغانستان در اختیار دارند، از سازمان ملل خواسته بودند تا به جای آقای اسحاق‌زی، به نمایندۀ جدید افغانستان در این سازمان یعنی محمد سهیل شاهین فرصت دهند که به عنوان نماینده افغانستان در این نشست سخنرانی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای کسای ک اینجه میگن خوب شد گایدممممم جد در جدتان مزدورای چرکستان

حذف نشده بلکه انصراف داد

این یعنی توهین به تمام افغانها

بسيار کار خوبى شده

یک کار بجا شد

الحمدالله

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده افغانستان از سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل انصراف دادنماینده افغانستان در سازمان ملل پس از درخواست نمایندگی طالبان، از سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل انصراف داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل تقاضای طالبان برای سخنرانی در مجمع عمومی را رد کرد | DW | 26.09.2021درخواست طالبان برای سخنرانی به عنوان نماینده افغانستان در مجمع عمومی سازمان ملل از سوی کمیته اعتبارسنجی این نهاد رد شد. هنوز مشخص نیست چه کسی به عنوان نماینده افعانستان در مجمع عمومی شرکت خواهد کرد. امریکانمیخواهد واقعیت هارابشنود وهم پیمانانش ازوحشت هاودرغهای امریکایان خبرشود الان داشتم ذکر و خیرت میکردم در عنترآشغال لندن، الکلی آلمانی با کارگرهای فارسی در شبکه ت که کارگری جنسی ارباب الکلی رو متقبل هم میشند وای خدا🤣🤣🤣 زنده باد وجدان های بیدار اگر وجدان ها همیشه بیدار باشد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

توصیه نفتالی بنت به رهبران ایران: به جای «وسواس فکری» در مورد اسرائیل به فکر بهبود زندگی مردم خود باشیدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، پیش از عزیمت به نیویورک برای شرکت در هفتاد‌وششمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت در سخنرانی‌اش «صدای اسرائیلی‌ها خواهد بود.» اسم تجاوز ۷۰ ساله به سرزمین فلسطین وسواس فکریه ؟!!! الدنگ سلام آبی و سفید فراموش نکن که امپراتوری تجارت در خاورمیانه را خواه ناخواه ایرانی برنامه ریزی می‌کند اینکه که شما هم به جای رقیب نشسته اید فرصتی به شما وخواست ایران بوده است . تجارت هسته ای با توجه به تامین منابع طبیعی وابسته ،بلاشک در سیطره ایران خواهد بود.💫⚡⚠️ نتانیاهو احمق رفت یه احمق تر جاش رو گرفته آخه گاگول چرا سعی می کنی تحریک کنی ایرانیا رو ؟؟ میزنن خار مادرتونو سرویس می کنن ها از ما گفتن بود درضمن ، خبرنگار صدای امریکا هر گوهی ک بهت میدن نخور واسه خایه مالی این امریکایی ها
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگاهی به سخنرانی‌های رهبران زن جهان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد🔺 کم بودن تعداد رهبران زن در نشست این هفته، که تنها یک دهم از کل سخنرانان را تشکیل می‌دادند، نشانگر موانعی است که هم در کشورهای در حال توسعه و هم در کشورهای توسعه یافته، برای دستیابی به سطوح بالا در دولت فراروی زنان قرار دارد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۵۰ میلیون و ۹۵۸ هزار دُز رسیدمجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۵۰ میلیون و ۹۵۸ هزار دُز رسید بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته، یک میلیون و ۱۶۹ هزار و ۴۷۸ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر اسرائیل در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با مقامات ارشد بحرین و امارات دیدار کردنخست وزیر اسرائیل در حاشیه مجمع عمومی سازمان_ملل با مقامات ارشد بحرین و امارات دیدار کرد نخست وزیر اسرائیل در این دیدار گفت: «ما از ثبات برخورداریم، به داشتن رابطه باور داریم، و می‌خواهیم آن را تا جایی که ممکن است گسترش دهیم.» ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »