سخنرانی بنت در موساد: با نزدیک شدن به زمان تصمیم برای برجام، کار زیادی در پیش دارید

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست ‌وزیر اسرائیل روز سه‌شنبه در سخنانی به اعضای سازمان جاسوسی اسرائیل گفت که با نزدیک شدن به زمان تصمیم‌گیری در مورد توافق با ایران، این سازمان «کار زیادی» برای انجام دادن دارد.

نفتالی بنت، نخست ‌وزیر اسرائیل، روز سه‌شنبه، دهم اسفند، در سخنانی به اعضای موساد، سازمان جاسوسی اسرائیل، گفت که با نزدیک شدن به زمان تصمیم‌گیری در مورد توافق قدرت‌های جهانی با ایران، این سازمان «کار زیادی» برای انجام دادن دارد.

یوسی کوهن، رئیس پیشین موساد، به طور تلویحی به نقش موساد در کشتن محسن فخری‌زاده، معاون وقت وزیر دفاع و «پدر برنامه هسته‌ای ایران» در ترور آذرماه سال ۱۳۹۹ در حومه تهران اشاره کرده است. نخست ‌وزیر اسرائیل گفت که براساس «بند غروب» در توافقی که در وین در حال تنظیم است، ایران پس از دو سال و نیم دوباره خواهد توانست که سانتریفیوژهای پیشرفته نصب و راه‌اندازی کند.

به نوشته وب‌سایت وای‌نت، در حالی که نگاه جهانی معطوف به تهاجم همه‌جانبه روسیه به اوکراین است، دور از چشم دنیا، برجام که اسرائیل با آن قاطعانه مخالف است، در حال احیا شدن است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گوه خورد با کارمندای خارکسته رادیو فردا 🍆🍆🍆

A time will come, when Muslim ummah will be in strife, and anti-islamic forces will capture major Muslim countries. Then Allah’s rehma will come and the true Islam will rise again. Time of Imam Al-Mahdi in Muhammad Qasim's dreams.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همسویی خامنه‌ای با پوتین در اولین واکنش او به جنگ در اوکراین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به اسرائیل در مورد انتقال اموال ثروتمندان روس از راه این کشوربا گسترش تهاجم روسیه به اوکراین و در پی برقراری تحریم‌های مالی علیه روسیه، واشینگتن به اسرائیل هشدار داد مراقب نقل و انتقال اموال الیگارش‌های ‌‌‌‌روس-اسرائیلی از راه اسرائیل باشد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

فن درلاین در گفتگو با یورونیوز: دیگر به پوتین هیچ اعتمادی نیسترئیس کمیسیون اتحادیه اروپا می‌گوید رسانه‌های روسی هوادار کرملین از جمله «راشا تودی» و «اسپوتنیک» دیگر اجازه ندارند به پخش «تبلیغات سمی و مخرب» خود در اتحادیه اروپا بپردازند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وعده گروه ۷ به تحریم‌های جدید علیه روسیه در صورت ادامه عملیات در اوکراین«جی هفت»، گروه متشکل از هفت کشور قدرتمند جهان، تهدید کرد که اگر اشغال اوکراین ادامه پیدا کند تحریم‌های جدیدی متوجه روسیه خواهد شد. این گروه طی بیانیه‌ای تاکید کرد که دستاوردهای نظامی روسیه در این جنگ به رسمیت شناخته نخواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'اُمیکرون' در کشور رو به افول / شرط برقراری شرایط مناسب در نوروزعضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با بیان اینکه داریم به سمتی می‌رویم که اُمیکرون را کنترل کنیم، گفت: متاسفانه همچنان در آی‌سی‌یو بیمارستان‌ها، بیماران بدحال بستری هستند و به همین دلیل هم هست که همچنان مرگ و میر در حد بالایی قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر روسیه در مصر: در صورت اعمال تحریم‌ها صادرات گاز به اروپا را قطع می‌کنیمبه‌دنبال واکنش کشورهای غربی به حمله نظامی روسیه علیه اوکراین، گئورگی بوریسینکو، سفیر روسیه در مصر اعلام کرد که اگر تحریم‌ها علیه مسکو اعمال شود، این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »