سخنرانی بنت در موساد: با نزدیک شدن به زمان تصمیم برای برجام، کار زیادی در پیش دارید

10/12/1400 04:36:00 ب.ظ

نخست ‌وزیر اسرائیل روز سه‌شنبه در سخنانی به اعضای سازمان جاسوسی اسرائیل گفت که با نزدیک شدن به زمان تصمیم‌گیری در مورد توافق با ایران، این سازمان «کار زیادی» برای انجام دادن دارد.

نخست ‌وزیر اسرائیل روز سه‌شنبه در سخنانی به اعضای سازمان جاسوسی اسرائیل گفت که با نزدیک شدن به زمان تصمیم‌گیری در مورد توافق با ایران، این سازمان «کار زیادی» برای انجام دادن دارد. نسخه چاپی نفتالی بنت، نخست ‌وزیر اسرائیل، روز سه‌شنبه، دهم اسفند، در سخنانی به اعضای موساد، سازمان...

نسخه چاپی نفتالی بنت، نخست ‌وزیر اسرائیل، روز سه‌شنبه، دهم اسفند، در سخنانی به اعضای موساد، سازمان جاسوسی اسرائیل، گفت که با نزدیک شدن به زمان تصمیم‌گیری در مورد توافق قدرت‌های جهانی با ایران، این سازمان «کار زیادی» برای انجام دادن دارد.

آقای بنت که به مقر موساد در تل‌آویو رفته بود، با اشاره به مذاکرات جاری میان ایران و طرف‌های باقی‌مانده در برجام، برای احیای این توافق هسته‌ای، به داوید برنئا، رئیس موساد و سایر اعضای این سازمان گفت از چیزی که الان اسرائیل در مورد مذاکرات وین آگاه است، به نظر می‌رسد که وظایف زیادی بر دوش سازمان شما خواهد افتاد.

وی توضیح بیشتری نداد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گوه خورد با کارمندای خارکسته رادیو فردا 🍆🍆🍆 A time will come, when Muslim ummah will be in strife, and anti-islamic forces will capture major Muslim countries. Then Allah’s rehma will come and the true Islam will rise again. Time of Imam Al-Mahdi in Muhammad Qasim's dreams.

همسویی خامنه‌ای با پوتین در اولین واکنش او به جنگ در اوکراین

هشدار آمریکا به اسرائیل در مورد انتقال اموال ثروتمندان روس از راه این کشوربا گسترش تهاجم روسیه به اوکراین و در پی برقراری تحریم‌های مالی علیه روسیه، واشینگتن به اسرائیل هشدار داد مراقب نقل و انتقال اموال الیگارش‌های ‌‌‌‌روس-اسرائیلی از راه اسرائیل باشد.

فن درلاین در گفتگو با یورونیوز: دیگر به پوتین هیچ اعتمادی نیسترئیس کمیسیون اتحادیه اروپا می‌گوید رسانه‌های روسی هوادار کرملین از جمله «راشا تودی» و «اسپوتنیک» دیگر اجازه ندارند به پخش «تبلیغات سمی و مخرب» خود در اتحادیه اروپا بپردازند.

وعده گروه ۷ به تحریم‌های جدید علیه روسیه در صورت ادامه عملیات در اوکراین«جی هفت»، گروه متشکل از هفت کشور قدرتمند جهان، تهدید کرد که اگر اشغال اوکراین ادامه پیدا کند تحریم‌های جدیدی متوجه روسیه خواهد شد. این گروه طی بیانیه‌ای تاکید کرد که دستاوردهای نظامی روسیه در این جنگ به رسمیت شناخته نخواهند شد.

'اُمیکرون' در کشور رو به افول / شرط برقراری شرایط مناسب در نوروزعضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با بیان اینکه داریم به سمتی می‌رویم که اُمیکرون را کنترل کنیم، گفت: متاسفانه همچنان در آی‌سی‌یو بیمارستان‌ها، بیماران بدحال بستری هستند و به همین دلیل هم هست که همچنان مرگ و میر در حد بالایی قرار دارد.

سفیر روسیه در مصر: در صورت اعمال تحریم‌ها صادرات گاز به اروپا را قطع می‌کنیمبه‌دنبال واکنش کشورهای غربی به حمله نظامی روسیه علیه اوکراین، گئورگی بوریسینکو، سفیر روسیه در مصر اعلام کرد که اگر تحریم‌ها علیه مسکو اعمال شود، این کشور