سخنرانی ظریف در جلسه شورای امنیت سازمان ملل با محوریت تشریح طرح «ابتکار صلح هرمز »

03/07/1398 09:25:00 ب.ظ

در جلسه امروز شورای امنیت به ریاست سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه، وزیر امور خارجه ایران به تفصیل درباره طرح جدید رئیس جمهور کشورمان در خصوص خلیج فارس وتنگه هرمز صحبت کرد.

محمد جواد ظریف در جلسه شورای امنیت سازمان ملل به دعوت روسیه حضور و سخنرانی کرد.

به گزارش ایسنا،در جلسه امروز شورای امنیت به ریاست سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه، وزیر امور خارجه ایران به تفصیل درباره طرح جدید رئیس جمهور کشورمان در خصوص خلیج فارس وتنگه هرمز صحبت کرد..Aa.Aa.به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان روز سه‌شنبه با اشاره به مقاله فارین پالیسی در توییتی نوشت: این یادآور روزانه به شماست که تنها اسرائیل در منطقه ما از سلاح هسته‌ای برخوردار است و چگونه دوگانگی امروز آمریکا، چهل سال پیش نیز بر این کشور حکمفرما بوده است..

انتهای پیام..جواد ظریف در گفتگو با کریستین امانپور خبرنگار ارشد این شبکه تلویزیونی تحریم جدید آمریکا علیه بانک مرکزی ایران را نشانی از «جدی نبودن» آمریکا در پیگیری مسیر دیپلماسی خواند..

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

چرا مردم ایران از این طرح خبر ندارن؟؟؟ این طرح میخواد چکار بکنه؟ خوبه ادم روش زیاد باشه مغازه دارها هر قیمتی بخاند رو اجناس میزارند و خرتوخر هست،اینم فقط چرت میگه راجع‌به بخشیدن باقیمانده ۱۰ درصدی خزر چطور؟ مستعمره روس شدن ایران، چطور؟ ایشان بیجا کردن، اینان نماینده مردم ایران نیستن اینها گروگان_گیران مردم هستن. شماها هم به خودتون بیایید دیگه داریم همه بخاطر منفعت طلبی امثال شما به قهقرا میرویم و همه با هم نابودیم میشیم، فکر نسل آینده خودت باش(بچه_هاتون) BloodLustRegimeMustGo(IRofIran)

پیشنهاد ظریف به ترامپ: بازرسی دائمی آژانس در مقابل لغو دائمی تحریم‌هاوزیر خارجه ایران در گفتگو با سی‌ان‌ان نیت آمریکا برای مذاکره با ایران را جدی نمی‌داند.

ظریف خطاب به اروپا: پیش از پایبندی به برجام، توافق جدیدی در کار نیستوزیر خارجه ایران به اظهارات بوریس جانسون در خصوص طرح مذاکرات جدید برای حصول به توافقی تازه با ایران واکنش نشان داد. هرگونه مذاکره با رژیم نامشروع استبداد فقها خیانت به آزادی وانسانیت است . با مردم ایران همراه شوید . پس برای چی باید ترامپ مذاکره کند ؟ تحریم ها را بردارد که شما چه کنید ؟ دست از حمایت از تروریست‌ها و آدم ربایی بردارید؟ شما مذاکره لازم ندارید شما پس گردنی لازم دارید . 😍

ظریف: در منطقه ما، تنها رژیم صهیونیستی سلاح هسته‌ای داردظریف: این یادآور روزانه به شماست که تنها اسرائیل در منطقه ما از سلاح هسته‌ای برخوردار است و چگونه دوگانگی امروز آمریکا، چهل سال پیش نیز بر این کشور حکمفرما بوده است پاکستان چی همسایه عربستان پاکستان هند

واکنش ظریف نسبت به ادعاهای واهی آمریکا در قبال برنامه اتمی ایرانوزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اتهامات واهی آمریکا علیه ایران در برنامه اتمی، واشنگتن را دارای سیاست دوگانه در موضوع هسته‌ای اسرائیل دانست.

ظریف: اسرائیل تنها دارنده تسلیحات هسته‌ای در منطقه ما استوزیر امور خارجه ایران، اسرائیل را تنها کشور دارای تسلیحات هسته‌ای در منطقه دانسته و گفت که دوگانگی آمریکا 40 سال قدمت دارد. - خبرگزاری آناتولی

ظریف: به دیپلماسی امیدوارموزیر امور خارجه ایران محور نشست کمیسیون مشترک با وزیران خارجه 1+4 را بررسی برای حفظ برجام دانسته و گفت همیشه به دیپلماسی امیدوارم. - خبرگزاری آناتولی