سختگیری جدید برای شهروندان کشورهای ثالث عازم به بریتانیا که از فرانسه عبور می‌کنند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سختگیری جدید برای شهروندان کشورهای ثالث عازم به بریتانیا که از فرانسه عبور می‌کنند جزئیات بیشتر🔽

مقامات فرانسوی تصمیم گرفته اند برای شهروندان برخی ازکشورهای ثالث غیراروپایی که ویزای بلندمدت بریتانیا و یا کارت اقامت این کشور را دارند و قصد دارند از فرانسه به عنوان محل ترانزیت استفاده کنند‌، روند اعطای ویزای موقت را دردستور کار قراردهد.

این تصمیم در پی نهایی شدن خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و قوانین جدید مهاجرتی بین این کشور و اتحادیه اروپا گرفته می شود. به این ترتیب از این پس شهروندان برخی از کشورهای سه قاره آمریکای جنوبی، آسیا و آفریقا که از فرانسه برای رفتن به بریتانیا استفاده می کنند باید ویزای موقت فرانسه را هم داشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اروپا برای محافظت از شهروندان در برابر هوش مصنوعی قوانین جدید وضع می‌کنددو کمیسر بازار داخلی و رقابت اتحادیه اروپا روز چهارشنبه طرح تضمین و اعتمادسازی شهروندان اروپایی در برابر گسترش فناوری‌های هوش مصنوعی را معرفی کردند. BrusselsBureau
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۸۵ فوتی جدید کرونا در کشور / ۶۲۵۱ مبتلای جدید شناسایی شدندسخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و همچنین فوتی ناشی از کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۷۳ فوتی جدید کرونا در کشور/شناسایی ۸۲۷۰ بیمار جدید۷۳ فوتی و ۸۲۷۰ مبتلای جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۸۲۷۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۷۳ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۱۵۹۸۸۷۵ نفر *تعداد بهبودیافتگان: ۱۳۶۵۲۵۳ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۵۹۷۳۶ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از آمبولانس برای قاچاق چوب، شیوه جدید قاچاق‌چیانآمبولانس چقدر تو مملکت ما کاربرد داره...
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مددی: برای فکری آرزوی موفقیت دارم / تا 24 ساعت آینده سرمربی جدید معرفی می‌شودمدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره استعفای محمود فکری صحبت کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »