سجادی: باید قاطعانه از اسکوچیچ حمایت کنیم/ خیال تیم ملی راحت باشد

25/01/1401 09:24 ب.ظ

وزیر ورزش: *باید قاطعانه از اسکوچیچ حمایت کنیم *خیال تیم ملی راحت باشد *تیم ملی ما فوق العاده است *امیدوارم بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم *بازی خوب و کیفیت خوب می‌خواهیم *من بعضی وقت‌ها از گرفتاری فدراسیون‌ها شب نمی‌توانم بخوابم

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید همه حمایت از تیم ملی و سرمربی است تا حضور قدرتمندانه‌ای به جام جهانی داشته باشد. او درباره شرایط تیم ملی بزرگسالان گفت: برنامه‌ها و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی باید مدون پیش برود و در دستور کار قرار بگیرد. این مسأله به عنوان یک برنامه مهم و کوتاه مدت اجرایی است. باید ببینیم چه خدمتی از دست ما بر می‌آید.

وظیفه ما حمایت از تیم ملی، سرمربی و دستیاران سرمربی است. باید قاطعانه از اسکوچیچ حمایت کنیم و در خدمت تیم ملی خواهند بود.

وزیر ورزش درباره بسته شدن حساب فدراسیون فوتبال توسط سازمان امور مالیات عنوان کرد: برخی از فدراسیون‌ها درباره بحث مالیاتی‌شان گله‌مند هستند. من یک تیم ویژه تشکیل دادم و آقای پولادگر و آقای مهندس مطلبی، معاون اداری و مالی و برخی از کارشناسان و متخصصان اعضای این تیم هستند. سعی کردیم به امور مالی فدراسیون‌ها ورود کنیم تا مشکلات مالی حل شود و فدراسیون‌ها از این شرایط خارج شوند.

او ادامه داد: در فصل زمستان چنین مشکلاتی برای فدراسیون‌ها به وجود آمد و تا منابع مالی را فراهم کردیم، پول را به عنوان بدهی مالی بلوکه کردند. این مسأله خوب نیست. تکالیف مالیاتی سالیان قبل گریبان گیر فدراسیون‌ها شده بود و اکنون غافلگیر شدند. این اعداد بزرگ بدهی مالیاتی اکنون نیست و جوری که به من گزارش داده‌اند، در محاسبات یک عدد حدودی اعلام شده است. این‌ها باید پیگیری شود و تکالیف ماست. این‌ها خبرهای خوبی نیست. من بعضی وقت‌ها از گرفتاری فدراسیون‌ها شب نمی‌توانم بخوابم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نعیمه ظفر سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان عمان شدفدراسیون بسکتبال عمان اعلام کرده است که «نعیمه ظفر» سرمربی ایرانی سابق تیم‌های ملی بسکتبال_زنان ایران و قطر، از این پس سرمربی‌گری تیم ملی زنان عمان را برعهده خواهد داشت. اخبار_ایران

طلا برای تیم ملی تپانچه زنان ایران در مسابقات تیراندازی جام جهانی برزیلتیم بانوان ایران متشکل از الهام هریجانی، گلنوش سبقت‌اللهی و هانیه رستمیان در مرحله مقدماتی در رقابت با سه تیم دیگر با رکورد ۸۶۵.۲۷ اول شد زنان نجیب وپرافتخار ایران❣

حمایت علی خامنه‌ای از قتل شهروندان اسرائیلی در خیابانعلی_خامنه‌ای،رهبر جمهوری اسلامی در تازه‌ترین موضع‌گیری خود علیه اسرائیل، از خشونت‌های جاری فلسطینیان علیه شهروندان اسرائیلی با عنوان «بیداری» جوانان فلسطینی استقبال کرده است.او همچنین گفته با این روند«پیروزی نهایی از آنِ مردم فلسطین خواهد بود.» اسرائیل

اعلام حمایت خامنه‌ای از قتل شهروندان اسرائیلی در خیابان‌هارهبر جمهوری اسلامی در تازه‌ترین موضع‌گیری خود علیه اسرائیل، از خشونت‌های جاری فلسطینیان علیه شهروندان اسرائیلی با عنوان «بیداری» جوانان فلسطینی استقبال کرده است. به گزارش... علی روضه خوان، مانند سلف‌اش ـ خمینی ـ از قتل ایرانیان در خیابان‌های تهران هم حمایت کرده.

زلنسکی: اتحادیه اروپا باید حمایت مالی از ماشین جنگی روسیه را متوقف کندرئیس جمهور اوکراین گفت که اتحادیه اروپا باید حمایت مالی از ماشین جنگی روسیه را متوقف کند. - خبرگزاری آناتولی

اعلام حمایت سارکوزی از ماکرون در انتخابات ریاست‌جمهورینیکولا سارکوزی رئیس جمهور اسبق فرانسه حمایت خود را از امانوئل ماکرون در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، حمید سجادی در حاشیه دیدار دوستانه تیم ملی امید و گل گهر در پاسخ به سوالی درباره وضعیت ملی‌پوشان امید و تیم ملی اظهار کرد: آقای قلعه‌نویی همه چیز را گفت. من چه باید بگویم؟ دیروز مهدی مهدوی‌کیا برنامه‌های تیم ملی را به ما اعلام کرد و بسیار ارزشمند بود. ما به عنوان وزارت ورزش و جوانان وظایف حمایتی داریم و باید شرایط را برای همه فدراسیون‌ها از جمله فدراسیون فوتبال فراهم کنیم. دوست داریم بعد از ۴۸ سال تیم‌ ملی‌مان به المپیک راه پیدا کند و در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

او درباره شرایط تیم ملی بزرگسالان گفت: برنامه‌ها و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی باید مدون پیش برود و در دستور کار قرار بگیرد. این مسأله به عنوان یک برنامه مهم و کوتاه مدت اجرایی است. باید ببینیم چه خدمتی از دست ما بر می‌آید. وظیفه ما حمایت از تیم ملی، سرمربی و دستیاران سرمربی است. باید قاطعانه از اسکوچیچ حمایت کنیم و در خدمت تیم ملی خواهند بود.

وزیر ورزش درباره بسته شدن حساب فدراسیون فوتبال توسط سازمان امور مالیات عنوان کرد: برخی از فدراسیون‌ها درباره بحث مالیاتی‌شان گله‌مند هستند. من یک تیم ویژه تشکیل دادم و آقای پولادگر و آقای مهندس مطلبی، معاون اداری و مالی و برخی از کارشناسان و متخصصان اعضای این تیم هستند. سعی کردیم به امور مالی فدراسیون‌ها ورود کنیم تا مشکلات مالی حل شود و فدراسیون‌ها از این شرایط خارج شوند.

او ادامه داد: در فصل زمستان چنین مشکلاتی برای فدراسیون‌ها به وجود آمد و تا منابع مالی را فراهم کردیم، پول را به عنوان بدهی مالی بلوکه کردند. این مسأله خوب نیست. تکالیف مالیاتی سالیان قبل گریبان گیر فدراسیون‌ها شده بود و اکنون غافلگیر شدند. این اعداد بزرگ بدهی مالیاتی اکنون نیست و جوری که به من گزارش داده‌اند، در محاسبات یک عدد حدودی اعلام شده است. این‌ها باید پیگیری شود و تکالیف ماست. این‌ها خبرهای خوبی نیست. من بعضی وقت‌ها از گرفتاری فدراسیون‌ها شب نمی‌توانم بخوابم. مگر می‌شود فدراسیونی که برای کشور افتخار آفرینی می‌کند، بدهی داشته باشد و در مسائل مالی خودش مشکل داشته باشد.

سجادی اضافه کرد:‌ برای این مسأله تیم ویژه تشکیل دادیم و تا آخر کنار روسای فدراسیون‌ها هستیم. اصلا جای نگرانی نیست و مهم این است که می‌دانیم مشکل کجاست اما این‌ها مشکلات یک روزه حل نمی‌شود. البته خوشبختانه وزارت اقتصاد و امور دارایی کمک می‌کند. تیم ملی هم راه دشواری دارد اما خیال‌شان راحت باشد چون از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم. تیم ملی ما فوق العاده است و امیدوارم بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. بازی خوب و کیفیت خوب می‌خواهیم. امیدوارم یک بلوغ خوب را از تیم ملی ببینیم.