ستاره سرخ و پاری‌سن‌ژرمن، دو برند متفاوت فوتبال در پاریس - BBC News فارسی

24/08/1400 01:56:00 ب.ظ

ستاره سرخ و پاری‌سن‌ژرمن، دو برند متفاوت فوتبال در پاریس

به گفته دیوید بلیون، اگر پاری‌سن‌ژرمن یک فیلم پرفروش هالیوودی باشد، ستاره سرخ فیلمی هنری و مستقل به کارگردانی کن لوچ یا میشل گوندری است درباره قدیمی‌ترین و بدون شک با کلاس‌ترین باشگاه فوتبال در پایتخت فرانسه. برنامه ها پایان پادکست پاری‌سن‌ژرمن از نظر مالی و مخاطبان در دنیای کاملاً متفاوتی نسبت به ستاره سرخ فعالیت می‌کند، حتی نسبت به سومین تیم حرفه‌ای پایتخت، اف‌سی پاریس، که فصل گذشته در لیگ دسته دو، پنجم شد و قرار است با سرمایه گذاری اخیر پادشاهی بحرین...

برنامه ها پایان پادکست پاری‌سن‌ژرمن از نظر مالی و مخاطبان در دنیای کاملاً متفاوتی نسبت به ستاره سرخ فعالیت می‌کند، حتی نسبت به سومین تیم حرفه‌ای پایتخت، اف‌سی پاریس، که فصل گذشته در لیگ دسته دو، پنجم شد و قرار است با سرمایه گذاری اخیر پادشاهی بحرین دوران جدیدی را آغاز ‌کند، نیز بسیار متفاوت است.

اما پاری‌سن‌ژرمن و ستاره سرخ هر دو به دنبال جذابیت دنیای مد و انرژی فوق‌العاده پاریسی هستند و برندهای منحصربه‌فرد آنها باعث جلب توجه جهانی شده است. پاری‌سن‌ژرمن برای ستارگان کهکشانی خود و ستاره سرخ به دلیل زیربنای عمیق فرهنگی و توجه به گوناگونی فرهنگی و آگاهی اجتماعی.

بلیون به بخش ورزش بی‌بی‌سی می‌گوید: "ما علاقه‌مند به کارهای هنری و خلاقانه هستیم و می‌خواهیم از این طریق باشگاه خود را در سراسر جهان معرفی کنیم. به باور ما ستاره سرخ آن قدر تاریخ زیبا و جذابی دارد که شایسته است توسط مردم شنیده شود." headtopics.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>