ستاره تنیس چین ادعای خود را پس گرفت؛ پنگ شوآی: «به من تجاوز نشده»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ستاره تنیس چین ادعای خود را پس گرفت؛ پنگ شوآی: «به من تجاوز نشده» جزئیات بیشتر🔽

ماه گذشته میلادی این ستاره ۳۵ ساله تنیس چین با پستی در شبکه‌های اجتماعی چین جانگ گائولی، معاون پیشین نخست وزیر این کشور را به رابطه جنسی اجباری با خود متهم کرد. آقای گائولی ۷۵ ساله یکی از سران حزب حاکم کمونیست بوده و همچنان بعد از بازنشستگی هم از چهره‌های بانفوذ سیاسی چین محسوب می‌شود. پست ادعایی پنگ شوای بسرعت از شبکه های اجتماعی چین حذف شد با این حال بازتاب بین المللی زیادی پیدا کرد و واکنش‌های زیادی را برانگیخت..

انجمن بین المللی تنیس زنان حتی تا آنجا پیش رفت که برگزاری کلیه تورنمنت‌های تنیس زنان در چین را به حال تعلیق درآورد و از سرگیری رقابت ها را منوط به حصول اطمینان از وضعیت این ورزشکار کرد. تصاویری از خانم شوآی چند روز پس از «ناپدید شدن» از سوی یک رسانه دولتی پخش شد و کمی بعدتر هم توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک از طریق ویدئو کنفرانس حال او را جویا شد. با این حال سابقه دولت چین در سرکوب و نحوه پخش مصاحبه و صحبت های پنگ شوای فرضیه تحت فشار بودن او را تقویت کرد و از نگرانی ها نکاست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با توجه به روال جاری در حکومتهای توتالیتر ایشان باید اعلام کند که نه تنها مورد تجاوز قرار نگرفته بلکه خودش تجاوز کرده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش‌ها: شبە‌نظامیان وابسته به ایران در سوریە «از ترس حملات اسرائیل» مواضع خود را تغییر داده‌اند🔺 گزارش‌ها: شبە‌نظامیان وابسته به ایران در سوریە «از ترس حملات اسرائیل» مواضع خود را تغییر داده‌اند ▪ اسرائیل در سال‌های اخیر حملات خود را علیه عوامل نیابتی ایران در سوریه تشدید کرده و شماری از این نیروها را کشته است. ⬇ بیشتر بخوانید: میگفت زمان زدن و در رفتن گذشته الان هم میخورن هم خودشون در میرن، ولی اونا ولکن نیستن میگن کجا در میرید؟ هرجا برید میائیم و میزنیمتون. کسی که با داعش می جنگه از ارباب داعش(اسرائیل) ترسی نداره. شما تاکتیک جنگی رو اسمش رو میگذارید 'ترس'؟ پس کی سال 2006 پدر اسرائیلی ها رو درآورد 33 روز جنگ؟ چه گروهی دهه 1980 اسرائیل رو از لبنان انداخت بیرون؟ تا الان موافق بمباران مزدور رژیم بودیم اما این سیاست کافی نیست و بازدارنده نَمیباشد و باید رفت سُراغ سَر مار در ایران و لبنان.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان با همتای کنگویی و سنگالی خود در استانبولروسای جمهور ترکیه و جمهوری دموکراتیک کنگو و سنگال در استانبول دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری آمریکا پایان دادن به همه‌گیری کرونا را در صدر اولویت‌های خود می‌داندجو بایدن، نخستین روزهای کار خود را با هدف غلبه بر دوران تیره همه‌گیری کرونا آغاز کرد. خودتان تولید وآغاز کرده اید واگر خودتان هم بتوانید به این دسیسه پایان دهید که احتمال کمی دارد🤣 تازه هنر نکرده اید 👺🤣👺 بایدن مایه ننگ آمریکا و مردم آن میباشد حزب دموکرات آمریکا در بُن بست میباشد و حامی اَسلام‌گراهای ضد اسرائیل و حامی فرقه کَذاب شیعه و روزی عواقب سیاست های خود را در آینده خواهد دید. حزب دموکرات آمریکا رَفیق آیت الله ها. این حزب نقش بسیار مهم و مُخرب در توطئه ۵۷ در ایران را بازی نَمود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انقلاب فرزندان خود را می‌خورد؟ پرگارانقلاب‌ها فرزندان خود را می‌خورند؟ اگر چنین باشد، انقلاب ایران یکی از مثال‌های واضح چنین حکمی نیست؟ مهمان‌های برنامه: عبدالله مهتدی؛ فعال سیاسی و سعید برزین؛... خب بی بی سی هم مال منو میخورد 1.1 برنامه پرگار اگر در تویتر منتشر بشود بهتر است.چون فضای فیس بوک فضای امنی برای همه نیست که اظهار نظر کنند. ضمنا ضمن احترام به داریوش کریمی عزیز، یک سالی است برنامه افت زیادی پیدا کرده است و از اهمیت برنامه کاسته شده است. پیش از این برنامه پرگار همسو با بخش خبری این شبکه نبود👇 1.2 اما یکسالی است که پرگار خیلی تخت تاثیر فضای سیاست زده بخش خبری بی بی سی فارسی گام برمیدارد. برنامه ها انگار سفارش شده اند. خواسته یا ناخواسته برنامه ها گویا در جهت ارائه تصویر بهتر از چهره نظام گام بر میدارند. یا شاید جهت برای تخریب یک جریانی آن را با ج.ا مقایسه میکنند که👇
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تگزاس در مرز خود با مکزیک دیوار می‌سازد | DW | 19.12.2021ایالت تگزاس آمریکا قصد دارد در مرز های خود با مکزیک دیوار بسازد. احداث این دیوار مرزی یکی از پروژه‌های ترامپ بود که بایدن آن را متوقف کرده است. اما فرماندار تگزاس تصمیم گرفته دوباره این پروژه را عملی کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

منابع مطلع به صدای آمریکا: ارتش سوریە آزاد خواهان مبادله پناهجویان ایرانی با اسرای خود استاین افراد از ترس دیپورت شدن بە ایران، خود را سوریەای معرفی کردە بودند. ترکیە هم پس از چند روز آنها را بە گروە ارتش سوریە آزاد تحویل داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »