ستاره‌های جدید ورزش در ۲۰۲۰ چه کسانی هستند؟

29/12/2019 06:36:00 ب.ظ

ستاره‌های جدید ورزش در ۲۰۲۰ چه کسانی هستند؟

ستاره‌های جدید ورزش در ۲۰۲۰ چه کسانی هستند؟

المپیک ورزش سال ۲۰۲۰جهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. بازی‌های توکیو اما تنها رویداد ورزشی ۱۲ ماه آینده نیست که فرصت قهرمان شدن را در اختیار ستاره‌های جدید قرار می‌دهد. این‌ مطلب به ورزشکارانی می‌پردازد که انتظار می‌رود در سال جدید میلادی نام‌شان چه در توکیو و چه در جاهای دیگر دنیا بیشتر بر سر زبان‌ها بیفتد.

برگزارکنندگان المپیک، علاقمند به گسترش این بازی‌ها با هدف جذب مخاطبان جدید و جوان‌تر هستند و امیدوارند حضور افرادی مثل شار در این رقابت‌ها به تحقق این هدف کمک کند. استراتژی کاملا توسعه‌یافته این ورزشکاران در شبکه‌های اجتماعی و روش ارتباطی‌ آن‌ها با طرفداران خود که در آن معمولا از فاصله میان ورزشکار و هوادار خبری نیست، باعث جذب این قشر از مخاطبان خواهد شد.

بریانا ویلیامز ( جامائیکا): دو و میدانیحق نشر عکسImage captionما حدس می‌زدیم ویلیام سال ۲۰۱۹ شکوفا شود، آیا ۲۰۲۰ سال درخشش او خواهد بود؟انتظار می‌رفت ۲۰۱۹ سال ظهور قهرمان آینده جامائیکا در رقابت‌های دوی سرعت زنان در المپیک باشد، اوضاع اما طور دیگری پیش رفت.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Just keep politics OUT of Sports..!

آیا رزمایش دریایی ایران، روسیه و چین به‌معنای تشکیل قطب جدید در روابط بین‌الملل است؟وقتی کارشناس رجب سفر اف گفت سه ابر قدرت جهان در این رزمایش شرکت کردن زود مصاحبه ایشان را قط کردید با این حال دمش گرم جوری حرف می زد که دیگه نتوانید زیاد سانسورش کنید

کشته شدن یک آمریکایی در حمله راکتی به پایگاهی در کرکوکپایگاه کی‌۱ در نزدیکی شهر نفت‌خیز کرکوک، با پرتاب چند راکت مورد حمله قرار گرفته است. این پایگاه علاوه بر نیروهای عراقی محل استقرار نیروهای آمریکایی نیز هست. BBC طبقه نظر سنجی که در آلمان صورت گرفت خامنه ای خطرناک نرین رهبر جهان پس این رو هم گزارش کن اگه واقعا بی طرفی وقتش که امریکایها از کل منطقه خاور میانه خارج شوند . جون عزیزه مگه نه ؟ 😌😌😌 راکت بعدی انشاءالله در کاخ سفیدِ روسیاهان

کشته و زخمی شدن چندین آمریکایی در حمله‌ به پایگاهی نظامی در کرکوک عراقبنا به اعلام ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش که ایالات متحده آمریکا آن را رهبری می‌کند شامگاه جمعه

گلچین بدون شرح هفته؛ از آتش‌ در استرالیا تا بابانوئل در صربستان🎥گلچین بدون شرح هفته؛ از آتش‌ در استرالیا تا بابانوئل در صربستان این ویدئو را ببینید🔽

متوسط عمر ازدواج در آلمان بیشتر از عمر ازدواج در ایران است | DW | 28.12.2019آمار منتشر شده در ایران نشان می‌دهد که متوسط عمر ازدواج‌هایی که به طلاق منجر شده‌اند ۹ سال است. به این ترتیب ازدواج‌ها در آلمان پایدارتر هستند، زیرا به طور متوسط پس از ۱۵ سال به طلاق می‌انجامند. vielleicht weil sie keine andere Alternative haben :)) جمهوری اسلامی هیچی واسمون نذاشته نه خانواده ،نه آموزش و پرورش ،نه بهداشت و نه اقتصاد و امنیت ،فقط و فقط تروریست پروری و نفرت برانگیز مادرقحبه برزگر ما این امارها را بهتر از تو میدانیم پس بخاطر انحراف اذهان از هدف اصلی که سرنگونی هست هر گهی میخوری حتی اگر توانستی از عورت مادر و زن خود امار میسازی

قرارگرفتن در لیست سیاه FATF در نتیجه انتخابات تاثیرگذار خواهد بودیک عضو فراکسیون امید با تاکید بر این‌که «حاکمیت نقش زیادی در باز شدن فضای انتخابات و افزایش مشارکت دارد»، گفت: باید از انسداد در مسائل اقتصادی و اجتماعی، انتخابات و FATF دست برداشته شود، چون قرارگرفتن ایران در لیست سیاه به معنای تاثیرگذاری مستقیم در نتیجه انتخابات است.

پشت صحنه یک روز تاریخی؛ چگونه یک انسان ماراتن را زیر دو ساعت دوید؟ برگزارکنندگان المپیک، علاقمند به گسترش این بازی‌ها با هدف جذب مخاطبان جدید و جوان‌تر هستند و امیدوارند حضور افرادی مثل شار در این رقابت‌ها به تحقق این هدف کمک کند.امید شکری کله‌سر تحلیل‌گر حوزه دیپلماسی و امنیت انرژی در ماه‌های گذشته و پس از حمله به تانکرهای نفتی و همچنین توقیف نفتکش‌ها در منطقه، مساله امنیت عرضه و ترانزیت انرژی بار دیگر مورد توجه کشورهای عمده مصرف‌کننده انرژی و قدرت‌های بزرگ جهانی قرار گرفت.ارتش آمریکا در بیانیه ای که عصر جمعه به وقت واشنگتن منتشر شد گفت که در این حمله یک پیمانکار غیرنظامی اهل آمریکا کشته و چند نظامی آمریکایی و عراقی زخمی شده اند.در حمله‌ای موشکی به پایگاهی نظامی در شهر کرکوک در شمال عراق یک آمریکایی کشته و چندین تن دیگر از نظامیان آمریکایی زخمی شدند.

استراتژی کاملا توسعه‌یافته این ورزشکاران در شبکه‌های اجتماعی و روش ارتباطی‌ آن‌ها با طرفداران خود که در آن معمولا از فاصله میان ورزشکار و هوادار خبری نیست، باعث جذب این قشر از مخاطبان خواهد شد. بریانا ویلیامز ( جامائیکا): دو و میدانی حق نشر عکس Image caption ما حدس می‌زدیم ویلیام سال ۲۰۱۹ شکوفا شود، آیا ۲۰۲۰ سال درخشش او خواهد بود؟ انتظار می‌رفت ۲۰۱۹ سال ظهور قهرمان آینده جامائیکا در رقابت‌های دوی سرعت زنان در المپیک باشد، اوضاع اما طور دیگری پیش رفت.‌ان‌. جانشین احتمالی الین تامپسون ( المپیک ۲۰۱۶) و شلی-آن فریزر ( المپیک ۲۰۱۲)، بریانا ویلیامز ۱۷ ساله است که با وجود به جا گذاشتن رکوردهای پیاپی در رقابت‌های زیر ۲۰ سال، مسابقات رده بزرگسالان را به شکلی نه چندان خوشایند آغاز کرد. همین شبکه به نقل از یک منبع ائتلاف ضدداعش در عراق شمار راکت‌های پرتاب‌شده به سوی پایگاه را ۱۰ فروند گزارش کرده است. نتیجه آزمایش‌ دوپینگ ویلیامز پیش از مسابقات جهانی دو و میدانی در قطر که اولین حضور او در رده بزرگسالان به حساب می‌آمد مثبت از آب درآمد. هر‌گونه نا‌امنی در مسیر ترانزیت انرژی و کشورهای تولید‌کننده انرژی تاثیر مستقیمی بر امنیت انرژی کشورهای عمده مصرف‌کننده انرژی دارد. با این حال امیر کروان، نماینده ویلیامز ادعا کرد این ماده در داروی سرماخوردگی که بدون نسخه قابل تهیه و یکی از آشنایان به او داده، وجود داشته است هر چند اسمی از آن در فهرست ترکیبات فعال این دارو دیده نمی‌شود. هنوز هیچ طرفی اما مسئولیت این حمله موشکی را بر عهده نگرفته است.

به گفته او، خود ویلیامز هم در فرم کمیسیون مبارزه با دوپینگ جامائیکا به استفاده از این دارو اشاره کرده است. از نظر دولت چین، آمریکا می‌تواند با کنترل مسیرهای ترانزیت انرژی، رشد اقتصادی چین را زیر فشار بگذارد. هنوز گروهی مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته است. این توضیحات ظاهرا پذیرفته شد و ویلیامز به جای محرومیت از رقابت‌ها، توبیخ شد. نقطه قوت کلیدی ویلیامز، قدرت انفجاری‎اش است. می‌توان گفت یکی از دلایل شرکت این کشور در مانور سه‌جانبه با ایران و روسیه، امنیت انرژی این کشور است. او بسیار قدرتمند است، ماشین دونده‌ای که شخصیت به شدت جذابی هم دارد. وزارت خارجه آمریکا روز گذشته علت این تصمیم را حملات اخیر به ساختمان این کنسولگری در جریان ناآرامی‌های بصره عنوان کرد. نام بریانا ویلیامز در تیم اعزامی جامائیکا به مسابقات جهانی دو و میدانی ۲۰۱۹ در قطر قرار گرفت اما وقتی فهمید اضطراب روند آمادگی‌اش را بیش از حد مختل کرده، از این رقابت‌ها کناره‌گیری کرد. جنگ تجاری چین و آمریکا فرصت مناسبی برای صادرات نفت ایران به چین در بازار خاکستری فراهم کرد..

او در عوض روی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عنوان عرصه‌ای برای شروعی درخشان حساب باز کرده است. گابریل ورون ( برزیل) - فوتبال MIGUEL SCHINCARIOL Image caption توان ورزشی و استعداد ورون در گل زدن او را برای بسیاری از استعدادیاب‌ها جذاب کرده است گابریل ورون شاید به دلیل شباهت نام خانوادگی‌اش با خوان سباستین ورون، ستاره پیشین آرژانتین به نظر آرژانتینی بیاید، اما اهل برزیل است و ظاهرا بیشتر دنباله‌روی گابریل ژسوس، مهاجم برزیلی منچسترسیتی که نام کوچکی مشابه او دارد، است. به گفته وو چیان، سخنگوی وزارت دفاع چین، هدف این کشور از شرکت در رزمایش دریایی افزایش و تعمیق سطح همکاری بین ایران و روسیه و چین است. او که مثل گابریل ژسوس دست پرورده مدرسه فوتبال باشگاه پالمیراس است، در ماه نوامبر جلوی چشم هزاران هوادار برزیلی به همراه هم‌تیمی‌های خود قهرمانی در جام جهانی زیر ۱۷ سال را جشن گرفت. ورون سه گل در این تورنمنت زد و در نهایت توپ طلای رقابت‌ها را برد. یادآوری این نکته ضروری است که چین ۲۶ آبان‌ماه رزمایش مشترکی را با عربستان سعودی در بندر جده در دریای سرخ برگزار کرد، که هدف از آن «مقابله با تروریسم دریایی و دزدی دریایی» عنوان شد. بنابراین جای تعجب نیست که صحبت از پیوستن این بازیکن به باشگاه‌های اروپایی به خصوص تیم‌های شهر منچستر به میان آمده است.

اگر پای گابریل به منچستر یونایتد برسد، باید امیدوار باشد بتواند بیشتر از خوان سباستین، که همیشه به عنوان یکی از مأیوس‌کننده‌ترین خریدهای سر الکس فرگوسن مورد انتقاد قرار می‌گرفت، از این فرصت بهره ببرد. در این رزمایش، حدود ۷۰۰ نفر از نیروهای ایران و ۷۰۰ نفر از نیروهای ارتش چین شرکت داشتند. بیانکا آندرسکو ( کانادا): تنیس .