ستاد ملی کرونا مخالف حضور رییس جمهور در مجلس بود

22/05/1399 11:38 ق.ظ

معاون پارلمانی رئیس جمهوری: *رییس جمهوری اعلام امادگی کرده بودند که برای دفاع از مهندس خیابانی در مجلس حضور یابند *ستاد ملی کرونا مخالف حضور رییس جمهور در مجلس بود *حضور رئیس جمهور در مجامع تابع نظر ستاد ملی کروناست

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران با اشاره به علت عدم حضور روحانی در جلسه رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: رییس جمهوری اعلام امادگی کرده بودند که برای دفاع از مهندس خیابانی در مجلس حضوریابند، اما حضور ایشان در مجامع تابع تصویب ستاد ملی کرونا است و دفتر رییس‌جمهور استعلام کرده بودند و ستاد هم به دفتر رییس جمهور و به معاونت پارلمانی اعلام کرده بودند.

وی درباره عدم اعتماد مجلس به مدرس خیابانی اظهار کرد: مدت سرپرستی آقای مدس خیابانی از امروز منقضی شده و اقای رییس جمهور باید از مقام معطم رهبری برای اداره وزارتخانه با سرپرستی استجازه کنند و فکر می‌کنم‌ با استجازه از مقام معم رهبری این مشکل حل می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

توضیح قالیباف درباره عدم حضور رئیس جمهور در جلسه امروز مجلسسلیمی، نماینده مجلس: *عدم حضور رئیس جمهور، کسر شأن مجلس است *گفته می‌شود ستاد ملی مبارزه با کرونا به ایشان توصیه کرده که به مجلس نیاید *پس چطور به یک میلیون دانش‌آموز می‌گویید در کنکور شرکت کنند *مگر خون شما رنگین‌تر است *این تبعیض آشکار است

پیام معاون رئیس جمهور ترکیه در ارتباط با فعالیت‌های کشور در مدیترانه شرقی

عدم عضویت ایران در FATF مانع از حضور «غضنفر بانک» در چابهار شد/ آغاز سرمایه‌گذاری ایران در معادن افغانستان/ احتمال کاهش تجارت دو کشور در سال ۹۹رییس اتاق ایران و افغانستان اظهار داشت: مجوز اصولی غضنفربانک برای فعالیت در ایران صادر شده اما به دلایلی از جمله قوانین بانکی دو کشور و اینکه ایران عضو FATF نیست، غضنفر بانک نتوانست در ایران شعبه داشته باشد.

ستاد کرونا با تغییر تاریخ کنکور مخالفت کرد / برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی🔴کنکور سراسری در تاریخ قبلی برگزار می‌شود ستاد کرونا پیشنهاد تعویق برگزاری کنکور_سراسری را تصویب نکرد و بر این اساس کنکور در موعد مقرر قبلی و بدون تغییر برگزار می شود.

ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران با تغییر تاریخ کنکور مخالفت کرد - BBC News فارسیستاد کرونا پیشنهاد تعویق برگزاری کنکور سراسری را تصویب نکرد و بر این اساس، کنکور در بدون تغییر و در موعد قبلی برگزار می‌شود. دو وزارت علوم و بهداشت پیشنهاد تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری را داده بودند. برای آماده کردن شرایط و اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی قرار شده بود ستاد ملی مقابله با کرونا در این‌باره تصمیم بگیرد.

با مخالفت ستاد ملی مقابله با کرونا، کنکور در تاریخ مصوب قبلی برگزار می‌شود