سباستین کورتس، صدراعظم سابق اتریش در ۳۵ سالگی از دنیای سیاست کناره‌گیری می‌کند

11/09/1400 06:05:00 ب.ظ

سباستین کورتس، صدراعظم سابق اتریش در ۳۵ سالگی از دنیای سیاست کناره‌گیری می‌کند بیشتر بخوانید🔽

فساد, سیاست اتریش

سباستین کورتس، صدراعظم سابق اتریش در ۳۵ سالگی از دنیای سیاست کناره‌گیری می‌کند بیشتر بخوانید🔽

سباستین کورتس که به دنبال تحقیق قضایی دادستانی اتریش مجبور به کناره‌گیری از قدرت شد بدون ارائه جزئیات بیشتر از یک «چالش حرفه‌ای جدید» در زندگی‌اش سخن گفت. وی همچنین افزود که مایل است وقت بیشتری را به خانواده و پسرش که هفته پیش به دنیا آمد اختصاص دهد.

سباستین کورتس، صدراعظم سابق اتریش روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد از دنیای سیاست کناره‌گیری کند.رهبر ۳۵ ساله حزب محافظه‌کار مردم در اتریش دو ماه پیش به دنبال آغاز تحقیقات قضایی علیه او به ظن فساد مالی از ریاست دولت استعفاء داده بود. وی هم‌اکنون ریاست فراکسیون حزبش در پارلمان را نیز برعهده دارد. سباستین کورتس به خبرنگاران گفت که روز جمعه در جلسه دفتر فدرال حزب از مقام رهبری محافظه‌کاران کناره‌گیری خواهد کرد.

صدراعظم سابق اتریش گفت: «از امروز فصل جدیدی در زندگی من آغاز می‌شود.»به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیداو همچنین بدون ارائه جزئیات بیشتر از یک «چالش حرفه‌ای جدید» در زندگی‌اش سخن گفت. سباستین کورتس همچنین افزود که مایل است وقت بیشتری را به خانواده و پسرش که هفته پیش به دنیا آمد اختصاص دهد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

اون نون توش نیست، خر حمالی هست بیاد ایران تا ۱۰۰ سالگی ول نمیکنه احتمالا باطن سیاست پشت پرده رو دیده ،نتوانسته فیلم بازی کنه ! حکومت_در_سایه

درگیری مرزی طالبان و ایران؛ صادرات از مرز «میلک» دوباره از سر گرفته شدگمرک ایران اعلام کرد که پس از عادی شدن شرایط در مرز میلک، فعالیت تجاری در این گمرک از صبح امروز پنج‌شنبه دوم دسامبر دوباره از سر گرفته شده است.

۶۸ درصد مبتلایان به ایدز در سیستان و بلوچستان از بیماری خود بی‌خبرند

اسرائیل: با هر روشی مانع از دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای خواهیم شدامیکام نورکین، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل اعلام کرد که تل‌آویو در جهت مقابله با برنامه هسته‌ای ایران و تضمین عدم دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای گام بر شیطونه میگه بیا چهارتا بمن اتم بساز ببینیم این اوباش جهانی چه غلطی میخوان بکنن ؟ آخه گوساله ، شماها که حریف چهارتا جوان فلسطینی (حماس و جهاد اسلامی ) نمیشید ، وقتی چندتا جوان با بالن آتش‌زا شمارو چنان به وحشت می اندازند که شب تا صبح میرید داخل پناهگاه ، شما رو چه به غلط زیادی ؟ برجام ۲۰۱۵ معروف ب برجام اوبامایی نزد ما مُرده میباشد👎🏻 برجام یعنی زنده نگهداشتن تهدیدات از سوی رژیم یاغی فرقه شیعه آیت الله ها .یعنی تهدید علیه دیگر ملت ها بخصوص ملت اسرائیل شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید. اسرائیل یک آشوبگر و تروریست است که برای قتل و غارت دنیا از هیچ کاری دریغ نمی کند . نفرین_بر_اسرائیل_فتنه_گر_غاصب

«امیکرون» زنگ‌های خطر را به صدا درآورد؛ فایزر، مدرنا، و آسترازنکا به تکاپو افتادنددر حالی که بسیاری از کشورها، در پی نگرانی از شیوع گونه جدید ویروس کرونا، محدودیت‌های مسافرتی از کشورهای آفریقایی و مناطقی که ویروس در آنها مشاهده شده است اعمال کرده‌اند، دانشمندان نیز در تلاش برای شناختن هر چه بیشتر گونه موسوم به «امیکرون» هستند.

واکنش طالبان به عدم واگذاری کرسی افغانستان در سازمان ملل به این گروهطالبان در واکنش به تصمیم سازمان ملل متحد مبنی بر حفظ نماینده دولت سابق افغانستان در این سازمان و رد درخواست این گروه، گفته است که این سازمان «حق مشروع» اینان اشغالهای هستن که غرب از انها بهر برداری میکند درحالی که خود غرب انها را قبول ندارد وفقط درجهت منافع مالی خود انها رابوجود اورده مانند داعش غرب این گروههای تندرو مذهبی رابوجود اورده جهت بهتر چاپیدن خاورمیانه نفت خیز

۳۰ سال از جنگ گذشته اما رنج مردم حلبچه ادامه دارد

Send سباستین کورتس، صدراعظم سابق اتریش روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد از دنیای سیاست کناره‌گیری کند.پیشتر روح‌الله لطیفی، سخنگوی گمرک ایران از تجار ایرانی خواسته بود تا اطلاع ثانوی از ارسال محموله تجاری به مرز میلک خودداری کنند.استان‌وایر- یک مقام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفته است در استان سیستان و بلوچستان ۶۸درصد از مبتلایان به ایدز از بیماری خود بی اطلاع هستند.می‌دارد.

رهبر ۳۵ ساله حزب محافظه‌کار مردم در اتریش دو ماه پیش به دنبال آغاز تحقیقات قضایی علیه او به ظن فساد مالی از ریاست دولت استعفاء داده بود. وی هم‌اکنون ریاست فراکسیون حزبش در پارلمان را نیز برعهده دارد. برخی منابع خبری روز چهارشنبه اول دسامبر ( ۱۰ آذر) از وقع درگیری شدید میان نیروهای طالبان با نیروهای مرزبانی ایران در نوار مرزی خبر داده بودند. سباستین کورتس به خبرنگاران گفت که روز جمعه در جلسه دفتر فدرال حزب از مقام رهبری محافظه‌کاران کناره‌گیری خواهد کرد. سرتیپی بدون اشاره به آمار مبتلایان به ایدز در استان سیستان و بلوچستان از افت فعالیت‌های تشخیص و شناسایی موارد مبتلا به «اچ‌آی‌وی» خبر داد و آن را از چالش‌های همه‌گیری کرونا عنوان کرد. صدراعظم سابق اتریش گفت: «از امروز فصل جدیدی در زندگی من آغاز می‌شود. دیده‌بان حقوق بشر: نیروهای طالبان ده‌ها افسر پیشین افغانستان را ربوده‌ و کشته‌اند با این حال سخنگوی گمرک ایران گفته بود که ارتش این کشور در مرز میلک و اطراف آن مستقر شده و کامیون‌های حامل کالا نیز با همکاری سازمان‌های مستقر در مرز به سمت «نقاط امن» و دورتر از نقطه صفر مرزی هدایت شده‌اند.» به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید او همچنین بدون ارائه جزئیات بیشتر از یک «چالش حرفه‌ای جدید» در زندگی‌اش سخن گفت. پیش از این و همزمان با ادامه مذاکرات وین برای احیای «برجام»، مقامات اسرائیل به قدرت‌های جهانی هشدار دادند که لغو تحریم‌ها علیه ایران می‌تواند اسرائیل را به «اقدام نظامی یکجانبه» علیه رژیم ایران وادار کند.

سباستین کورتس همچنین افزود که مایل است وقت بیشتری را به خانواده و پسرش که هفته پیش به دنیا آمد اختصاص دهد. به گفته آقای لطیفی، نیروهای نظامی ایران پس از بروز درگیری «محدود» در ده کیلومتری گمرک میلک در استان سیستان و بلوچستان در این منطقه مرزی مستقر شده‌ و کنترل امور مرزی را در دست گرفته بودند. بر اساس آمار رسمی ارایه شده توسط وزارت بهداشت ایران، کل موارد ثبت شده این بیماری از ابتدا تا کنون ۴۰ هزار و ۵۷۳ نفر بوده‌اند. صدراعظم پیشین اتریش ماه اکتبر (مهر/آبان) سال جاری به دنبال بازرسی قضایی از دفتر او و همچنین وزارت دارایی اتریش از قدرت کنار رفت. دادستانی اتریش در حال تحقیق درباره احتمال استفاده سباستین کورتس از اموال عمومی بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ برای انتشار نظرسنجی‌های جعلی و پوشش رسانه‌ای ستایش‌آمیز است. هم‌رسانی این مطلب:. صدراعظم جدید اتریش سوگند یاد کرد سباستین کورتس اتهام‌های مطرح شده علیه خود را رد کرده است.۲ به دلیل رابطه جنسی پرخطر به این بیماری مبتلا شده‌اند. او هنگامی که در ۳۱ سالگی به صدراعظمی اتریش رسید تبدیل به جوان‌ترین رئیس یک دولت در سطح جهان شد.

پارلمان اتریش حدود دو هفته پیش با لغو مصونیت قضایی سباستین کورتس موافقت کرده بود. هم‌رسانی این مطلب: . ولی بین ۶۰ تا ۷۰ درصد از موارد، تشخیص داده نشده یا شناخته‌شده نیستند.