سایه سنگین ابهامات بر مبارزات انتخابات ریاست جمهوری افغانستان

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با گذشت چهار روز از آغاز انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، مبارزات انتخاباتی در این کشور مانند انتخابات‌های گذشته از رونق لازم برخوردار نبوده است. اختلاف میان تیم‌های انتخاباتی، گره خوردن انتخابات با سرنوشت صلح با گروه طالبان و زمزمه تحریم توسط بعضی از تیم دلیل کمرنگ بودن انتخابات ریاست جمهوری عنوان شده است.

پایان پست توییتر شماره از @RahmatullahN

در اولین روز آغاز مبارزات انتخاباتی یکشنبه گذشته، شورشیان حمله‌ خونینی را علیه دفتر امرالله صالح معاون تیم انتخاباتی اشرف غنی به راه انداختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اگر صندوق رای را از یارانه جدا نکنیم، یارانه تا ابد با ما می‌آید/ تغییراتی را در بودجه امسال خواهیم داشت/ باید ریاست جمهوری یک دوره هفت‌ساله باشدیک نماینده مجلس تاکید کرد: در بخش یارانه نقدی و غیر نقدی اگر صندوق رای را از یارانه جدا نکنیم این یارانه تا ابد روی ریش همه ما بسته شده و با ما می‌آید. یعنی سیاست باید از یارانه بیرون بیاید. الان نباید یارانه با سیاست ادغام شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مشروح دومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلیدومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلی وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عناوین روزنامه‌های 31 ژوئیه 2019 در ترکیهتاکید بر ایجاد کریدور صلح در مرز با سوریه در نشست شورای امنیت ملی به ریاست اردوغان در آنکارا و اظهارات وزیر امور مالی و خزانه داری در خصوص کاهش بهره بانکی موضوعات امروز صفحه نخست اغلب روزنامه های ترکیه را تشکیل داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حذف صفرهای پول ملی سلیقه مردم است/ مجلس موافقت می‌کندمعاون اقتصادی رئیس‌جمهوری با بیان اینکه مصوبه دولت در خصوص 'حذف چهار صفر از پول ملی' واقعیت‌گرایی و تبعیت از سلیقه و انتخاب جامعه است، پیش‌بینی کرد که مجلس با لایحه دولت در این خصوص موافقت کند. خیانت تاریخی 👏👏👏 مردم چکاره اند که نظر شون برا شماها مهم باشد؟! جمع کنید کاس‌وکوزه تونو،از شماها بستوه آمدیم ..... سلیقه ملی،کنترل تورم افسار گسیخته است. اینطور که پیش میرویم هر سال باید چند صفر را حذف کنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری جلسات تنظیم بازار در کافی شاپسومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده گوشت‌های برزیلی صبح امروز(چهارشنبه) 9 مردادماه در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عناوین روزنامه‌های 30 ژوئیه 2019 در ترکیهبرگزاری دو نشست حساس به ریاست رئیس جمهور اردوغان در آنکارا طی هفته جاری و اعتراض به تصمیم دادگاه قانون اساسی مبنی بر تبرئه شماری از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها موضوعات برجسته صفحه نخست روزنامه های صبح امروز ترکیه هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »