ساکنان سیدنی آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی را جشن گرفتند

10/10/1398 10:36 ب.ظ

ساکنان سیدنی آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی را جشن گرفتند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

ساکنان سیدنی در حالی در خیابان های این شهر حضور یافتند که ایالت «نیو ساوت ولز» طی روزهای اخیر با آتش سوزی جنگلی روبرو بوده است.

ساکنان سیدنی در حالی در خیابان های این شهر حضور یافتند که ایالت «نیو ساوت ولز» طی روزهای اخیر با آتش سوزی جنگلی روبرو بوده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

آتش‌بازی سال نو میلادی با وجود مخالفت‌ها در شهر سیدنی برگزار شدبسیاری از شهرهای جهان با مراسم آتش‌بازی به استقبال سال نو میلادی می‌روند. استرالیا از اولین کشورهایی است که سال نو را آغاز می‌کند. شهردار شهر سیدنی در واکنش به درخواست‌ها برای لغو آتش‌بازی سال نو به دلیل آتش‌سوزی‌های طبیعی، گفته بود که مراسم طبق برنامه اجرا خواهد شد.

اسرائیل در آستانۀ امضای توافق با یونان و قبرس، پمپاژ گاز در مدیترانه را آغاز کرداسرائیل روز سه‌شنبه و تنها چند روز قبل از امضای توافقی مهم با یونان و قبرس در موضوع ساخت خطوط لولۀ انتقال گاز طبیعی، پمپاز اولیۀ گاز از یکی از میدان‌های دریای مدیترانه به دکل ساحلی خود را آغاز کرد.

آغاز ثبت‌نام متقاضیان دریافت بسته معیشتی از ساعت ۲۲ امشبستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که زمان ثبت درخواست دریافت بسته حمایت معیشتی برای افرادی که در لیست یارانه بگیران نقدی (۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان) نیستند و درخواست خود را در مهلت مقرر در کد دستوری ۶۳۶۹* ثبت کرده‌اند، آغاز شد.

آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۱۵ دی‌ماهتهران- ایرنا- پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی یکم بهمن تا ۲۳ اسفندماه امسال، به صورت اینترنتی و حضوری صبح روز یکشنبه ۱۵ دی ماه، در سراسر کشور آغاز می شود.

تاکید مسکو بر لزوم آغاز گفت‌گوهای سیاسی در لیبیوزیر امور خارجه روسیه خواستار توقف درگیری‌ها و آغاز گفت‌وگوهای سیاسی برای حل بحران لیبی شد. - خبرگزاری آناتولی

معاملات بورس استانبول با سیر صعودی آغاز شد