ساکت الهامی: کار سخته شده ولی هنوز از قهرمانی در لیگ نا امید نیستیم/ بمب ترکاندن نداریم و همه بازیکنان ما خودشان بمب هستند/ همه مربیان ایرانی آرزوی مربیگری در تراکتور را دارند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرمربی تراکتور عقیده دارد امکان ادامه لیگ برتر در شرایط کنونی فراهم نیست و اگر بازی‌ها در این مقطع انجام شود شروع لیگ بعد به مشکل می‌خورد.

ساکت الهامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط این روزهای تراکتور در دوران قرنطینه اظهار داشت: بازیکنان ما به صورت اختصاصی و طبق برنامه‌ای که به آنها دادیم مشغول تمرین کردن هستند و در این شرایط تنها کاری که می‌شود انجام داد کنترل کردن وزن آنهاست و اینکه دچار اضافه وزن نشوند و کار بیشتری نمی‌شود انجام داد.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه این تیم در شرایط خوبی قرار داشت که بازی‌ها تعطیل شد و به نوعی از این بابت متضرر شدند هم توضیح داد: بله شرایط در آن مقطع به گونه‌ای بود که برخی تیم‌ها از تعطیلی مسابقات سود بردند و برخی ضرر کردند. تیم ما و چند تیم دیگر مثل فولاد یا تیم‌های ته جدول مثل گل‌گهر و شاهین شرایط خوبی داشتند ولی الان که بازی‌ها شروع شود همه چیز از صفر شروع شده و دیگر کاری به شرایط قبل ندارد. من تاکید می‌کنم ما هیچ ابایی از بازی کردن نداریم ولی باید شرایطش فراهم باشد.

وی در مورد اینکه کار تراکتور در فصل نوزدهم برای قهرمانی سخت شده و اینکه چقدر امیدوار است که بتواند فصل بعد اولین جام تراکتور در لیگ برتر را به هواداران هدیه دهد هم خاطر نشان کرد: من هم قبول دارم که کار ما سخت شده ولی نا امید نیستیم و جذابیت فوتبال به همین غیر قابل پیش بینی بودنش است. اگر به اتفاقات 5 هفته آخر فصل قبل نگاه کنید همین پرسپولیس امتیازات زیادی از دست داد و هنوز ما، استقلال و سپاهان شانس قهرمانی داریم هرچند شانس پرسپولیس بیشتر است و فاصله گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لیگ‌های فوتبال اروپایی در آستانه شروع؛ لیگ برتر ایران در بلاتکلیفیدر شرایطی که اکثر کشورهای اروپایی برنامه آغاز دوباره مسابقات لیگ خود را اعلام کرده‌اند، در ایران مدیران باشگاه‌ها به دنبال لغو این مسابقات هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نطق انتخاباتی حاجی‌بابایی؛ همه نمایندگان باید در قدرت مجلس شریک باشند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

احتمال شروع مسابقات لیگ فوتبال از اواخر خرداد/ شاید نتوانیم لیگ را برگزار کنیممعاون کل وزیر بهداشت می‌گوید شروع تمرینات تیم‌های فوتبال از اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد و همینطور شروع مسبقات از واخر خرداد یکی از فرضیات ستاد ملی مقابله با کرونا برای شروع فوتبال است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک‌جفت کفش، حق‌الزحمه یک وزنه‌بردار برای دو سال وزنه‌زدن در لیگ!یک‌جفت کفش، حق‌الزحمه یک وزنه‌بردار برای دو سال وزنه‌زدن در لیگ! ملی پوش سابق تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران می گوید، برادرش برای دو سال وزنه زدن در لیگ تنها یک جفت کفش ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعمال مقررات منع تردد کامل در ایام عید فطر در عراقدفتر نخست وزیری عراق اعلام کرد در راستای تدابیر مقابله با ویروس کرونا، در طول ایام عید فطر مقررات منع تردد کامل اعمال خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شدیک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »