سانسور در عصر کرونا؛ چین و کشورهای آسیایی زیر تیغ انتقاد‌ سازمان ملل

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در بیانیه کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد تاکید شده است که نباید از بحران سلامت کنونی به عنوان دستاویزی برای ساکت کردن نارضایتی‌ها یا اعمال محدودیت در جریان آزاد اطلاع رسانی استفاده کرد.

سازمان ملل متحد می‌گوید که چین و برخی دیگر از کشورهای آسیایی در طول دوره همه‌گیری ویروس کرونا بر شدت کنترل‌ رسانه‌ها و مانع تراشی در مسیر اطلاع‌رسانی درست افزوده‌اند.

در این بیانیه به جمع‌آوری اطلاعاتی از کشور چین در خصوص سرنوشت ده‌ها متخصص بخش بهداشت و درمان، استاد و پژوهشگر دانشگاه و شهروند عادی اشاره شده که نشان می‌دهد این افراد به دلیل اظهارات یا نشر اطلاعاتی مرتبط با وضعیت شیوع بیماری کووید ۱۹ یا انتقاد از عملکرد دولت برای مهار این بیماری، بازداشت شده‌اند،‌ مورد بازجویی قرار گرفته‌اند و حتی اتهام‌هایی به آنها وارد شده است.

به گزارش سازمان ملل متحد بسیاری از افراد در بنگلادش، کامبوج، چین، هند،‌ اندونزی، مالزی، میانمار، نپال،‌ فیلیپین، سری‌لانکا، تایلند و ویتنام پس از ابراز نارضایتی از وضع موجود یا آنطور که ادعا شده به دلیل انتشار اطلاعات نادرست در خصوص وضعیت شیوع بیماری کووید ۱۹ در مطبوعات و رسانه‌های اجتماعی دستگیر و بازداشت شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مرض بخورید چینیها، این همه چیزهای خوب،حتما باید خفاش و موش،عقرب، رتیل، هزار پا و سوسک،کرم خاکی و بقیه حیوانات بی دفاع را بخورید اشغال خورا.چه سیستم اشغال کمونیستی دارید که براتون غذا فراهم نمیکنه، یا حد اقل زیر ساخته شد جهت کشت و کار و تولید یا موش وار زاد و ولد دارین.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد🔺سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد ⚡️نمایندگی سازمان_ملل متحد در لیبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه‌های درگیر در لیبی موافقت کردند تا مذاکرات مربوط به آتش‌بس را از سر بگیرند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل: طالبان همچنان با القاعده در ارتباط است | DW | 02.06.2020ناظران مستقل سازمان ملل متحد طی گزارشی فاش کرده‌اند که گروه طالبان علیرغم توافق با آمریکا همچنان با القاعده در ارتباط است. طالبان این گزارش را بی‌اساس دانسته است. Iran کمپین اعتصابات عمومی صلح با طالبان مثل اینست که بیک گرگ خوب غذا تاحسابی سیرشود ،بعد یک اهورا باو دریک قفس جا دهید فکر کنید که گرگ سیر است‌وبا اهو کاری ندارد ،اما فرداکه برمیگردید میبینید گرگ اهورا دریده، کار گرگ نه ازسر‌کینه بلک طبیعتش اینست.حال وصف حال صلح امریکاباطالبان بابا طالبان همون القاعده است دیگه خول شدین. یافکر میکنید ما خولیم؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: دولت لیبی و شبه‌نظامیان حفتر برای از سرگیری مذاکرات آتش‌بس موافقت کردندنمایندگی سازمان ملل متحد در لیبی اعلام کرد که دولت لیبی و خلیفه حفتر، رهبر کودتاگران شرق این کشور برای از سرگیری مذاکرات آتش‌بس موافقت کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی منابع اطلاعاتی: نمایندگانی از امارت در شمال کردستان عراق با رهبران پ ک ک دیدار داشته اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: طالبان بر خلاف وعده‌اش پیوند با القاعده را حفظ كرده استخلیلزاد گفت: «ما اعتقاد داریم کارها در حال پیشرفت است اما با این حال به نظارت دقیق بر فعالیت‌های این گروه‌ها ادامه خواهیم داد.» خدعه کردند، از یادگارهای پیامبرشونه خوب چي خواهد شد همه ميدانند در همين ٢٠ سال كه القاعده ريس طالبان است طفل هم ميفهمد ملل متحد حالًا خبر شده جالب است 🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طالبان گزارش سازمان ملل درباره ادامه همکاری با القاعده را رد کردطالبان گزارش سازمان ملل متحد مبنی بر ادامه همکاری‌های این گروه با القاعده را رد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طالبان گزارش سازمان ملل و ترور امام مسجد وزیر اکبرخان کابل را رد کردسازمان ملل متحد در گزارش خود آورده است که القاعده با ۴۰۰ تا ۶۰۰ نیرو در ۱۲ ولایت افغانستان فعال است و یک اردوگاه آموزشی در شرق این كشور نیز دارد طالبان، داعش و ملا نیازی ها همه از یک قماش اند! حالا حکومتی ها برای ترکیدن ملاایاز اشک تمساح میریزند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »