سامانه پدافند موشکی آذربایجان، حمله ارمنستان را خنثی کرد

16/07/1399 01:45:00 ب.ظ

07.10.

2020 آذربایجان/خبرگزاری آناتولی سامانه دفاع موشکی ارتش آذربایجان٬ از حمله مجدد ارتش ارمنستان با موشک‌های دوربرد به شهر «یئولاخ» جلوگیری کرد. قبل از وقوع این حمله موشکی، یک فروند هواپیمای بدون سرنشین مسلح متعلق به ارتش آذربایجان در اطراف خط لوله دیده شد. سپس سیستم پدافند هوایی آذربایجان، موشک شلیک شده از ارمنستان را خنثی کرد.

مقامات امنیتی آذربایجان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشتند: این موشک برای جلوگیری و خنثی سازی حمله ارمنستان شلیک شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

مدرسه هنر و مزرعه بلال | احمد مسجد‌جامعی

«سعدی سینمای ایران» توصیف برازنده‌ای است از علی حاتمی. گذشته از فیلم‌های خوش‌ساخت و زیبا، دیالوگ‌های به‌یادماندنی او هم در خاطره‌ها ثبت‌ شده و مثل هر اثر هنری ماندگار، فراتر از زمان و مکان است. بی‌جا نبود که زنده‌یاد جمشید مشایخی می‌گفت بعد از گذشت سالیان دراز، هنوز دیالوگ‌های او را به یاد دارد. از فیلم‌های درخشان علی حاتمی، کمال‌الملک است که حاتمی در آن، روایت خود را از زندگی این هنرمند بزرگ معاصر به دست داده است. در قسمتی از این فیلم که نوجوانی کمال‌الملک را در مدرسه هنر به تصویر می‌کشد، وزیر فرهنگ آن دوره خطاب به ناصرالدین‌شاه جوان می‌گوید امیدوار است سال بعد، هنرآموزی همچون میرزا‌محمد غفاری (کمال‌الملک بعدی) به عرصه درآید: «این باغبانِ پیرِ خدمتگزار امیدوار است سال بعد نهال پربارتری تقدیم کند». ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هشدار هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی سردهشدار هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی سرد سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی سرد در ۱۰ استان کشور هشدار داد.

ارتش آذربایجان 3 روستای دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کردارتش اذربایجان جعلی غلط کرده معاهده ترکمنچای تمام شده ، الان تمام کشور اذربایجان جعلی باید ضمیمه ایران بشه

ایران: ارمنستان باید اراضی اشتغال شده آذربایجان را تخلیه کندمشاور بین‌الملل رهبر و سخنگوی دولت ایران روز سه‌شنبه تاکید کردند که موضع تهران در قبال مناقشه ناگورنو-قره باغ بر پایه لزوم حفظ تمامیت ارضی آذربایجان و تخلیه مناطق اشتغال شده این کشور توسط ارمنستان استوار است. زارت مگه ارمنستان جايي رو اشتغال كرده؟ از یک طرف وزارت خارجه اعلام بیطرفی میکنه از اون طرف نماینده های رهبری جانبداری آذربایجان. یک هرج و مرج کامل .

چاووش‌اوغلو در باکو قول ادامه حمایت از جمهوری آذربایجان را دادوزیر خارجه ترکیه امروز (سه شنبه) گفت، حملات ارمنستان علیه اهداف غیرنظامی جمهوری آذربایجان جنایت علیه بشریت و نشان دهنده استیصال ارمنستان است. یاشاسین_الهام_علیف_یاشاسین_اردغان_یاشاسین_آزربایجان_یاشاسین_اتحاد_تورک_ملتی.ارمنستان جعلی مجبور به ترک سرزمینهای اشغالی آزربایجانست.تنهاراه آزادی قرباغ و سرزمینهای اشغالی ازربایجان باجنگ فراگیر غافلگیر کننده تورکان ممکن است ولاغیر روسیاهی به حکومت شئونیزم فارسی میماند

عفو بین‌الملل استفاده جمهوری آذربایجان از بمب‌های خوشه‌ای را محکوم کرداستفاده از بمب‌های خوشه‌ای از سال ۲۰۱۰ کاملا ممنوع شده است. کاربرد این سلاح می‌تواند به دلیل قربانی شدن غیرنظامیان جنایت جنگی تلقی شود. جمهوری بیناموس عفو بین الملل حمله ارمنستان به مناطق مسکونی خارج از قره باغ را ندید؟ عفو بین الملل فاجعه قتل عام خوجالی را ندید؟ عفوبین_الملل_گوه_خورد DontBeleiveArmenia ما هم محکوم کردیم، بعدش چی؟

نخست وزیر ارمنستان: اگر آذربایجان اقدام متقابل کند حاضر به امتیازدهی هستیم«معتقدم اگر شرایط ایجاب کند، روسیه در چهارچوب توافق نامه میان دو طرف اقدام و از ارمنستان دفاع خواهد کرد.» رئیس جمهور آذربایجان تنها میتونه یک امتیاز بده و اونم بخشیدن گناهکار ۳۰ ساله در صورت عذر خواهی و خروج از خاک آذربایجان موافق نیستم به نظرم تقصیر ۳۰ پیش رو نباید الان تحقیر بشن ،بهترین کار بصورت دوستانه و محترمانه به همدیگر احترام بگذارند و به یه صلح قشنگ و همیشگی برسند ارامنه و آذریها میتونند دو کشور دوست وبرادر باشند ،احتیاجی به تندروی و غرور بیجا نیست. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.