سامانه بارشی جدید از روز یکشنبه وارد کشور می شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیش‌بینی_هوا | دوباره برف در راه است

«فریبا گودرزی» در گفت و گو با ایرنا، اظهار کرد: برای امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه در شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر و شمال کردستان، ارتفاعات و دامنه های البرز، استان های قزوین، البرز و تهران بارش برف را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی همچنین با اشاره به وضعیت هوای رشت گفت: این شهر فردا جمعه با کاهش دمای هوا مواجه خواهد شد و برای فردا جمعه بارش باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود. گودرزی ادامه داد: بر همین اساس تحت این سامانه بارشی برای شمال غرب برف و برای غرب کشور، بارش برف و باران و سواحل غربی دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: برای روز دوشنبه علاوه بر مناطق مذکور در دامنه های زاگرس ادامه بارش ها را شاهد خواهیم بود و دریای خزیر از امروز پنج شنبه تا شنبه مواج خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رونمایی از گوشی تاشوی جدید گلکسی؛ سامسونگ آیفون را به چالش کشیدسامسونگ از این گوشی که «Galaxy Z Flip» نام دارد در مراسم روز سه شنبه در شهر سانفرانسیسکوی آمریکا رونمایی کرد. لعنتیا چه میکنییییید😭 به نظرم از گزارش تاشوی سامسونگ کرده گزارش های مهمتری وجود داره که اگه بپردازی مثلا جاسوسی سازمان سیاه و سرویس جاسوسی آلمان قضیه این هشتک چیست cryptoleaks سامسونگ خیلی وقته از چالش اپل و آیفون گذشته ،قابل مقایسه نیستن امکاناتشون اصلا اندروید با ios قابل مقایسه نیست تمام سیستمهای اپن سورس معمولا در برابر رقباشون براحای برنده میشن اینو نبرد دریم باکس و وی یو پلاس هم دیدیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'کووید' نامِ بیماری ناشی از کروناویروس جدید'کووید' نامِ بیماری ناشی از کروناویروس جدید سازمان جهانی بهداشت (WHO) نام رسمی برای بیماری ناشی از کروناویروس جدید را 'کووید-۱۹' (Covid-۱۹) اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرنخ‌های جدید از پرونده تحقیقات ترور المهندس و سردار سلیمانییک نماینده عراقی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، نتایج تحقیقات ترور سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس قبل از تشکیل دولت محمد توفیق علاوی اعلام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرنوشت نامعلوم 50 تن از فعالان معترض در سایه موج جدید ترور و خشونت در عراقاز آغاز تظاهرات مردمی در اکتبر سال گذشته تاکنون در عراق موج ترور، ربودن و خشونت‌، بسیاری از فعالان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

از سرگیری پروازهای پایتخت پس از برفسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در پی بارش برف و تاخیر پروازهای بامداد امروز با مبدأ و مقصد تهران، از ساعت ۹ صبح امروز پروازها دوباره از سر گرفته شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیده‌بان حقوق بشر: از سرنوشت بیش از ۸ هزار زندانی داعش اطلاع نداریمسازمان دیده‌بان حقوق بشر از مقامات کردهای سوریه و دولت این کشور خواسته است تا «مرکزی ارتباطی یا سازمانی مدنی» برای جمع آوری اطلاعات در مورد مفقوشدگان در زمان حکومت داعش ایجاد کنند. این چه دیده بانی که از سرنوشت این افراد اطلاح ندارد دیدسوت کوره یا خودشان را به کوری زدند باید این هشت هزار تروریست اشد مجازات می شدند چه جنایت نیست که نکرده باشند. هشت هزار جسد،،،آواره اند،،،در انتظارند تا در صف کشتگان برای دین اسلام قرار گیرند،،،،در کنار میلیونها نفر از هزارو چند صدسال پیش تا کنون،،،،صف ناتمام...تا ابد ناتمام.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »