سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی ۳۰ سال به بالا باز شد

21/06/1400 01:42 ب.ظ

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی ۳۰ سال به بالا باز شد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام وبدا، در این اطلاعیه آمده است:"از هم‌اکنون رانندگان تاکسی‌های اینترنتی که متولد سال ۱۳۷۰ یا قبل از آن هستند و کد ملی آنها قبلا به وزارت بهداشت ارسال شده می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن خود را انتخاب کنند.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام وبدا، در این اطلاعیه آمده است:"از هم‌اکنون رانندگان تاکسی‌های اینترنتی که متولد سال ۱۳۷۰ یا قبل از آن هستند و کد ملی آنها قبلا به وزارت بهداشت ارسال شده می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن خود را انتخاب کنند."

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده که"دریافت نوبت قبل از مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون الزامی است و از همه‌ مردم عزیز خواسته می‌شود بدون دریافت نوبت از مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون خودداری فرمایند."

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آمریکا پیشرفته‌ترین سامانه دفاع موشکی خود را از عربستان خارج کرد«تصمیم‌گیرندگان [سلطنت‌های عرب] به روشنی این احساس را دارند که ایالات متحده مثل قدیم تعهدی به منطقه ندارد. سعودی‌ها اوباما، ترامپ و حالا بایدن را می‌بینند که تصمیم‌هایی گرفته‌اند که از دید ‌آن‌ها نوعی حس به حال خود رها شدن مداوم است.» پول مفت گیرشون نیومد برداشتن بردن لولو سر خرمن ممکنه با عربستان توافق کنه پس دیگه موشک نمیخواهند روی آمریکای چپ ها وگلوبال ها نباید حساب کرد آمریکا دیگه نیازی به منطقه نداره. هیچی جز هزینه نداره. حتی اروپا رو هم داره رها میکنه.

«مدرنا» برای مهار آنفولانزا و کرونا واکسن ترکیبی می‌سازدشرکت داروسازی مدرنا اعلام کرد که در حال ساخت واکسنی است که علاوه بر ایفای نقش خود به عنوان دوز تقویتی کووید-19، هم‌زمان بتواند روی بیماری آنفولانزا نیز

واردات واکسن به مرز ۵۰ میلیون دوز رسید + نمودارآمار به روز شده گمرک ایران از واردات ۴۹.۸ میلیون دوزی واکسن کرونا به ایران حکایت دارد که حدود ۴۷ درصد آن در ۲۰ روز گذشته انجام شده است. SheTweeting کاش حداقل یه واکسن کارآمدتر وارد میکردن، سینوفارم هم شد واکسن؟

کرونا در ایران - نزدیک به ۱۱۴ هزار جان‌باخته؛ تداوم معضل کمبود واکسن در برخی مناطق کشورکرونا در ایران - نزدیک به ۱۱۴ هزار جان‌باخته؛ تداوم معضل کمبود واکسن در برخی مناطق کشور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفته است که موجودی واکسن این استان به آخر رسیده است و از فردا امکان واکسیناسیون گروه‌های هدف وجود نخواهد داشت ⬇️ بیشتر بخوانید:

چیدن نارنگی سبز متوقف شد/ اجازه رنگ‌آوری به پرتقال را نمی‌دهیم/ افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت میوه نسبت به سال گذشتهرییس اتحادیه بارفروشان اظهار داشت: پس از اطلاع‌رسانی ما؛ تعاونی باغداران، استانداری مازندران و کشاورزان به توصیه اتحادیه لبیک گفتند و چیدن سبز نارنگی را تا اول مهر متوقف کردند تا آسیبی به سلامت مردم وارد نشود. همچنین امسال به هیچ وجه اجازه رنگ‌آوری به پرتقال را نخواهیم داد، بنابراین کشاورزان نباید زودتر از ۱۰ آبان شروع به چیدن پرتقال کنند.

آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در ایرانوزارت بهداشت ایران از تزریق یک میلیون و 39 هزار و 962 دوز واکسن کرونا ظرف یک روز گذشته خبر داد. - خبرگزاری آناتولی