سال 92 به مرحوم هاشمی گفتم شما را رد می‌کنند

29/12/1399 05:47:00 ب.ظ

🎥 سیدحسن_خمینی: 🔹ما حق دشنام نداریم؛ نه حکومت به مردم و نه مردم به کسی دیگر 🔹هر حکومتی باید امکان دست به دست شدن قدرت را توسط مردم بدهد 🔹فعلاً تصمیمی برای اعلام کاندیداتوری ندارم/سالنامه اعتماد مشروح گزارش را اینجا_بخوانیم👇

سید حسن خمینی به ماجرای رد صلاحیت مرحوم هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 اشاره کرد و گفت: [از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی] ناراحت شدم. البته آن را هم می‌دانستم. به خود آقای هاشمی هم گفته بودم. به گزارش سالنامه روزنامه اعتماد، «جماران» یکی از این‌ اماکن است ؛ از آن‌دسته مکان‌ها که به‌لطف فشردگی و انبوه حوادث و خاطرات و رویدادها و روایت‌هایی که به خود دیده، به موجودی زنده تبدیل شده است.

موجودی که ناظر و شاهدی است بر بسیاری حادثه و رویداد کلان سیاسی، موجودی که برخی از مهمترین لحظات تاریخ معاصر سیاسی ایران را همراه با سازندگان و پیش‌برندگان این تاریخ پر فراز و نشیب به زیستن نشسته و تبدیل شده به گنجیه‌ای عظیم از اسرار و اقوال سیاست و تاریخ ایرانی.

سیدحسن آقا همان‌طور که انتظار داشتیم و پیش از این، در چند نوبتی که گذرا حضورشان بودیم، صمیمی و بی‌آلایش بود. روحانی میان‌سالی در آستانه ورود به 50سالگی که روحی جوان و پرشور دارد و روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر و آن‌طور که خود می‌گوید «همیشه امیدوار» و «همواره خوش‌بین» است.

شروع که کردیم، یادگار امام رو به الیاس حضرتی از وضع و روز مطبوعات پرسید و چه پرسشی بهتر از این برای آن‌که سر درد دل مطبوعاتی‌جماعت باز شود. بحث داشت به جاهای باریک می‌کشید که یکی از حضار با اشاره به نقد حضرتی از نگاه بسته به اصحاب رسانه، از سیدحسن آقا پرسید که به نظرش ریشه اصلی مشکل کجاست؟ علت این بی‌اعتمادی به اصحاب رسانه چیست؟ headtopics.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

وضعیت کارگران هر سال نسبت به سال قبل بدتر و سفره آن‌ها کوچکتر می‌شودرئیس شورای شهر تهران گفت: اکنون که به انتخابات ریاست جمهوری نیز نزدیک می‌شویم باید نامزدهای ریاست جمهوری برنامه جامع و کاملی را برای این مشکل عزیزان در نظر بگیرند و تنها به شعارهای معمول بسنده نکنند و بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کارگران را در نظر بگیرند و کاری کنند.

روحانی: سال گذشته از نظر درآمد نفتی بدترین سال در 60 سال گذشته بودرئيس‌جمهور ایران در پیام نوروزی خود تاکید کرد که سال گذشته از نظر تنگای اقتصادی و درآمد نفتی، بدترین سال در 60 سال گذشته بود. - خبرگزاری آناتولی

۳ سال زندان در انتظار نویسنده لهستانی به اتهام توهین به رئیس‌جمهوردر رویدادی نادر یک نویسنده لهستانی به اتهام توهین به رئیس‌جمهور این کشور در شبکه‌های اجتماعی به سه سال زندان محکوم شده است.

'کرونا رسیدن به برابری جنسیتی را دهها سال به عقب انداخت' | DW | 31.03.2021به گزارش مجمع جهانی اقتصاد شیوع کرونا راه رسیدن به برابری جنسیتی را طولانی‌تر کرده است. در خاورمیانه رسیدن به برابری_جنسیتی در سیاست ۱۴۲ سال طول می‌کشد. ایسلند همچنان بهترین کشور از نظر برابری جنسیتی است. شش ویدئو از موجودات عجیب که توسط دوربین های مدار بسته و گوشی گرفته شده اگه طرفدار این ویدئو هستید حتما ویدئو ما رو تماشا کنید اگر برابر اتفاق بیوفته عدالت از بین می ره. عدالت نباید فدای برابری شود.

واکنش‌ها به نهایی شدن حکم ۲۰ سال زندان دیپلمات جمهوری اسلامی به جرم برنامه‌ریزی برای بمبگذاریواکنش‌ها به نهایی شدن حکم ۲۰ سال زندان دیپلمات جمهوری اسلامی به جرم برنامه‌ریزی برای بمبگذاری همزمان با نهایی شدن حکم زندان دیپلمات جمهوری اسلامی ایران، فعالان حقوق بشر می‌گویند این یک موفقیت «بزرگ» در مقابله با «حمایت جمهوری اسلامی از تروریسم» است. مبارک هممون باشه!!! دست همه کسانی که اینقدر برای این موضوع زحمت کشیدن درد نکنه👏👏👏👏 محکومیت تروریست رژیم ایران اسدالله اسدی در واقع محکومیت قطعی تمامی تروریست‌ها و مزدوران رژیم آخوندی از جمله همکار اسدالله لاجوردی و تیر خلاص زن زندانیان سیاسی ایرج مصداقی است. دیپلمات_تروریست در زندان 👍🏼 امروز_اسدی_فردا_خامنه‌ای BlacklistIRGC